Jump to content

Hp Photosmart C3180 Driver Yüklenmiyor ?

powercocuk15

Recommended Posts

Arkadaşlar Dünden Beri Bu Hataylan Uraşıyorum Hp'Nin kendi sitesinDen Driveri İndirdm Ama Gene ... 9 aşamalı İşleme Geçiyor 5'aşamada Duruyo Aygıt Algılandı .. Bu İşlem Uzun sürebilir Diyor dünen 3 Saat Bekledim Olmadı Başka Sitelerden İndirdim Driver'ini Olmadı Gene .. + Yazıcının Yanında Vermemişler Driver Cd'sini Bir Yardımcı Olun

arkadaşım yazıcının bilgisayara bağladığın var ise usb kablosu 2.0 olmalı yani kablosunu değiştir uygun fiyata alabilirsin genelde yazıcının içinden çıkan kablo 1.1 olabiliyor ve bilgisayar kurulumda vs.. göremeyebiliyor.

kullandığın işletim sistemini windows xp olarak düşünüp linkini veriyorum

Please register to see this content.

indirdiğin driveri yüklemeden önce yazıcının bilgisayara bağlı OLMAMASINA dikkat et. driveri yüklemeyi başlat ve yüklemeyi ilerlet.sonra bilgisayara bağlı yazıcıları arayacak o sırada yazıcıyı bilgisayara bağla yani yüklemeye çalıştığın driver senden isteyene kadar yazıcıyı bilgisayara bağlama.bide bu şekilde dene sorun çözülür diye düşünüyorum..kolay gele

şu anda prog yüklü ise cd sini tak KALDIR ı seç tamamen silinsin, işlem bitince bilgisayarı yeniden başlat

cd yi tak yükle 'KUR' bir süre sonra data kabloyu takın ibaresi çıkınca TAKMA alttaki kutuya tik at (sonra

kurmak istiyorum' devam et bitince bilgisayarı yeniden başlat data kablosunu tak donanım bulundu diyince

cd yi tak kendi hallader BİTTİ

Arkadaşlar .. Usb Kablosunu Sıfır Aldm Zaten ...

Neler Yapmadımki denediM olmuyor .. ama Bilgisayar Görüyor Yazıyı Aygıt Buluntu . Bu İşlem Uzun Sürebilir Diyor

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...