Jump to content

Photoshop Açılırken 0xc0000142 Hatası Veriyor

KHEDIRA
 Share

Recommended Posts

usta yeni sürüm  Adobe Photoshop 2021  kurmusan çalışmasi için aşagdaki dosyayı  

rardan dosyayı  çıkart Adobe Photoshop 2021  kurulu oldu yere at

Please register to see this content.

bunlar çözmediyse sorunu yapman gereken ismini verdim programı çalıstır bekle yukleme bitince kapanır  sorun çözülür

aio-runtimes_v2.5.0

bozart, Şimdi yazdı:

16 bit renk ve 512 MB veya daha fazla ayrılmış VRAM (2 GB önerilir)** özellikli 1024x768 ekran (1280x800 önerilir)
OpenGL 2.0 özellikli sistem

ekran kartı driveri kurdunuzmu

kurdum hocam zaten windows 10 kurulumunda otomatik yüklendi 

• Confused 1

KHEDIRA, Şimdi yazdı:

kurdum hocam zaten windows 10 kurulumunda otomatik yüklendi 

windows10 kurduguna bakma ekran kartını güncelleyin siz yinede (DirectX 12 destekli GPU + 2 GB of GPU memory) destegi olması gerek

bozart, 1 dakika önce yazdı:

windows10 kurduguna bakma ekran kartını güncelleyin siz yinede (DirectX 12 destekli GPU + 2 GB of GPU memory) destegi olması gerek

ekran kartı bu desteği sağlıyor hocam. driver'ı kaldırıp tekrar kurayım öyle bir deneyeyim bir de. 

Orijinal setupindan kurarak denemekte gerekli lisans yapmadan ancak sıfır bir sistem olursa iyi olir denenmediyse bu şekilde çözüm olabilir.2.asamada lisans işlemine geçilir.

Zaman bulursam eğer bir ara el atarım büyük içeriklere pek bakmıyorum genellikle kullandığım bir program olmadığından belki. alıştım gimp ve inkscape uygulamalarına işimi görüyor bir şekilde.Adobe ürünleri farklı tabiki alisan için.🙂

forjest, 55 dakika önce yazdı:

Orijinal setupindan kurarak denemekte gerekli lisans yapmadan ancak sıfır bir sistem olursa iyi olir denenmediyse bu şekilde çözüm olabilir.2.asamada lisans işlemine geçilir.

Zaman bulursam eğer bir ara el atarım büyük içeriklere pek bakmıyorum genellikle kullandığım bir program olmadığından belki. alıştım gimp ve inkscape uygulamalarına işimi görüyor bir şekilde.Adobe ürünleri farklı tabiki alisan için.🙂

hocam format attım, el değmemiş msdn kurdum, bunun üzerine driverlar c++ net framework directx kurduktan sonra photoshop kurdum ama yine aynı yine aynı. pes ettim ben artık

deli_petro06, 20 dakika önce yazdı:

Photoshop' un 2021 sürümlerinin bazılarında sıkıntılar çıkabiliyor. Bende 2021 sürümlerinden birisinde sıkıntı yaşadım. Hiçbir şekilde düzelmiyor. Sürücü haricinde photoshop un eski sürümlerinden birisini yükleyip, sorunun kaynağı windows mu? Photoshop' mu? bir bakın derim. 

şuan Adobe Photoshop CC 2018 sürümünü kurdum ve sorunsuz çalıştı.