Jump to content

Internet Explorer 8 Türkçe

awengers44

Recommended Posts

OnePiece DXUPAC ile hazırlanmış IE8 güncel pakete,

KB974455

KB969897

KB968220

KB971180

KB972260

Güncellemeleri entegre edilmiştir ayrıca OnePiece tarafından verilen IE8 düzeltmesi eklenmiştir.

Pakette herhangi bir sorun tespit etmedim.

Eklenti Test Edilmiştir.

Pakete herhangi ekstra bir Regedit kaydı kesinlikle girilmemiştir.

nLite yada Rvm ile entegre edilebilir.

Bu eklenti sonradan kaldırılamaz

mmg4ld.jpg

30wqjih.jpg

http://www.4shared.com/file/148668027/44c43dbd/As_IE8_WinXPSP3_AddOn_Tr.htm[/CODE]

Boyut 11.6 MB

MD5 AC8CF4F3139614B307D08FCC0F370C40 [/center]

Onepiece tarafından hazırlanan addon maker çok sorun içeriyor. Sorunsuz kuruldu herşey normal şeklinde yorum yapmanız doğru değil. Onepiece kendisi bile böyle birşey söyleyemiyorken sizin sorunsuz demeniz garip doğrusu. IE8 için bir sonraki güncelleme çıkınca sorunlarıda giderip yeni addon maker hazırlamayı düşünüyor. Henüz çok erken IE8 addon için.

Onepiece tarafından hazırlanan addon maker çok sorun içeriyor. Sorunsuz kuruldu herşey normal şeklinde yorum yapmanız doğru değil. Onepiece kendisi bile böyle birşey söyleyemiyorken sizin sorunsuz demeniz garip doğrusu. IE8 için bir sonraki güncelleme çıkınca sorunlarıda giderip yeni addon maker hazırlamayı düşünüyor. Henüz çok erken IE8 addon için.

brawo insanlar windows kurlunca ie açıldımı sadece ona bakıp sorunsuz diyorlar bu kadar basitmi test etmek haklısın arkadaşım.

brawo insanlar windows kurlunca ie açıldımı sadece ona bakıp sorunsuz diyorlar bu kadar basitmi test etmek haklısın arkadaşım.

Madem haklı olduğunu biliyorsun, neden bir önceki mesajını alıntı yapıp yayınladın.

Bakın Sapider bu konuda neler söylemiş.

Please register to see this content.

Madem haklı olduğunu biliyorsun, neden bir önceki mesajını alıntı yapıp yayınladın.

Bakın Sapider bu konuda neler söylemiş.

Polemik yaratacak mesajlar yazmayın 2nizin arasında bir problem varsa PM yolu ile sorununuzu giderin.

Edit > HoT_JaZz

Ben hazırladığım cd,lerde ie7 kullanmak idim ama ondaki hatalardan zaten bıkmıştım microsoft bize temiz bir internet explorer hazırlarsa herhalde sorunsuz addonuda yapılır.

Diğer tarafdan sizlerin ve sapider,in dediği hataları almadım ister inanın ister inanmayın ben bu şekilde bile ie7,ye değişmem.

Zaten firefox ve opera kullanmaktayım ama varsayılan olarak açılan sitelerde bile performansı ve hızı ile ie7,den daha iyi,bende henüz bir defa olsun kilitlenme

yada benzeri şikayetler oluşmadı bu hali sorunluysa eğer sorunsuz olduğunda o zaman çok daha güzel çalışacakdır.

Ayrıca IE8 kurduğum müşterilerimde hanüz şikayet getirmediler onlara alternatif olacak browser kurmadım,ki hata oluştuğunda bildirsenler diye ama henüz arayan yok.

Link şimdilik kalacak ben henüz sorun görmedim sorun oluştuğunu düşünenlerden kesin kanıt koyarlarsa tabiki link,i kaldırırım.

Kullanan arkadaşlardan ricam şu anda 42 defa indirilmiş bu eklentiden kaynaklan bir sorun varsa lütfen söylesinler.

Bende şu an bu eklentiyi kullanıyorum. bahsi geçen hataları almadım. Özellikle sanal kurulumlarımda hemen update sitesine bağlanırım. Bende mozilla kullananlardanım. Ama ie8'in hızını ve eklentilerini beğendiğimi söylemeden geçemeyeceğim.

• 2 hafta sonra ...
Ben eklentiyi rvm ile yükledim,bu tür gerçek eklentiler için rvm benim tercihimdir.

Bu nLite hatalı yükler demek değildir,fakat bence siz deneyip sonucu bize söyleseniz daha güzel olur.:)

Nlite ile de sorunsuz olarak entegre ediliyor. Onepiece ie8 addon maker ile kendim oluşturdum. Addon üzerinde onepiece cosmetic addon ile yapılan değişiklikleride ekledim, son olarak ie6 ve ie7 zamanında kullandığım ince ayarlarıda ekleyip addon oluşturdum ve sorunsuz çalışıyor.(yada sorunsuz görünüyor. ;) )

real addonda winrar la çıkartttıktan sonra kurulum yapılmıyor sanırım katılımsız olarak yapabilirmisiniz

Adı üstünde real addon. Katılımsız kurulum istiyorsan @C-Ronaldo'nun yaptığı kurulum vardı forumda, Arama kısmı işini görecektir.

• 2 ay sonra...

Internet Explorer 8 Türkçe Windows XP

Microsoft'un en yeni internet tarayıcısı. Internet Explorer 8 kullanıcılara daha ileri düzeyde bir web deneyimi yaşatıyor. Hem daha hızlı hem daha doğru sayfa gösterimi de önemli bir artısı.

internetexplorerscreenshot1237480528.jpg

http://rapidshare.com/files/264803249/IE8-WindowsXP-x86-TRK.exe.html[/CODE]

• 2 hafta sonra ...

IE8 Eklentisine KB972260

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=0acc8aaa-0ae1-412a-9f2b-dc7c707cae00&displaylang=tr[/CODE]

güncellemesi entegre edilmiştir test sonuçlarında sorun fark etmedim 

hata alırsanız lütfen ss ile gösteriniz.

Eklentinin bankalar ve diğer sertifika isteyen sitelerde sertifika yüklenememesi ile ilgili hata almadım.

Tekrar test etmeniz gerekmektedir bende ve diğer yüklediğim müşterilerimde henüz sorun bildirmediler.

Şayet sorunluysa ve başka hata alan varsa eklentiyi kaldıracağım.

Ayrıca sorunu eklentiyi yayımladığım sitelerin sadece birinde bildirmen yeterlidir.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...