Jump to content

Kim Ne Demiþ Ne Olmuþ ?

chAsEEr

Recommended Posts

Bana Gelen Bir Mail Gerçekten Düþündürücü :)

Adnan Kahveci- Eski Maliye Bakani

Dedi ki;

"Bizim bagimsiz olmamiz için Amerika ve IMF'den kurtulmamiz lazim.."

2 gun sonra trafik kazasinda öldü

Bedri Ince Tahtaci- Saadet partisi gaziantep milletvekili.

Dedi ki;

"Amerika en buyuk engeldir bu ulkeye; istedigini basbakan yapar, istedi gini cumhurbaskani yapar"

5 gun sonra Antep'e giderken trafik kazasidan öldü..!

Turgut Ozal- Cumhurbaskani.

Dedi ki;

"Musul ve Kerkuk bizimdir alacagiz"

10 gun sonra öldü..!

Esref Bitlis- Jandarma Komutani.

Dedi ki;

"Amerika'nin Incirlik'ten kalkan ucaklari pkk'ya yardim atiyor"

4 gun sonra - (eksi) 60 dereceye kadar dayanikli olan helipkopter ile Siirt'e giderken helikopter i dustu ve öldü..!

(Kaza nedeni helipkopter motorlarin buzlanmasi! Oysa Siirt'te o esnada hava sicakligi -11 idi)

Recep Yazicioglu- Denizli Valisi.

Denizli'de kanun cikardi;

"Artik bundan sonra cafe ve benzeri yerler Ingilizce isim kullanmayacak, yani cafe degil kahve yazilacak" dedi vee..

1 hafta sonra Ankara'ya giderken trafik kazasinda öldü..!

TBMM

-1 mart tezkeresine red oyu verdi.

3 gun sonra Istanbul'un göbeginde bombalar patladi.

Kac kisi öldü..!

Musul ve Kerkuk isimli iki evladýmýzý kurtaramadýk, sözde düzenleme için gelen ABD ve IMF isimli kara paracýlar birliði göz boyayýp evlatlarýmý göz göre göre cebren ve hile ile alýyor, iç - dýþ ne kadar iþimiz varsa karýþan bu gaddarlarýn kullanmadýklarý yolumuz kalmadý örneði neredeyse tamamý yabancý dil tabelalarý dolmuþ sokaklarýmýz, meclisimiz ABD meclisidir, yollarýmýz ABD nin çiçekli yollarýdýr, içtiðimiz suya ortak s...çtýðýmýz kabýn ev sahibi daha ötesi...

Bilin bakalým ben ne zaman öleceðim ?

Ya bunlar bizim paronayak teorilerimizden baþka birþey deðil. Bu ülkede on kiþiden yedisi imfnin ve amerikanýn boyunduruðundan kurtulmak ister (imfyi ve amerikayý boyunduruk olarak görür). Bu görüþe göre hepimizin ölmesi lazým. En azýndan %70inin ölmesi lazým.

Özal'ýn amerika yada dýþ güçler tarafýndan suikaste kurban gittiðini bende düþünüyorum ama bu birebir amerikayý istemiyoruz diyenlerin öldürüldüðü anlamýna gelmez..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...