Jump to content

Yeni Tema Paketi.güncellendi

Recommended Posts

V'İSO uygulanmamış sistemler için extradan aero cursors dahil her temayla birlikte veya paket olarak kullanılabilir.

Sadece Bilgisayarım Belgelerim Ağ bağlantısı ve Çöp kutusu boş\dolu ikonları eklenmişdir görsel olarak çok hoş duruyor.

Sisteme ek yük getirmezler.

Bu arada viso,cular kızmasın onlarda kullanabilir dediğim ikonlar değişecek haberiniz olsun.

::Bu paketin öncekinden farkı bir tema ve Belgelerim ikonunun değişmesidir::

Toplam 11 adet tema.

ALFA (Resimdeki tema)

As_Seven7

Element

Embedded

LBlacmak v2.0

LE5

Royale

SevenVG RC

SevenXP3

Win7PDC

Windows Aero

v1

25f651c.png

v2

s1rvbc.png

Katılımsız paket.

http://www.4shared.com/file/117175746/c710370/As_Teheme-v2.html[/CODE]

Boyut: 12.0 MB

Md5 :79907750BE10A32480A46FEA3E30D5D5

Katılımsız paket.

[CODE]http://www.4shared.com/file/112882370/a3868c5d/As_Teheme-v1.html[/CODE]

Boyut: 8,27 MB

Md5 :F0C4D6080B9187804A75BD50B23E7651

Addon olarak kullanacaklar için.(svcpack klasörü içeriği katılımsız olarakda kullanılabilir)

[CODE]http://www.4shared.com/file/112881674/b0952541/As_Teheme-v1_Addon.html[/CODE]

Boyut: 8,27 MB

Md5 :3960E9EF972B6365177A15AF03585B82

Ayrıca sorun oluşturacak fonts sorunlarına karşı tema desteklerini içeren ve beğendiğim toplu bir font paketi hazırladım.

Toplam 256 adet fonts içermektedir.

[CODE]http://www.4shared.com/file/117177400/29311593/Font_Paketi_v2.html[/CODE]

Boyut :14,9 MB

MD5 A6B335592BD7EF474693A62D6AD78DB7

Aslında son hazırladığım xp çalışmalarımda özellikle font sorunları oluşmaya başladı karakter uyumsuzluğu aldı başını gitti

istediğim ayarları bir türlü yakalıyamadım bende sorunu bu şekilde çözdüm şimdilik iş görecekdir.:closedeyes:

Bu tema,larda gereken font desteği sisteminizde artık kurulu olduğunu düşündüğüm için font vermiyorum zaten şu anda

28 defa indirilmiş ve kimse font sorunundan bahsetmemiş demekki sorun yok.:D

Ayrıca bunlar beğendiğim ve kendi sistemimde kullandığım temalardır sadece Royal hariç hepsi yeni temalar.

Elimde beğendiğim başka temalar var zaman buldukça eklerim nasip olursa.

Selam ve Dua ile.

İconların değişmesini istemiyorsanız çıkan tema klasörlerinin içindeki icons klasörünü silmeniz yeterli. (:

Alternatif RapidShare linki. (:

http://rapidshare.com/files/216550140/As_Teheme.exe[/CODE]

İconların değişmesini istemiyorsanız çıkan tema klasörlerinin içindeki icons klasörünü silmeniz yeterli. (:

Arkadaşlar sakın icons,ları silmeyin temalar hata verip çalışmayacaktır.

Temalar icons ve cursors,lara göre ayarlanmışdır.

Herhangi bir sorun yok, ben o şekilde kullanıyorum.

Eğer yeni temalarda hiç bir düzenlemeye gitmediyseniz sadece icons silerseniz çalışmaz.

Zaten mantığa ters yükleme adreslerindeki bir dosya kayıp yada eksik olduğunda hata verir.

Sizde nasıl çalıştı anlamadım isterseniz bir kontrol edermisiniz benim daha önce verdiğim temalar üzerinemi kurdurdunuz yoksa bunlar ilkmi.?

Sadece bir tema değil diğerlerinide kontrol ettim çalışmadı. :rolleyes:

157.jpg

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
bende çalışmadı arkadaşlar

Bu tema paketi windows xp için hazırlanmışdır vista,da çalışmaz.

Şayet sisteminiz xp ise ve imzasız tema yaması yapılmışsa çalışmaması için bir sebep yok.

ben tematı kurdum ama temayı kurmadan önce herhangi bir vista driverı kurulu olması geek yoksa başlat cubugu olmuyor bu bende mı böle sadece bilmiyorum saygılar.Ben sorunumu öle çözdum ve paylaşmak istedim

@mu2o

Kusura bakmayın dedikleriniziden pek birşey anlamadım.

Bu tema paketinin vista sürücüleri ile ne ilgisi var bilemiyorum,sisteminizde gerekli fonts,lar varsa ve imzasız tema yaması yapılmışsa sorunsuz çalışır.:good:

ben bnu kurdum fakat royal harıcınde dıger temaları sectıgım zaman sankı wındows klasıği seçmişim gibi görünüyor baslat ve pencereler felan 98 gıbı gorunuyor. neden acaba?

Sistem için gereken dosyayı kurun 3. iletide uxtheme dosyası verilmiştir...[onu indirin restart çekecektir sonunda] sonra tema sizin ...

Temalar Çok Güzel Teşekkürler

Bilgisayarım, Belgelerim ve Diğer ikonların yazı tipleri karekterini temanın hangi dosyasından değiştirebiliriz ?

Yazı tipini değiştirmek istiyorum

Sağ Tık - Özellikler - Görünüm de Yazı tipi olması gerek eğer bulunmuyorsa bu temaya bağlıdır değiştirme ihtimaliniz kurucu tarafından yapılmaktadır...

• 2 hafta sonra ...
Bu programın içindeki temaları bir kaç yeni tema ekleyip yeniden yayınlasanız harika olur.

Bir kaç gün sonra bu isteğini yerine getirmeye çalışırım inşaallah.

Şayet elinizde beğendiğiniz ve tavsiye edebileceğiniz temalar varsa özelden link,i verin ekliyeyim.

Bir kaç gün sonra bu isteğini yerine getirmeye çalışırım inşaallah.

Şayet elinizde beğendiğiniz ve tavsiye edebileceğiniz temalar varsa özelden link,i verin ekliyeyim.

Forumda Barışseven arkadaşımızın PerfectXP AIO çalışmasında varsayılan tema olarak gelen siyah vista teması olsa çok güzel olurdu. Bu tema paketinde de buna benzeyen bir tema var ama tam olarak aynısı değil. Siyah "mat" bir siyah. Hoş durmuyor. Bir de şeffaf görev çubuğu var. Bazı modifiye XP'lerde o da olsa..

Şimdiden teşekkürler.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...