Jump to content

Universal Shield 4.3.1 Full + Türkce Yama

musadilek
 Share

Recommended Posts

Universal Shield 4.3.1 Full + Türkce Yama

(Kişilerden ve virüslerden Veri şifreleme, gizleme ve koruma Programı)

PC verilerini Kem Gözlerden ve Zararlılardan Gizle ve Koru

Tanıtımı :

Bu program tam bir güvenlik programıdır.Korumak istediğiniz verilerinizi; Kişilerden koruduğu gibi, virüs trojan vb. dende korumaktadır... Universal Shield sisteminizdeki klasör, dosya ve hatta sürücülerinizi sifreleyerek onlari gizleyebilen, istemediginiz kaynaklara baskalarinin erismesini önleyebilen gelismis bir araçtır. Program sayesinde virüs , trojan , worm gibi zararli yazilimlar dosyalariniza zarar veremiyor ya da disklerinize bulasamiyor. Istemediginiz sürece yabanci kisiler bu kaynaklariniza erisemiyor.

Programda farkli güvenlik kurallari belirleyip ayri kaynaklari farkli sekilde sifreleyebiliyorsunuz.

(Örnegin: sadece okuma, yazma, görünme korumasi vb. yapabilirsiniz). Universal Shield 4 oldukça esnek bir yapiya sahip ve görsel açidan oldukça doyurucu bir programdir.

Ayrica Universal Shield 4 sahip oldugu yeni sihirbazlar sayesinde kullanimi artik çok daha kolay.

Programın Windows NT, Windows 2000, Windows XP, Windows 2003 Server, Vista, Windows 7, Linux vb. destegi mevcuttur.

Programin Baslıca Özellikleri:

Tüm dosya, klasör ve sürücülerinizi gizler. (Diger kullanicilarin klasörlerini gizleyebilmek için yünetici haklarina sahip olmaniz gerekir).

Dosya, klasör ve sürücüleriniz için sifreli koruma saglar.

Dosyalarinizi gruplar halinde gizlemenize imkan saglar. (Örnegin c:\*.doc gibi.)

Seçtiginiz dosya, klasör ya da sürücüler için ayri ayri güvenlik ayarlari (yazma, okuma, silme, gizli) belirleyebilme imkani. (örnegin bir dosya ya da klasörü salt okunur yaparak sizin isteginiz disinda silinmesini önleyebilirsiniz.)

Kisisel klasörlerinize erisimi engeller (Belgelerim, Sık kullanılanlar, Denetim masasi, geçmis vb.).

Koruma sihirbazi

Dosya, klasör ve sürücüleriniz için sifreli koruma saglar.

Limitsiz sayida koruma saglar.

İzin verdiğiniz programlar oluşturup bu programların korudugunuz yerlere ulaşmasını saglayabilirsiniz

Tüm ag kullanicilarinin ve internet kullanicilarinin verilerinize erisimine engel olur.

Universal Shield'i sifre ile baslatma imkani.

Universal Shield'i sistemden kaldirabilmek için sifreli koruma.

Windows güvenli kipte aktif korumaya devam etme özelligi.

Bilgisayarin baslatilmasiyla otomatik koruma devreye girer.

Windows Explorer komut satirindan dosya ve klasör ekleyebilme.

Masa üstü kilitleme özelligi ile diger kullanicilarin sizin masaüstü ayarlarinizi, simgelerinizi, kisa yollarinizi, silmesi, degistirmesi ve yeni objeler eklemesi önlenir.

Gizli çalisma özelligi ile diger kullanicilarin haberi olmadan çalismaya devam eder.

Kisayol tuslari ile koruma modunu degistirebilme özelligi.

En üst düzeyde koruma saglar.

Yüksek performans saglar.

Çok dil seçenekli arayüz.

FAT, FAT32, ve NTFS dosya sistemi destegi.

