Jump to content

Ödüllü Logo Yarýþmasý

Falcon

Recommended Posts

Bunu dün eklemiþtim fakat sýkýntý çýktý anlaþýlan, tekrar ekliyorum!

aboooso8.jpg

Pixel Kardeþ Gerçekten Tebrikler Ve Helal Olsun Çok Güzel Çalýþmalar Yapýyorsun

Bu Yukardaki Banner Olamazmi Sizce Biraz Macromedia Ýle Efekt ???

• Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Please register to see this content.

buda flashlý hali banner için .
pixel kardeþ senden habersiz yaptýk kýzmazsýn umarým...

yalnýz bi türlü flash eklenmedi. Neyse linkten bakarsýnýz.
http://img389.imageshack.us/my.php?image=tncoj1.swf[/CODE]

• 1 ay sonra...
Bunu dün eklemiþtim fakat sýkýntý çýktý anlaþýlan, tekrar ekliyorum!

aboooso8.jpg

Bence banner için ideal olaný bu.

"Turkýsh Network Community" yazýsý ve güzel bir flash eklentisiyle çok güzel olacaðý kanaatindeyim.

arkadaþlar aranýza yeni katýldýðým ve þuanda yoðun sýnav döneminde olduðum için konuyu daha yeni gördüm. inþallar süre bitmemiþtir. dayanamayýp ders çalýþýrken araya photosop sýkýþtýrdým :) 10 dakika. aþagýda logo örnegim var çok sade isterdeniz hareketlendirebilrim ama iþte tarzým böle. yok sade isteriz diyaorsanýz geliþtirme ve deðþtrme gibi tüm imkanlarýmla çalýþýrým :blush:. daha öncede yaptýðýnýz yamalar ve crackler için programýnýn arka planýný yapmýþtým :) ...com'da seçilmiþtim. dediðim gibi eðer sade, 2 yada 3 renkten oluþan herþey için hazýrým :)

logokr0.jpg

buda banner üstündeki yazý örnektir.bu bnm düþüncem isterseniz sloganda konabilri ama sürekli haftada veya belli aralýklarda deðiþen bir yazý o zmana uygun bir slogan konmasý ve sürekli deðiþmesi gayet hoþ olur diye düþündüm

• Administrator
arkadaþlar aranýza yeni katýldýðým ve þuanda yoðun sýnav döneminde olduðum için konuyu daha yeni gördüm. inþallar süre bitmemiþtir. dayanamayýp ders çalýþýrken araya photosop sýkýþtýrdým :) 10 dakika. aþagýda logo örnegim var çok sade isterdeniz hareketlendirebilrim ama iþte tarzým böle. yok sade isteriz diyaorsanýz geliþtirme ve deðþtrme gibi tüm imkanlarýmla çalýþýrým :blush:. daha öncede yaptýðýnýz yamalar ve crackler için programýnýn arka planýný yapmýþtým :) ...com'da seçilmiþtim. dediðim gibi eðer sade, 2 yada 3 renkten oluþan herþey için hazýrým :)

logokr0.jpg

buda banner üstündeki yazý örnektir.bu bnm düþüncem isterseniz sloganda konabilri ama sürekli haftada veya belli aralýklarda deðiþen bir yazý o zmana uygun bir slogan konmasý ve sürekli deðiþmesi gayet hoþ olur diye düþündüm

yazý güzel fakat tnc'yi anlatabilecek bir sembol arýyorum aslýnda. vurucu birþey olmasý gerek. bi manasý olmasý lazým yani.

logokr0.jpg

Yazý Çok Hoþ Gerçekten.

tnc yi anlatmasý gerek derken??

bnm görüþüm bi yer logosuyla insanýn aklýnda yer eder. mesela bi firma düþünün aklýnýza ilk gelenlerden biri logosudur.çok karþýk olmayan vs vs. eðer logodan bir anlam çýkarýlmasýný istiyorsanýz sanýrým bende bunu yapamam çünkü genelde firmalara logo hazýrlýyorum. ama yinede yapabilceðim birþey varssa yada þöle olsaydý daha ii olurdu dediðiniz birþey varsa yapmaya çalýþýrým :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...