Jump to content

Yeni Başlat Menünüz!

Machavel

Recommended Posts

Vısta da gorupde sureklı xp de kurma hayallerı kurdugunuz orjınal vısta baslat menusu artık xp ıçın ustelık türkçe.

358xemo.jpg

1.14 mb

http://rapidshare.com/files/228517491/Vista_Baslat_Menusu.rar[/CODE]

Not: Denedim bende oluyor. Bazı arkadaşlarda olmuya bilir. Sorun nedir çözülemedi.[/center]

kardeş buna çift tıqlıom hiçbişe açılmıo :S kurulum yada başka birşey :S

Katılımsız oldugu için açılmaz.Denedim bende oluyor. Bazı arkadaşlarda olmuya bilir. Sorun nedir çözülemedi.

Katılımsız yapan arkadaş programı C:\ sürücüsüne sabit kurulum olabilir.Sistemi D:\ sürücüsünde kurulu olan arkadaşlar programı kullanamazlar malesef...

bunun görselliği bayağı güzelmiş,, xp kullanıyor olsam hemen indirirdim :( bu arada katılımsız yapan arkadaşa öneri,, %programfiles%\ bunu kullanırsa C:\Program Files yazmasına gerek kalmaz ve her sistemde çalışır..

Arkadaşımız paylaştığına pişman oldu yani,, emeğe saygı bu kadar mı? düşünmüş paylaşmış teşekkür edeceğinize demediğiniz kalmamış...

:S katılımsız yapacağına burda katılımlı yapıp verirmisiniz :s tıklim tıklim açilmiyor :S dandik bişiye Benziyor

o senin dandikliğin.adam gibi konuş asabımızı bozma...

Bu senelerdir var zaten.

senelerdir olabilr.arkadaş emek vermiş paylaşmış düzgün cevaplar yazın..beğenmiyosan bari rencide edici cevap yazma..

Modifiye Xplerin Hepsinde var zaten olmayanlar vistartı indirsinler kafa karıştırmayın....

senin kafan bunla karışıyosa o senin zeka seviyenle alakalı...

sen kafa karıştırma esas

Arkadaşlar ben burda sizin yararınıza bir şeyler paylaşmak istiyorum. Sizlerin yaptıklarınıza bakın. Begenmediyseniz, siz daha iyisiniz yapın görelim. Herkesin çalışmasına laf ediyorsunuz. Sizide görelim.

o senin dandikliğin.adam gibi konuş asabımızı bozma...

senelerdir olabilr.arkadaş emek vermiş paylaşmış düzgün cevaplar yazın..beğenmiyosan bari rencide edici cevap yazma..

senin kafan bunla karışıyosa o senin zeka seviyenle alakalı...

sen kafa karıştırma esas

Senin kafan belliki çok karışmış fazla bulandırma çocuk işi deil bunlar 3 kişinin mesajını anlamakta sorun yaşıyosun.daha onu çöz zekanı o zaman tartış benle.

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...