Jump to content

Yeni Tema Paketi.güncellendi

Recommended Posts

Eline sağlık arkadaşım gerçekten güzel temalar senden bi ricam olucak şu temayı çok sevdim bir türlü xp'de çalışanı bulamadım saglikci_salih abimizin verdiği vista lite v3 de var daha önceden de görmüştüm ama xpde bir türlü çalıştıramadım bunuda diğerleri gibi editlersen çok güzel olur tekrar teşekkürler..

2f06cf6.jpg

• 3 hafta sonra ...

Güncellendi.

Bir tema eklendi ve Belgelerim ikonu değişti.

Sonraki güncellemeye vista seslerini eklemeyi düşünüyorum sizce böyle bir değişiklik hoş olurmu.

---------------

Önceki yayımlan temalar yaklaşık 450 defa indirilmiş inşaallah faydalı olabilmişimdir.

Sonraki güncellemeye vista seslerini eklemeyi düşünüyorum sizce böyle bir değişiklik hoş olurmu.

Sağolasın Awanger44 abi.Vista sesleri konusuna gelince bence tema paketinde gereksiz gibi.Yine de sen bilirsin tabii ama bence ideal olmaz.

ben bnu kurdum fakat royal harıcınde dıger temaları sectıgım zaman sankı wındows klasıği seçmişim gibi görünüyor baslat ve pencereler felan 98 gıbı gorunuyor. neden acaba?

uxtheme.dll yamasını yaptınız mı?

(Windows,imzalı olmayan temaları yama yapılmadıysa engeller)

Aşağıdaki linkten indireceğiniz yamayı uygulayım sistemi yeniden başlatın. sonra tekrar tema dosyasını etkinleştirin.

http://www.softpedia.com/get/System/OS-Enhancements/UXTheme-MultiPatcher.shtml[/CODE]

[b](alijohnx zaten gerekli açıklamayı yapmış,yeni gördüm ben de linki vereyim dedim.)[/b]

Güncellendi.

Bir tema eklendi ve Belgelerim ikonu değişti.

---------------

Önceki yayımlan temalar yaklaşık 450 defa indirilmiş inşaallah faydalı olabilmişimdir.

Çok teşekkürler. Bence ses eklemek çok doğru olmaz. Bunun yerine tema sayısı artırılabilir. Eline sağlık.

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...