Jump to content

Freezer - Hi-fi Audio - Spotify Ve Birçoğuna Rakip

ozanbey86
 Share

Recommended Posts

forumda konusunu bulamadım bomba gibi bir paylaşım

şimdilik android linux ve pc destekli deezer altyapı ağırlıklı bir uygulama çıkmış tamamen ücretsiz kullanılıyor kendinize hesap açmanız yeterli ram kullanımı yüksek olsada pc'de çok hızlı ve işlevsel spotify veya deezer'dan daha hızlı çalışıyor reklamsız hi-fi flac ses formatında dinleyip indirip arşivleyebiliyorsunuzda.pc'de oluşturduğunuz listeler telefondaki uygulamayada yansıyor

lakin benim telefondan kaynaklı olabilir arşivde olan bir parça tekrar iniyor data paketiniz sağlamsa sorun değil ort. şarkılar 25-30 mb ben teldeki müzik uygulamasını kullanıyorum parçaların albüm kapak resimleri ve sözleri dosyalarıda otomatik iniyor o yüzden telefon üzerinde gelen müzik uygulaması üzerindede listeler oluştururken müthiş kolay oluyor müzik keşif için veya arama için programı açtığımda streaming özelliğini mp3 128 kpbs'de tutuyorum gitsede 3-5 mb gider uygulama türkçe dahil birçok dil desteklidir.

önemli not: herhangi bir şekilde kullanıcı bilgileri güvenliği noktasında bir şekilde kaygısı olanlar programı indirmesin uygulama google play veya windows onaylı değildir. sorumluluk tamamen sizlere aittir. aşağıdaki sadece linktir. yazarı paylaşanı yabancı kaynaktır.lakin bilgileriniz hacklenebilir çalınabilir bunlardan tamamen kendiniz sorumlusunuz elçiye zeval olmaz:)

Svelte app (freezer.life)

freezer-download-stream-music-from-deezer-guide_5fc09c72cae1b.jpeg.95a2caa0b6e38bf3ffe4291b306213a5.jpeg

Edited by ozanbey86
  • Like 3

Evet kullanıyorum.Güzel yazılım.

'nın yeniden paketlemesi :

Please register to see this content.

Freezer ( Yeniden Paketleme ve Taşınabilir)  - (deemix programının analogu), parçaları Deezer'dan mp3'e (320kbps) kapaklarla indirmenize izin verir.
Ve ayrıca kayıpsız kalitede .flac (CDDA% 100, spektrum> 20kHz).
Hem albümlerle hem de nokta arama yoluyla indirme yeteneği vardır, ayrıca deezer'dan bağlantı ekleme desteği de vardır. İndirmenin uygun yapılandırılması, albümler için otomatik olarak klasör oluşturma yeteneği vardır.
Program bir kayıt cihazı değildir.

Programın temel özellikleri:
 • MP3 ve FLAC formatında müzik indirin.
 • Dahili müzik arama motoru.
 • Deezer'dan bağlantılar için destek.
 • Toplu iş dosyalarını indirme.
 • Basit ve kullanışlı kullanıcı arayüzü.

Repack Freezerin Özellikleri  :
  1. Tek bir dağıtım kitinde programın birleşik kurulumu veya taşınabilir (taşınabilir uygulama biçimi) sürümünün paketinden çıkarılması
  2. Çok dilli arayüz (Rusça dahil)
  3. Otomatik kimlik doğrulama için hesap eklendi *

4. Özel program ayarları dosya settings.json dosyasını alma ve otomatik kopyalama yeteneği

• Like 2

kadetti, 9 dakika önce yazdı:

Evet kullanıyorum.Güzel yazılım.

'nın yeniden paketlemesi :

Please register to see this content.

Freezer ( Yeniden Paketleme ve Taşınabilir)  - (deemix programının analogu), parçaları Deezer'dan mp3'e (320kbps) kapaklarla indirmenize izin verir.
Ve ayrıca kayıpsız kalitede .flac (CDDA% 100, spektrum> 20kHz).
Hem albümlerle hem de nokta arama yoluyla indirme yeteneği vardır, ayrıca deezer'dan bağlantı ekleme desteği de vardır. İndirmenin uygun yapılandırılması, albümler için otomatik olarak klasör oluşturma yeteneği vardır.
Program bir kayıt cihazı değildir.

Programın temel özellikleri:
 • MP3 ve FLAC formatında müzik indirin.
 • Dahili müzik arama motoru.
 • Deezer'dan bağlantılar için destek.
 • Toplu iş dosyalarını indirme.
 • Basit ve kullanışlı kullanıcı arayüzü.

Repack Freezerin Özellikleri  :
  1. Tek bir dağıtım kitinde programın birleşik kurulumu veya taşınabilir (taşınabilir uygulama biçimi) sürümünün paketinden çıkarılması
  2. Çok dilli arayüz (Rusça dahil)
  3. Otomatik kimlik doğrulama için hesap eklendi *

4. Özel program ayarları dosya settings.json dosyasını alma ve otomatik kopyalama yeteneği

paylaşımlarınızı takip ediyorum çok faydalı içerikleriniz mevcut konuma yorumunuz için ve paylaşımlarınız için tşk ederim

MrRush, 11 dakika önce yazdı:

Kıymetini bilene güzel bir araç uzun süredir deemix ile beraber kullanıyorum. Bazen bu aracı bazen deemix. En iyi kalitede Flac ve mp3 indirir.

üstadım bende deemix'i bilmiyordum bi inceleyim bakim :)

• 7 ay sonra...
  • semsibey changed the title to Freezer - Hi-fi Audio - Spotify Ve Birçoğuna Rakip