Jump to content

Windowblinds 6.2 [addon-katılımsız Kurulum]

neccooy
 Share

Recommended Posts

neccooy abi anlatım süper olmuş abi paylaşımın için yine teşekkür etmek istiyorum...anlatımda olduğu gibi herşeyi yapıyorum tema uygulanıyor bunun yanısıra yukarıda cevapladığınız şeekilde arka planları da ekledim uis dosyası ilk açılışta sorunsuz yüklenip tema uygulanarak açılıyor.yalnız ben bunu sizin anlatımınızda olduğu gibi tek tema ile uyguladım siz flaş.wb örnek anlatım yapmıştınız bende başka windows7.wb olarak ayarladım. çokda süper oldu..ben bir değilde 5-6 kadar tema ekliyorum temalar yoluna hiç yüklenmiyor bile tek yaptığım zaman yüklenmesi gereken adrese yükleniyor...sizin anlatımınızda tema ile birlikte skins.nbd dosyasını kopyalayıp sfx yapıyorduk. oluyo sorun yok...ben birden fazla tema eklediğimde tema yolunda eklediğim temaların klsaörleri dışında bişey yüklenmiyor yani( skins.nbd )ilk eklediğim temada geliyo ondan sonrakilerde gelmiyor acaba sorunum ne olabilir abi.tekrarlı denemelerimde temaların hepsinin yüklendiğini ama wb arayüzlerinde görünmüyor

Bütün temalarını çift tıklayarak sisteme teker teker yükledikten sonra skins.nbd ve tema klasörlerini almalısın.

Yani tüm tema yüklemeleri bittikten sonra en son olarak skins.nbd dosyasını ve tüm tema klasörlerini almalısın. Çünkü her tema eklediğinde skins.nbd dosyasına eklediğin tema bilgileri yazılıyor (ekleniyor) ve WindowBlinds programının penceresindeki temalar buradaki bilgilere göre listeleniyor. Skins.nbd dosyasını not defteri ile açıp içini incelersen anlayabilirsin demek istediğimi.

• Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

neccoy abi size çok teşekür ederim emekleriniz için.. :)

benimde bu işte bi katkım olsun istedim ve amatörce olacak ama WindowBlinds için Türkçe Yama hazırladım

jfkitg.jpg

2cntt8y.jpg

http://rapidshare.com/files/229203827/WindowBlinds_v6.x_Turkish_Language_Pack.exe[/CODE]

alternatif link

[CODE]http://www.mediafire.com/?m1m3lbjumdb[/CODE]

[color=#008000]Not:[/color]Yama içerisinde kesinlikle reklam yoktur,eset smart security(güncel+lisanslı :D )taratılmıştır

[color=#FF0000]Düzenleme:[/color]%95 Oranında Türkçe Yama Eklendi. Bazı İmla hataları giderildi...

Edited by dnz_horoz20

neccoy abi size çok teşekür ederim emekleriniz için.. :)

benimde bu işte bi katkım olsun istedim ve amatörce olacak ama Windows Blinds için Türkçe Yama hazırladım

yüzde 50 oranında Türkçe olur bazı kısımlar saçma çeviri olmuş olabilir kusurumuza bakmayın artık...

Temel kullanıcılar için yararlı olacağını düşünüyorum

Boyut yaklaşık :9 kb açılmış halde 43 kb dir açıklama mevcuttur içinde

http://www.mediafire.com/?ptizttmzpzm[/CODE]

[color=#ff0000]Düzenleme:[/color]resim eklendi

Çok güzel olmuş, eline sağlık.

Bunu da konuya ekleyeyim isteyen faydalanır.

ben ek bi purogram olmadan sadece saydam tema istiyorum yanlız baya araştırdım ama bulamadım bu gidişlede bulamıcam eniysi tema nası editlenir bilen arkadaşlar warsa anlatsın iyi olur .. herkez icin

XP'nin yapısal olarak böyle bir desteği yok,programsız yapman İMKANSIZ.Boşuna uğraşma.

tema düzenleme yapım stardock skin studio pro ile yapılıyor sanırım ama hiç denemedim

Evet,SkinStudio ile yapılıyor.Bir kere bir temaya yama yaptığımı hatırlıyorum.

Edited by morning

Wba.theme ya katılımsız bir şekilde arka plan ekledim sorunsuzca çalışıyor...benim sorunum bazı wba ya ait cursor, icon,User Pictures veya logon dosyaları var wba ya bunları nasıl eklerim bunlar için de mi uis dosyasını düzenlemem gerekiyor eğer gerkiyorsa uis dosyasına hangi komutlarla eklemeliyim.komutlar içinde var ise hangi satırlarını düzenlemm gerekiyor...yardımcı olursanız sevinirim çok aradım temaya ait bütün dosyaları açtım ama bulamadım...

