Jump to content

Windows 7 Rc Orjinnal Türkçe Paket.

istanbul82

Recommended Posts

vLite ile Windows 7 RC 32 Bit sürümüne TR Dil paketi ekledim yanlız ekleme işlemi sırasında bir hata verdi tamam dedim biraz bekledikten sonra devam etti ve bitirdi entegrasyonu şuan sanal makinada deniyorum.

Ekran Görüntüleri

bv437.gif

Edit...

Hata Kodu : 0x80000001

• Replies 182
  • Created
  • Last Reply
vLite ile Windows 7 RC 32 Bit sürümüne TR Dil paketi ekledim yanlız ekleme işlemi sırasında bir hata verdi tamam dedim biraz bekledikten sonra devam etti ve bitirdi entegrasyonu şuan sanal makinada deniyorum.

Edit...

vLite için Windows 7 WIM filter'ı yüklediniz mi?

Ekran Görüntüleri

Edit...

C-Ronaldo dil entegresini Windows 7 AIK ile de yapabilirdin diye düşünüyorum hem daha sağlıklı olurdu,hem de hata almazdın.Ayrıca varsayılan dili Türkçe ayarlayabilir, ve İngilizce dili de silebilirsin WAIK ile.

en sağlıklı yonyem burdaki vlite olan biraz sakat

Please register to see this content.

hem bu yontemle rtm ye uymazsa paket kandırma yontemidir yani rtm nin isosua rc dil paketi entegre olabilir....

teşşkürler adminimiz 5 inde türkçe olup omuyacağı belli değil paylaşımın süper oldu......

evet en sağlıklı yontem bu bi nevi microsoftun orjinal dvd sinin yontemi bu yontem rtm de de işimize çok yarıyacak çünkü rtm 7100 paketini kabul etmiyecek ve bu yontemle dvd yi türkçeleştime ihtimalimiz var rtm çok değişmesse...

istanbul82'nin linkini verdiği konudaki gibi yaptım.

Sayın admin upload ettinizmi linkleri sabırsızlıkla bekliyoruz, ayrıca ordaki ingilizce anlatımı trye çevirsenizde bizde kendimiz eklesek mümkünmü acaba?

C-Ronaldo dil entegresini Windows 7 AIK ile de yapabilirdin diye düşünüyorum hem daha sağlıklı olurdu,hem de hata almazdın.Ayrıca varsayılan dili Türkçe ayarlayabilir, ve İngilizce dili de silebilirsin WAIK ile.

WAIK Programını biliyorum ama şuan için PC'im de bulunmuyor

HDD nin durumuda pek iyi değil ama ilerde gecikmelide olsa indirip deneyeceğim

ayrıca vLite ile bir deneme yapayım dedim Windows 7 RC üzerinde bileşen çıkarma katılımsız kurulu oluşturma v.s gibi işlemleri yapabildiğine göre bunuda yapar diye düşündüm ama olmadı.

5 Mayıs'ta Türkçe olarak sızma olasılığı yüksek bence. (Normal şartlar altında asla MS den beklemem bunu ama bu sefer süreç farklı işliyor..)

Sabır diyorum 2 günden az kaldı..

sızma değilki olayki halka açılcak herkez indirebilcek ama microsoft herzamanki gibi wave0 wave1 i uygularsa wave1 deki diller 1 2 hafta sonra...emin değil kimse olabilirde türkçe dvd olmayabilirde hem yamayla yapılandan hiç bi farkı yokki dağıtılcak olan neyse buda o sadece kendine has md5 shas ı olacak:)

entegre işlemini yaptım o verdiginiz lniktekine göre turkce oldu ama kurulum başladıktan sonra dil ayarları bölümüde geçtikten sonra install.wim dosyası bulanamadı diye bir mesaj cıkarıyor kurulum kesiliyor buna bir fikri olan varmı aceba?

--------------------------------------------------

vlite ile yaptım bu seferde hata kodu 0x80000001 verdi

çok tşk. 7100 e, denetim masasından şekildeki gibi dil ekleden yükledim gayet güzel oldu herhangi bir sorun yok. Bu arada indirilen tr dosyasını rardan çıkarmadan olduğu gibi göstermek gerekiyor. elinize emeğinize sağlık.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...