Jump to content

Harddisk Fani

cılgınsedat

Recommended Posts

bd98831.jpg

bole bır fanı ıstanbulda onlıne degıl hangı magazadan alabılırım acaba goren varmı anadolu yakasında ben bıraz arastırdım yok bulamadım belkı bılıyosunuzdur dıe actım cok lasım harddısk ıcın bı arkadasıma eskı harddısk fanı cok ısınıyo hdd alcana bunu almayı dusunduk

alacaksan kaliteli bişi al derim ucuz yollu olanlar kısa süre içinde ses yapmaya başlıyorlar. bunun dışında kasanın modeline göre ön tarafa takacağın 80 lik bir fanda hdd soğutmaya yeterli olacaktır.

Kendin yapmayı denesen sadece bi fikir 2 tane basit fan mukavva silikon plastik cetvel benzeri malzeme vb.Her evde olan şeylerden işte usb de bağla

enerjisini ordan alsın hem daha ekonomik olur ben böyle şeylerle uğraşmayı seviyorum.

okumadan cvp verme ıstersen gıdıp alabılcegım dıyorum reklammı yapıyorum burda bızde bılıyoz ordan alıntı resım okumadan yorum yapma bıda bence okuman yazman yoksa git ismek ucretsiz kurs veriyo

kardeş özür dilerim ben istanbul online die bir mağaza var anladım devamını okumadım

isteyerek yaptığım birşey değil

kardeş özür dilerim ben istanbul online die bir mağaza var anladım devamını okumadım

isteyerek yaptığım birşey değil

Kænuni teşekkür ederim sana bu sitede gerçekten çok sabırlı mütevazı cvplar yazıyorsun efendi biri olduğun belli ayrıca arkdaşıma cvp yazmıştım ben onuda sakinlik ve sukünetle cvp yazmasını istiyorum hemen parlamasına gerek yok şu siteye üye olmak bile başlı başına bi onur ve bilgili kişi demektir.Her konuya katılma msj yazmak kimse bu sitede cahil deil arkadaşım tammammı.

foruma üye olabilecek kadar bilgin varsa o mağazaların sitesine girip adreslerini bulabilecek kadar da bilgin vardır heralde.570 mesajlı adamlara burda oraya git buraya git diye ahkam kesileceğine elinin altındaki interneti kullanmayı öğren önce..

Kænuni kullanıcı adlı arkadaş üstüne bir de özür dilemiş.adam ol özrüne karşılık yaz.belliki sana ismek de öğretmemişler bunu

aynı fanı ben aldım kadıköyde yazıcıoğlu iş hanında almıştım 2. katta xılınce marka bu fanı alacaksan eğer hani fan kontrolde göremezseb devrini çünkü 3 jaklıdeğil 2 jaklı bilmem anlata bildinmi

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...