Jump to content

Telefon Onaysız Sınırsız Gmail Hesabı Açma

HARBİKIZ
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar açıklama yapacak bir şey yok siteye girin gereğini yapın.

Edit- Arkadaşların dedikleri doğru aynı tarayıcıdan 2.yi  telefon doğrulaması olmadan vermiyor, Brave ve vivaldi tarayıcılardan girdim telefon sorgusu suali yok birer tane daha aldım, demek ki aynı tarayıcıdan 2.yi vermiyor.

https://accounts.google.com/signup/v2/webcreateaccount?flowName=GlifWebSignIn&flowEntry=SignUp

Edited by HARBİKIZ
  • Like 7

Google bir süre sonrasında doğrulama için telefon numarası isteyecektir.

Burada bazen şüpheli işlemlerde, bazen uzun süreli aktif olmayan hesaplarda bazen ise sürekli aktif olan hesaplarda yapıyor.

Hatta tek cihazdan (ip ve mac adresi) girilen hesapların çoğunluğuna bile bakıyor. Resmi açıklamalara bakarsanız anlattığım daha iyi anlaşılır.

• Like 2

Eğer niyetiniz hesap açma ise (fazlaca) yapılacak en temiz, zahmetsiz ve telefon numarasız tek yöntem şu:

Android bir cihaz edinin, 5 e kadar telefon numarasız hesap açmanıza izin veriyor. (daha önce o cihazda açılmış hesap varsa 5 ten geriye ne kaldıysa o kadar. Bir de kullanmadığınız hesapları öylece bırakmayın. Mutlaka hesabı sil seçeneğini google dan hesap ayarlarından yaparak yapın. Cihazdan hesabı silmek direk olarak google hesabını silmez çünkü. Başka cihazdan da erişim olmaması gerekli. Bunun tek yolu o hesabı tamamen silmekten geçiyor. Sildiğiniz her hesap için yeni bir hesap açma seçeneği gelir. 5 hesaptan sonra ise telefon numarası ister. Eğer açtığınız ilk hesapta bile telefon numarası istiyorsa demek ki o android cihazda daha öncesinde 5 tane hesap açılmış demektir. Bu nedenle onların kapatılıp silinmesi gerekmektedir. bunun dışında başka bir yöntem bulunmamakta. Sanal numaralarla açılan hesaplar hem patlıyor hem de güvenli değil.)

• Like 2

okkanil, 52 dakika önce yazdı:

benaldım sorunsuz  bir şekilde  opera  ve mozilla  kullanın  diğerlerini almak için 

Arkadaşlar Brave ve vivaldi tarayıcılardan girdim telefon sorgusu suali yok birer tane daha aldım, demek ki aynı tarayıcıdan 2.yi vermiyor.