Jump to content

Rapidden Free Dosya Indirirken Bekletmeyen Program

kibritt
 Share

Recommended Posts

Selamlar

RApidden free ye tıklayıp dosya indiriyoruz ama beklemek gerekiyor bunuda modemi aç kapat yapıp vs yöntemlerle gideriyoruz...

Ama öyleki bir program olsa

linkleri kopyalasam alt altalta her indirme bittiğinde reset atsa modemede indirse..

Böyle bir program varmı???

JDownloader i tek kilarim.

60 tan fazla siteden indirme yapabiliyor.

Linkleri atiyorsun modeminin ayarlarini yapiyorsun.

Gerisi onun isi:

1.Ilk parti indir.

2. Modeme reset at (IP yenile)

3. 2. parti indir.

.....

Saygilarimla,

CCoder.

İşte o modeme reseti kendi atsa sorun kalmayacak..

Kardesim sen bir konuyu arastirmadan mi cevap yaziyorsun ?

JDownloader modeminin ayarlarini algilayabilirse (=neredeyse her zaman algiliyor) modeme reseti kendi atar. Ve sende PC basinda beklemekten kurtulursun. Modeminin ayarlarini algilamasa bile kendi dakikalari ve saniyeleri bekleyip indirmeye basliyo. Butun part lar bittiginde hepsini birlestiriyo ve sen geldiginde film veya her neyse hazir oluyo.

Caktin mi kofteyi ? :D

Saygilarimla ,

CCoder.

Downloader ile Modeme Nasıl Reset Atılır? (Rapidshare vb. için)

jDownloader ücretsiz Rapidshare vb. kullanıcıları için modeminize otomatik olarak reset atarak siz bilgisayar başında değilken bile dosyalarınızı indirmeye devam eder. Bunun için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

step1vg6.jpg

step2va3.jpg

step3qx8.jpg

[Ç]alıntıdır

Al arkadaşım FreeRapid v0.81 programı çalıştır,Linkleri seç ve sadece kopyala de. Program kendisi linkleri alıyor sen sadece bir yer göster ve başla de o kadar. Program kendisi Herşeyi yapıyor. Ama Reset falan atıp IP değiştirme yok. O sadece senin yapacak olduğun Linki tıkla,Free ye tıkla, zaman dolsun,Downloada tıkla işlerini senin yerine yapıyor sen de bu arada nette gezebilirsin.

Please register to see this content.

• 2 ay sonra...
VAR AKRDEŞ TAM İSMİNİ BİLMİYORUM AMA CYPLOOD DİYE BİR PROGRAM AVR BEKLEMENE D EGEREK YOK LİNKLERİ YAPIŞTIRIYORSUN GERİSİ ONUN İŞİ İNDİRİYOR

kardeş o dedigin CryptLoad bu programda belli bir süre beklemen gerekiyo ama güzel bir program linkleri yapıştır kendinden indirsin

• 2 hafta sonra ...

üstad en güzeli Rapidshare Downloader 4.8 diğerleri fasa fiso yok crypload mıs yok jdownloader mis ben hep Rapidshare Downloader 4.8 kullanıyorum en son gta 4 ü indirdim 173 part program sapa sağlam tıkır tıkır çalısıyor ahan da buradan indirebilirsin indirme linki :

Please register to see this content.

ARTIK Bİ TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEZSİNİZ BU KARDESİNİZE YORUMLARINIZ TAKDİRİNİZE SAYGILARIMLA ..

Edited by katipoglu

dostum bunun en kolay yolu int sınırsız 4096 veya 16-32mbit ise 1 aylık rapit üyeliği alacaksın acacaksın falasgeti sabhalara kadar full dowlnds yapacak 1 ayda indireceğinden fazlasını indiriisn mesal bend eindiryorum günlük 10gb kota verdi sende öyle bir şey yaparsın çok iyi olu boşuna modemini eskitmene gerek yok aylık 300gb yetmese sana bende o zaman aramanı tavsiye edeirm ama aylık 300gb yeter diye düşünüyrum. ama yinede ben para vermiyecemdersen aramyı devam et edeirm bunun da başka yolu olmaz.

Al arkadaşım FreeRapid v0.81 programı çalıştır,Linkleri seç ve sadece kopyala de. Program kendisi linkleri alıyor sen sadece bir yer göster ve başla de o kadar. Program kendisi Herşeyi yapıyor. Ama Reset falan atıp IP değiştirme yok. O sadece senin yapacak olduğun Linki tıkla,Free ye tıkla, zaman dolsun,Downloada tıkla işlerini senin yerine yapıyor sen de bu arada nette gezebilirsin.

kardes katılıyorum sana we herkese tawsıyem free rapıd downloader cok gusel program, arkadasın dedıgı gıbı lınklerı otomatık kopyalıyor we 1.partı ındırıp 2.parta gecerken 15 dk gerı sarıp 2. partı ındırıyor !...

valla ben crypto load 1.6 yı kullanıyorum linkleri seçip kopyala dediğimde hemen linkleri alıyor ayrıca ccf dosyalarıda indiriyor link ölüyse kırmızı canlıysa yeşil çıkıyor listesini doldurdum ve istediğim gibi geziyorum artık malum yaza giriyoruz kim oturur pc başında.

Bu arada rapide ben kendim reset atıp giriyordum bir iki oluyor ama sonra yükleme sırasında bağlantı düşüyor çakıyorlar galiba artık.