Jump to content

500 Portable Program All İn One Menü

secondert
 Share

Recommended Posts

• Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

D:\500\500Tek_Men_deM.H.Orhan.part20.rar: M.H.Orhan Menü\Apps\Araçlar\Sistem ve Bakım Araçları\Perfect Uninstaller 6.2 Portable\Thinstall\PU v6.2 PortableTurk.Com\%Local AppData%\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\AntiPhishing\B3BB5BBA-E7D5-40AB-A041-A5B1C0B26C8F.dat oluşturulamıyor

Toplam yol ve dosya adı uzunluğu 260 karakteri aşmamalıdır

Sistem belirtilen yolu bulamıyor.

Masaüstüne çıkarıyorsanız bu uyarıyı vermesi normaldir

C: yada D: ye çıkartın

bende alıyorum bu hatayı secondert adlı arkadaşımız yukarıdakı cevabı vermiş ama d:\ çıkartmama ragmen hata veriyor. bendemi bi sorun var acaba

bazı bilgisayarlarda C ve D nin içine çıkarsanızda aynı hatayı alırsınız flasha veya dvd ye partları atın başka bir bilgisayarda çıkartın

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Dostum yaptıgın prg. ne ve ? Prg.lar harıc sekılde upload yapa bılırmısın ve katagorılerde olsun kendımız ıstedıgımız sekılde koyalım prg.ları :rolleyes:

cok sey ısedık ama sagol paylasım ıcın

Bunun alıntı olduğunuda sonuna eklersen derlemeyi yapan arkadaşın emeğine ihanet etmemiş olursun sonuç itibariyle programı hazırlayan M.H. Orhan arkadaşımı tanıyorum.

Emeğe saygı lütfen....

secondert orhan zaten :)

Gerçekten Süper Bir iş yapmişsiniz helal olsun demekten başka bişey demiyorum.

7ypiw0l.jpg

bazı programlarda bu hatayi aliyorum ne yapmam gerekiyor acaba?yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

Çalışman çok güzel ama ben bi kere Kaspersky yı kullandım.Sonra sağ tuş eklentisinden kaldıramadım.Bir de artık Güvenlikte olan(Kaspersky,Norton vs...)Çalışmıyor.Açtığımda verilen hata şu"""""Portable Kaspersky Anti-Virus Found Kaspersky product installed in your machine...Program will now exit""""" Kardeş bana bu hata hakkında bilgi verirsen sevinirim.Şimdiden Teşekkürler...

Aynı hatalar bende de var.

Yardım edecek olan var mı ?

Gerçekten Süper Bir iş yapmişsiniz helal olsun demekten başka bişey demiyorum.

7ypiw0l.jpg

bazı programlarda bu hatayi aliyorum ne yapmam gerekiyor acaba?yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

Aynı Hatayı Bende Alıyorum Çözümü Nedir Acaba ?

Arkadaşım 350 tane olan versiyonunu indirmiştim ellerine sağlık çokta güzel olmuştu ama bazı programlarda alman ahe B virüsü diye bişey buluyordu komple sildim onu. şimdi tekrar bu büyüklükte dosyayı güvennemeden indirmek istemiyorum ya tekrar virüs sorunu yaşarsam diye. indirenler yorum yazabilirmi sorun yaşayan varmı bilgilendirir misiniz.