Indireceginiz Türkçe dil destek paketi Universal Shield 3 Versiyonundan itibaren suanki son versiyon olan Universal Shield 4.3'e kadar bütün versiyonlari destekler.

Program Yüklemesi Hakkında Birazcık Bilgi:

1. Universal Shield 4.3.exe ye tıklayarak programı kurun.

2. Kurulum esnasındaki şifreyi unutmayın.(Programı kaldırırken ve açarken sizden isteyecek.)

3. Türkçe yamayı yükleyin.

(Universal Shield 4.X2 Turkce_Yama_musadilek.rar dosyasına Tek tık yeter.)

(Varsayılan dil ingilizce kalmıştır.)

4. Programı ücretsiz VE FULL kullanmak için Patch'leyin.

(Universal Shield 4.3_Patch_musadilek.rar dosyasına Tek tık yeter.Virüs taramasından geçmiştir.)

5. PC kapa-aç yapın. (Yoksa program hata mesajı verir.)

6. Programı çalıştırın ve ayarlarını yapın.

7. Programı iyi günlerde kullanın.

NOT: Program dilini Türkçe yapmak için;

Options/Language/ ve açılan pencereden Türkçeyi seçip programı kapa-aç yapmanız yeterlidir.Musa YILDIZ(musadilek)

İndirdiğiniz .RAR larda Şifre sorar ise Şifre: musadilek

Program Üretici Ana Sayfası:

Program Üretici Ana Sayfası:

http://www.everstrike.com/

2ckdpk.png

Universal Shield 4.3.1 + 4.3 Patch + Türkce Yama + Bonus (Güncelleme 10.3.2010)

http://rapidshare.com/files/362822726/Gizleme-Sifreleme_3.2010_musadilek.rar

veya

http://www.4shared.com/file/240358685/49a75168/Gizleme-Sifreleme_32010_musadi.html

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Universal Shield 4.3 + Patch + Türkce Yama + Bonus 5 mb Güncelleme 25.5.2009

http://rapidshare.com/files/237118227/Universal_Shield_4.3_Full_ve_Turkce.rar

veya

http://www.4shared.com/file/107693481/7712b61d/Universal_Shield_43_Full_ve_Turkce.html

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Universal Shield 4.2 Turkce Yama (125 kb) Güncelleme 2.2009

http://www.4shared.com/file/90160031/5683dc0e/Universal_Shield_42_Turkce_Yama_musadilek.html

Universal Shield 4.2 Sadece Program (1.8 mb)

http://www.4shared.com/file/90171973/56ec0d7c/Universal_Shield_42_musadilek.html

Universal Shield 4.2 Sadece Patch (0.6 mb)

http://www.4shared.com/file/90160032/cf8a8db4/Universal_Shield_42_Patch_musadilek.html

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Universal Shield 4.1 Turkce Yama (125 kb) Güncelleme 2.2009

http://www.4shared.com/file/90158619/ecf71833/Universal_Shield_41_Turkce_Yama_musadilek.html

Universal Shield 4.1 Sadece Program (1.7 mb)

http://www.4shared.com/file/90164855/86c5797e/Universal_Shield_41_musadilek.html

Universal Shield 4.1 Sadece Patch (0.6 mb)

http://www.4shared.com/file/90158620/be06f354/Universal_Shield_41_Patch_musadilek.html

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

29ekmmp.png

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DİĞER;

Programın Katılımsız Konu Adresi;

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=58655

Bu Programa Alternatif bir program arıyorsanız Hide Folders 2009 3.1.8.551 Full Türkçeyi öneririm.Katılımsız Konu Adresi;

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=88493

Katılımlı Konu Adresi;

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=78719

Edited by musadilek

• 2 ay sonra...

