Jump to content

Lütfen Modifiye Sistem Terci̇hi̇ni̇zi̇ Home Si̇stem Den Yana Kullanın

NAMIKABI
 Share

Recommended Posts

Ne demek istediğimi anlatamadım, anlatamadım, anlatamadım.

Herkes; şu sistem daha iyi, ben şu sistemi tavsiye ederim, bu sistem candır, şu sistem vebadır falan diyor. Konu bu değil.

Bir kere daha yazacağım bir daha bu konuya ekleme yapmayacağım.

Sözüm sadece; Windows 10 Home SL Modifiye sistem hazırlayıp paylaşan arkadaşlara (kullanıcılara değil)

Windows 10 Home SL üzerinde emek harcayıp modifiye çalışması yapıp paylaşıma sunduğunuzda, 

Sadece Win 10 Home SL lisansı olanlar yasal olarak kullanır, diğer bilgisayarlar crackli kullanır.

Oysa Win 10 Home üzerinde modifiye çalışması yapıp paylaşırsanız,

Bu sistemi hem Win 10 Home hem de Win 10 Home SL lisansı olanlar yasal olarak kullanır.

Kısaca Win 10 Home sistemi hem Home hem de Home SL yasal lisanslı olanlar kullanabilir.

Demek istediğim bu.

Sevgi ve saygıyla kalın.

• Like 4
  • Thanks 1

NAMIKABI, Bir saat önce yazdı:

Ne demek istediğimi anlatamadım, anlatamadım, anlatamadım.

Herkes; şu sistem daha iyi, ben şu sistemi tavsiye ederim, bu sistem candır, şu sistem vebadır falan diyor. Konu bu değil.

Bir kere daha yazacağım bir daha bu konuya ekleme yapmayacağım.

Sözüm sadece; Windows 10 Home SL Modifiye sistem hazırlayıp paylaşan arkadaşlara (kullanıcılara değil)

Windows 10 Home SL üzerinde emek harcayıp modifiye çalışması yapıp paylaşıma sunduğunuzda, 

Sadece Win 10 Home SL lisansı olanlar yasal olarak kullanır, diğer bilgisayarlar crackli kullanır.

Oysa Win 10 Home üzerinde modifiye çalışması yapıp paylaşırsanız,

Bu sistemi hem Win 10 Home hem de Win 10 Home SL lisansı olanlar yasal olarak kullanır.

Kısaca Win 10 Home sistemi hem Home hem de Home SL yasal lisanslı olanlar kullanabilir.

Demek istediğim bu.

Sevgi ve saygıyla kalın.

Durumu anladık anlamadık değil Üstad.

:)

• Like 3

Usta senin yukarıdaki yazını okuyan da sanır ki ben Win 10 Home sürüm  Win 10 Pro dan daha iyi, daha kullanışlı, daha stabil falan dedim.

Demek ki beni sende anlamamışsın.

Dediklerim yukarıda sindire sindire okunursa; Sistem önerisi veya eleştirisi yapmadığım görülür.

Benim Win 10 sistem kullanıcılarına tek bir söz söylediğim yok. Sözlerim Modifiye Win 10 Home SL hazırlayanlara.

Ve Modifiye Win 10 Home SL hazırlayanlara diyorum ki; Win 10 Home SL hazırlayacağınıza Win 10 Home hazırlayın. 

Hazırladığınız Win 10 Home sistemi hem Home hem de Home SL kullanıcıları (yasal lisansları ile) kullanabilir.

Yukarıdaki paylaşımda Win 10 Home SL hazırlayan siz siniz. 

Hazırladığınız Win 10 Home SL sistem ile ilgili niye bana eleştiri getirdiniz ki. 

Madem Win 10 Pro ve üzeri sürümlerde  sorun olmuyor o zaman Home SL yerine Win 10 Pro veya üzeri sistem hazırlasaydınız.

Hani esprilerde denir ya "Konu ne ara bana eleştiriye geldi" diye. 

Win 10 Home SL modifiye hazırlayan sen paylaşan sen,  konu bana nasıl geldi anlayamadım.

• Haha 1

NAMIKABI, 2 saat önce yazdı:

Usta senin yukarıdaki yazını okuyan da sanır ki ben Win 10 Home sürüm  Win 10 Pro dan daha iyi, daha kullanışlı, daha stabil falan dedim.

Demek ki beni sende anlamamışsın.

Dediklerim yukarıda sindire sindire okunursa; Sistem önerisi veya eleştirisi yapmadığım görülür.

Benim Win 10 sistem kullanıcılarına tek bir söz söylediğim yok. Sözlerim Modifiye Win 10 Home SL hazırlayanlara.

Ve Modifiye Win 10 Home SL hazırlayanlara diyorum ki; Win 10 Home SL hazırlayacağınıza Win 10 Home hazırlayın. 

Hazırladığınız Win 10 Home sistemi hem Home hem de Home SL kullanıcıları (yasal lisansları ile) kullanabilir.

Yukarıdaki paylaşımda Win 10 Home SL hazırlayan siz siniz. 

Hazırladığınız Win 10 Home SL sistem ile ilgili niye bana eleştiri getirdiniz ki. 

Madem Win 10 Pro ve üzeri sürümlerde  sorun olmuyor o zaman Home SL yerine Win 10 Pro veya üzeri sistem hazırlasaydınız.

Hani esprilerde denir ya "Konu ne ara bana eleştiriye geldi" diye. 

Win 10 Home SL modifiye hazırlayan sen paylaşan sen,  konu bana nasıl geldi anlayamadım.

Üstad sen bir Home 20h2 sürüm hazırla artık. Beklemeye gerek yok.

Konu orada Yerel Grup İlkesiydi. Home sürümlerde bu olmayınca aklıma sen geldin doğal olarak. :)

Bir sorun vardı ve Grup İlkesini açmam gerekiyordu. Home sürümde olunca yaşanan sıkıntıdan seni haberdar etmek istedim. Kızacak birşey yok 

• Like 1