Jump to content

Alınık Siyah Beyaz Tv

Zero_1577

Recommended Posts

arkadaşlar koleksiyon amaçlı tv arıyorum ekran boyutu önemli deil ama 55 olursa ii olur eski siyah beyaz çalışır veya tamir olur durumda grundig veya schaub lorenz tv aranıyor ilgilenen lere duyrulur 500 liraya kadar alınır.

ben bu s/b tvler hakkında ilginc bişi duymustum bunların icerisin de civa ve ya turu bir madde varmıs ,ondan dolayı pekkıymete binmiş

bende de delta marka bi tane var.

evet bu rivayet dogru cıvayı ucak malzemesınde kullanılıcakmıs cep telefonundan etkılenmıyomus eskı sb tvler gerı toplanıyor tum dunyadan siyah beyaz olucak ekranı farketmez yüksek meblada alıyolar haberlerdede cıkdı hatta

ben bu s/b tvler hakkında ilginc bişi duymustum bunların icerisin de civa ve ya turu bir madde varmıs ,ondan dolayı pekkıymete binmiş

bende de delta marka bi tane var.

kardeş duymuşsunda aslı yok vestelde ve arçelikte teknik adam olarak çalışn elektronikci arkadaşlar var bunların bide ortak tamir servisleri 8 adet tv aldılar s/b araştırdılar bişey bulamadılar ve en sonunda çöpe attılar hikaye uyduruluyor ama kimse bunların kime nereye satıldığını ne kadar ettiğini bilmiyor nasıl bir milletiz ya

Söz konusu para eden siyah beyaz tvlerin nasıl anlaşılacağını ben söyleyeyim ve bu şartlara haiz tv si olan varsa ona karşılık istediği komfigirasyona sahip bir laptop veya desktop ile değişelim ve isteyeceği pc ye sınır falan koymuyorum.Lakin benim istediğim tv de sadece şu olacak açık veya kapalı iken yanına cep telefonu ile yaklaşıldığında telefonun sinyalini bozacak ve telefondaki şebeke sinyalini kaybedek.Eğer böyle bir tv niz varsa hemen bana ulaşın geretiği gibi değerlendirelim.

Bit pazarına nur yağdı dedikleri bu olsa gerek :( Ben inanmıyorum hala öyle birşey olduğuna.

sonuna kadar katılıyorum benim dedenin vardı bir tane ne yaptı acaba B)

kardeş duymuşsunda aslı yok vestelde ve arçelikte teknik adam olarak çalışn elektronikci arkadaşlar var bunların bide ortak tamir servisleri 8 adet tv aldılar s/b araştırdılar bişey bulamadılar ve en sonunda çöpe attılar hikaye uyduruluyor ama kimse bunların kime nereye satıldığını ne kadar ettiğini bilmiyor nasıl bir milletiz ya

arkadaslar bu anlatilanlar doru desem kizmayin bana simdi ,ncelikle para edecek siyah beyaz televizyonun yanina cep telefonunuzu koydugunuzda sebekeyi sifirliyor ise bu bir

karsisina aynayi tutugunuzda goruntuyu yamuk yumuk gosteriyorsa bu 2

calisan bir televizyonun yarim metre karsisina koyup calisan tv yi AV ayarina alip 15 dakkia beklendiginde armut buyuklugunde bir goruntu cikiyor ise aklinizin alamayacagi miktarda para eder benden soylemesi

------arkadaşlar koleksiyon amaçlı tv arıyorum ekran boyutu önemli deil ama 55 olursa ii olur eski siyah beyaz çalışır veya tamir olur durumda grundig veya schaub lorenz tv aranıyor ilgilenen lere duyrulur 500 liraya kadar alınır.-----

bence mesajını editle çünkü bu kadar cevaptan sonra koleksiyon amaçlı oldugun inandırıcı degil :(B)

bu sıyah beyaz tv lerı guvenlık sırketlerı 5-6 BIN tl ye alıp . sinyal kesıcı cıhaza donusturup pıyasaya verıyolar. şimdde mıllet bunu duyup 300-500 tl ye alıp 5-6bın tl ye satacaklar:D:D:D bulan yada elınde olan varsa ben 1-2bin tl vereyım bana versın!!!

ACABA ARKADAŞLAR ESKİ LAMBALI TELEVİZYONLARDANMI İSTİYOR ? BENDE YILLAR ÖNCE YÜZLERCE VARDI AMA HEPSİ ÇÖPE GİTTİ....

YANİ SERVETİ ÇÖPEMİ ATTIK DOSTLAR EYVAHHH. :( AMA ÜZÜLMEYİN ELİMDE BİRTANE OLACAK CEP TELEFONUNU BIRAKIN KONTROL KALEMİYLE YANINA YAKLAŞIN LAMBASI YANIYOR OKADAR GÜÇLÜ ITT ORJİNAL ALAMAN MALI TEMMUZ AYI GİBİ TR YE DÖNDÜĞÜMDE İLGİLENEN MERAKLI ARKADAŞLARIMA DUYURULUR EN FAZLA FİYATI VERENE SATTIM GİTTİ.....

• 4 hafta sonra ...

Allah akıl fikir versin arkadaşlar sizler.

Madem ki bu vatandaş cep telefonu sinyalini kesecek Neden o zaman JAMMER kullanmıyor veya piyasada o kadar cep telefonu sinyali kesen cihazlar verken neden böyle ugraş vereci şeyle ugraşıyor birde başkaları taşaronluk yapıyor.

Herneyse hepsi bir yana televisyonların tüpü diye birşey vardır ki eğer onu açık ortamda kırıldıgında insan sağlığına ömür boyu zar veren bir kimyasal made var ve vücut onu hiç bir şekilde dışarı atılamıyor belki duyunlar olmuş avrup ülkeler eski teknolojik aletler fakir ülkeler gönderiyorlar.Sizce neden olabilir?

Kısaca size söyle diyeyim sizi kullanıyor bu tip herifler.

Arkadaşlar adam açıklamış işte kolleksiyon amaçlı, yani bu tv ler artık tarihi eser değerinde.

yok içindeki civaymış yok cep telefonu çekmiyormuş falan fistan değil. Bunların meraklıları yurt dışında çok. Eskiden kalma gaz lambaları, kilimler, halılar, tvler, radyolar vb. türü eşyaların alıcıları binlerce dolar veriyorlar. İşte bizim millette bu kolleksiyon işinden az biraz yolunu bulmaya çalışıyorlar.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...