abi senin paylaşımlarını çok beğeniyorum pcmde kurulu musadilek koleksiyonu oldu neredeyse :(

mesela samsungun öyle bi yazılımı vardı bütün samsung ürünlerinin konfigürasyonun için bi bağlam gibi

sende öyle bi menü yap bütün musadilek imzalı programlar o menüden konfigüre edilebilsin :p (şaka tabi)

paylaşımın harika ama windows 7 de çalışmıyo maalesef. ama iş yerinde xp kullanıyorum orda kullanıyorum

abi senin paylaşımlarını çok beğeniyorum pcmde kurulu musadilek koleksiyonu oldu neredeyse :D

mesela samsungun öyle bi yazılımı vardı bütün samsung ürünlerinin konfigürasyonun için bi bağlam gibi

sende öyle bi menü yap bütün musadilek imzalı programlar o menüden konfigüre edilebilsin :D (şaka tabi)

paylaşımın harika ama windows 7 de çalışmıyo maalesef. ama iş yerinde xp kullanıyorum orda kullanıyorum

Düşüncelerin için teşekkürler.

Menü işi basit bir olay.Bir Reg kaydına bakar.Kendi çalışmalarımda ve kurulum yaptığım pc lerde bu mevcut.

İstersen sana özel menü yapabilirim.Basit iş... :)

Kendi sitesinde bir açıklama göremeyince ,Windows 7 kurulumu yapıp denedim.

Windows 7 de çalışıyor.

Bidaha kontrol et istersen.

2dw9kiw.png

abi nasıl çalıştırdın windows 7 de benim denemediğim sürümü denemediğim uyumluluk modu kalmadı çalışmadı wallaha ama ben 7127 kullanıyom gerçi bu fün yarın 7137 ye geçerim bide onda denerim,yaptığın özel bişe varmı çalıştırmak için

ben hep şu hatayı aldım programı yeniden yüklemek sorununuzu çözebilir diye ama nafile

reset atmayıda unutmadım yani

musadilek neden ismini böyale koydun dilek ismi benim cok sevdigim bi arakadaşımın ismi :D

2004 yılından bu yana bu nicki kullanıyorum.

İlk internete ayak bastığımda üyeliklerimde vb. de bu nicki almıştım, o gündür bu gündür bu nicki kullanıyorum.

Ayrıca benim eşimin ismide dilek...

vs...

abi nasıl çalıştırdın windows 7 de benim denemediğim sürümü denemediğim uyumluluk modu kalmadı çalışmadı wallaha ama ben 7127 kullanıyom gerçi bu fün yarın 7137 ye geçerim bide onda denerim,yaptığın özel bişe varmı çalıştırmak için

ben hep şu hatayı aldım programı yeniden yüklemek sorununuzu çözebilir diye ama nafile

reset atmayıda unutmadım yani

Aslında hiçbir ayar yapmadım.

Zaten windows 7 pek kullanmadığımdan özel ayarlarınıda bilmem.

Azcık vista kültürüm vardır ve gördüğüm kadarı ile windows 7 ye çok çok yakın vista...

Neyse olaya döneyim;

Direk normal olarak kurdum ve sonrasında Türkçe yama ve patch yapıp, Pc yi baştan başlattım o kadar.

Açılıştada bir adet dosyayı koruyup, Türkçe yapıp fotosunu üste görüldüğü gibi koydum.(yaptığım patch ve yama sorunsuz yükleniyor)

7100 Sürümünde sorunsuz çalışıyor.Hiç sorun vermedi.

Diğer sürümler malesef bende daha yok...Orjinal Tr çıksın onlarıda indirir ve denerim...

Sorunsuz çalışması lazım.Ama neden çalışmıyor bi bakmak lazım...

Tekrar teşekkürler.

4.3 için katılımsız var mı acaba? Diğer konuda belirtmişsiniz, 4.3 için geçerli mi? Göremedim.

@baris_seven kardeş,

Diğer konudaki yazım hatamı düzelttim.

Kusura kalma..

Katılımsızı şuan için yok.

Ama bu programı tavsiye ederim...En sevdiğim yönü koruma yapıldığında biçimlendirmeye bile müsade etmemesi...

Ayrıca katılımsız kısımda belirttiğimi burayada yazayım...