Edited by ASEV13

Wba.theme ya katılımsız bir şekilde arka plan ekledim sorunsuzca çalışıyor...benim sorunum bazı wba ya ait cursor, icon,User Pictures veya logon dosyaları var wba ya bunları nasıl eklerim bunlar için de mi uis dosyasını düzenlemem gerekiyor eğer gerkiyorsa uis dosyasına hangi komutlarla eklemeliyim.komutlar içinde var ise hangi satırlarını düzenlemm gerekiyor...yardımcı olursanız sevinirim çok aradım temaya ait bütün dosyaları açtım ama bulamadım...

Artık senin Skin Studio programını kullanman gerekecek. .uis dosyasında o tanımlamalar vardır ama nasıl yapıldığını bilmiyorum.

Bunların hepsini ve daha fazlasını Skin Studio programını kullanarak yapabilirsin.

İlk bakışta biraz karmaşık gelse de ilerleyen zamanlarda çözersin.

Program klasik shell temaları da düzenleyebiliyor.

Artık senin Skin Studio programını kullanman gerekecek. .uis dosyasında o tanımlamalar vardır ama nasıl yapıldığını bilmiyorum.

Bunların hepsini ve daha fazlasını Skin Studio programını kullanarak yapabilirsin.

İlk bakışta biraz karmaşık gelse de ilerleyen zamanlarda çözersin.

Program klasik shell temaları da düzenleyebiliyor.

neccooy abi paylaşımların için sana çok çok teşekkür ederim abi senin sayende istedim gibi sonuçlar alabildim. uzun zamndan beri blinds yapımı için uğraşıyordum başaramamıştım senin sayende başardım abi,daha önceden konuda açmıştım olmamış vazgeçmiştim şimdi tekrar azmettim abi. çalışmalarında başraılar abi...iyi akşamlar

http://www.tnctr.com/index.php?showuser=105151

bende boyle bir pencere cikiyor sonra da birsey olmuyor yardim

yardim lutfen

Kardeş sen neccooy abinin verdiği temasız blindsle yapıyorsan çalışmanı o zaten herşeyini yapıyor otomatik patcliyor kurulum yaparken klavye ve fareyle oynama hiç bi şekilde pc ye müdahale etme.Veya pcde daha önceden kurulmuş wblinds varsa program ekle kaldırdan kaldır pc yeniden başlat ve C:\Documents and Settings\All Users\Belgeler de tema dosyalarını sil, C:\Program Files\Stardock dosyaları var ise sil ondan sonra kurmayı dene sorunun sanırım hallolur. eğer kururken hata veriyorsa virüs programlarıda otomatik patc lendiği için virüs gibi algılıyor kurulumda hata veriyor ama virüs yok. vürüs programı varsa geçici olarak devre dışı bırakabilirsin...umarım doğrudur...

bende boyle bir pencere cikiyor sonra da birsey olmuyor yardim

yardim lutfen

Patch sadece Türkçe XP üzerinde çalışır. :(

Pencere başlığındaki "Aç" yazısını algılayamadığı için bekliyor.

Edited by neccooy

evet arkadaşlar ben bi tema buldu ve saydam[/img]

k177kk.jpg

İngilizce açıklama:

Another great theme with some unique elements. I like the overall look of this Vista theme. All the colors work well together and the transparent effects and buttons look sharp. I really like the tabs on the right side of the desktop for all your main programs. The background of the plant looks a little depressing but I guess a lot of people like that these days. The Vista orb looks cool and all the windows and buttons are functional. Overall this theme has enough cool features to make it desirable.

buda indirme linki:

2008 Eylül yapımı :(

buda buldugumsite :

Please register to see this content.

Edited by parsnarko

Kurulum açıklaması dosya içinde mevcut ayrıca windowblinds sadece türkce xp deyil her dil de xp ve vistaya kurulur

ayrıca her dilde destegivar istedigini sec ::::See also__ tıkla menüler cıkacak ordan__C HANGE TIKLA

Rar passes: atememikrop

Saydam:tema

Please register to see this content.
Edited by parsnarko

pack sadece turkce xp de calisir

lutfen bana ingilizce de calisan bir windowblinds bulabilirmisiniz cok gerek te

Kurulum açıklaması dosya içinde mevcut ayrıca windowblinds sadece türkce xp deyil her dil de xp ve vistaya kurulur

ayrıca her dilde destegivar istedigini sec.....

WindowBlinds'ten bahsetmiyorum, patchten (crack) bahsediyorum.

Hazırladığım patch sadece Türkçe XP üzerinde çalışır.

sen bana nasil yapilicani goster ben yapmaya calisirim :)

Nasıl yapılacağını gösterene kadar hazırlardım:)

Autoİt ile hazırladım, ilgili yardım sayfaları:

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=25559

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=28577

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=32381

eline sağlık neccoy türkçe yamayı addon haleni getirip cd kaynagına koyabilirmiyiz ? böylece windowblinds türkçe yamasıyla kurulmuş olur.şuan sistemde vista oldugundan deneyemiyorum katılımsız mı acaba tr yama?