4.2 versiyonda benim gibi us30kbd2k.sys den kaynaklanan ve wiraless klavye yazmama sorunu yaşayan arkadaşlara duyrulur.

(us30kbd2k.sys anti-virüs programımlan siliniyordu.PC açkapa sonrasında ise windows ortamında wiraless klavye hiçbir şekilde kullanılamıyordu.

Sanal klavye ile şifreyi girip 4.2 versiyon programı kaldırıyordum.Sonrasında ....)

• 3 ay sonra...

böyle yaptigim halde programi 4,3 yapamadim yani olmadi.

4,3 ü kuruyorum sonra patch yaptigimda program 4,2 oluyor

1. Universal Shield 4.3.exe ye týklayarak programý kurun.
2. Kurulum esnasýndaki þifreyi unutmayýn.(Programý kaldýrýrken ve açarken sizden isteyecek.)
3. Türkçe yamayý yükleyin.
(Universal Shield 4.X2 Turkce_Yama_musadilek.rar dosyasýna Tek týk yeter.)
(Varsayýlan dil ingilizce kalmýþtýr.)
4. Programý ücretsiz VE FULL kullanmak için Patch'leyin.
(Universal Shield 4.3_Patch_musadilek.rar dosyasýna Tek týk yeter.Virüs taramasýndan geçmiþtir.)
5. PC kapa-aç yapýn. (Yoksa program hata mesajý verir.)
6. Programý çalýþtýrýn ve ayarlarýný yapýn.
7. Programý iyi günlerde kullanýn.[/CODE]

• 4 ay sonra...
böyle yaptigim halde programi 4,3 yapamadim yani olmadi.

4,3 ü kuruyorum sonra patch yaptigimda program 4,2 oluyor

1. Universal Shield 4.3.exe ye týklayarak programý kurun.
2. Kurulum esnasýndaki þifreyi unutmayýn.(Programý kaldýrýrken ve açarken sizden isteyecek.)
3. Türkçe yamayý yükleyin.
(Universal Shield 4.X2 Turkce_Yama_musadilek.rar dosyasýna Tek týk yeter.)
(Varsayýlan dil ingilizce kalmýþtýr.)
4. Programý ücretsiz VE FULL kullanmak için Patch'leyin.
(Universal Shield 4.3_Patch_musadilek.rar dosyasýna Tek týk yeter.Virüs taramasýndan geçmiþtir.)
5. PC kapa-aç yapýn. (Yoksa program hata mesajý verir.)
6. Programý çalýþtýrýn ve ayarlarýný yapýn.
7. Programý iyi günlerde kullanýn.[/CODE]

Arkadaşlar normaldir. Çünkü Patch dosyası 4.2 versiyonudur. Henüz 4.3'ün Patch'i yoktur. V 4.2'nin Patch dosyasını 4.3'te kullanmamalısınız. Hatalar Olabilir. Örnek: patch 4.3'e uygulanınca kısayol tanımlamaları çalışmıyor. ( Win 7'de ) ( Zaten Win 7'de programda düzgün çalışmıyor.)

• 1 ay sonra...
musa dilek teşekkürler ..güvenli modda program çalışıyormu yoksa kitleme devre dışımı kalıyor...

Tabiki güvenli modda program korumaya devam ediyor.

Ayarlardan seçenegini işaretlemeniz şartı ile tabiki.

nl9x89.png

Upload bitsin az sonra yeni versiyona güncelleme yapacagım.

Arkadaşlar normaldir. Çünkü Patch dosyası 4.2 versiyonudur. Henüz 4.3'ün Patch'i yoktur. V 4.2'nin Patch dosyasını 4.3'te kullanmamalısınız. Hatalar Olabilir. Örnek: patch 4.3'e uygulanınca kısayol tanımlamaları çalışmıyor. ( Win 7'de ) ( Zaten Win 7'de programda düzgün çalışmıyor.)

4.3.1 versiyon ve 4.3 patch artık konuda.Az sonra

Uzun aramalar ve program denemeleri sonucunda klasör veya dosya koruma konusunda en pratik en uygun bu programı buldum. Yaklaşık 5-6 aydır çalışmanı kullanıyorum. Gönülden eline sağlık diyorum! Hiç uğraşmadan iki tuşa basarak klasörlerimi gizleyip geri getiriyorum. Süper bişi!

Uzun aramalar ve program denemeleri sonucunda klasör veya dosya koruma konusunda en pratik en uygun bu programı buldum. Yaklaşık 5-6 aydır çalışmanı kullanıyorum. Gönülden eline sağlık diyorum! Hiç uğraşmadan iki tuşa basarak klasörlerimi gizleyip geri getiriyorum. Süper bişi!

Bonus içerisindeki diğer programlarada bakabilirsin.

Son versiyon ilk mesaja eklenmiştir.

4.3 uyumlu patch de mevcuttur.Denemelerde sorun bulunamamıştır.

2ckdpk.png

Universal Shield 4.3.1 Full + Türkce Yama + Bonus

veya

Please register to see this content.

• 5 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

Program ve konu 4.3 versiyona güncellenmiştir...

İyi günlerde kullanın...

tsk guzel bır calısma dıger calısmalarınıda ızledım bır cogundan faydalandı8m emegıne saglık guzel bır paylasım devamını bekler basarılar dıelrım

• 5 ay sonra...

musa kardeş yükledim tam istediğim program. lakin bir arkadaşında belirttiği gibi unlockera karşı koyamıyor. denedim yazmaya karşı koyamadı. hemen değil, ancak yeniden başlatıldığında unlocker adını değiştirsinmi dedi evet dedim restarttan sonra değişti yazmaya karşı koruduğum klasörün ismi. gizleme ile unlockerden korunabilir sanırım. ama yinede çok teşekkür ederim bize böyle bir programı sunduğun için.

[b][color="#8B0000"][size="3"]Uyarı:[/size][/color][/b] arkadaşlar bu program çok güzel yalnız tuş atama ile açıyor ve programın kendisini dahi görünmez yapıyorsanız olası programa ulaşamama risklerine karşı bir açık kapı çıkış yolu mutlaka bırakın. yoksa bu programa ve koruduğunuz şeylere ulaşamayabilirsiniz. mesela güvenli mod da koru modunu aktif etmeyin.

benim başıma geldi de ondan yazıyorum. programı tuş atama yolu ile açıp kapıyordum vede kendisi de görünmez modda idi. ASC ile xp ye bakım yaptım programı açmak için atadığım tuşlar çalışmaz oldu. yani programı açamadım. neyseki her ihtimale karşı programı xp güvenli moda da korumayı aktif etmemiştim. hatta güvenli mod da xp yi başlatmama rağmen program çalışmadı. programı çalıştırmayı denediğimde bu programı yeniden kaldırmayı deneyin uyarısı verdi çalışmadı yani. son olarak asc açarken yeri yükleme noktası oluşturuyor. sistem geri yükleme ile oraya yükledim xp yi sorun düzeldi. yani bunlara dikkat edin uyarayım dedim.

[warning][color="#0000FF"][b]DİKKAT: Flood Yapmak YASAKTIR, Ard Arda İleti Göndermek Yerine [img]http://i.imgur.com/3XtEI.png[/img] Butonunu Kullanarak İlk İletinizi Düzenleyiniz.[/b][/color][/warning]

tamam dikkat ederim yaşar kardeş.

Edited by abdülhey

• 3 ay sonra...
  • 5 ay sonra...

İndirme ve kurma fırsatım oldu sorun 30 günlük deneme sürümü olması.
Edit: sorun halledildi en üstteki linki indirdim önerilen şekilde kurdum, Universal Shield 4.3.1 gerçekten süper özelliklere sahip uzun süre hide folders kullanmıştım deneyin derim.

Edited by muan