Jump to content

Lightshot Screenshot Backdoor Ifşası Forum Arkadaşlarım Için.

Senkron2
 Share

Recommended Posts

Merhabalar arkadaşlar;

Uzun uzadıya gereksiz cümle kurmaktan nefret ederim genellikle 1 cümle ile anlatılacak durumları sayfalarca yazanlara da irite olurum hiç okumam bile açıkçası, sizlerin değerli vaktini çalmak istemem ve de beyninizi gereksiz cümlelerle şişirmek istemem.

Durumun özü şu ki; Ligtshoot Screenshot ve benzeri programlar bilgilerinizi cloud üzerinden çatır çatır çalıyor siz siz olun önemli şeylerinizin görüntü kaydını alırken ya microsoftun kendi printscreen özelliğini kullanın veyahut telefonlarınızın fotoğraflarını clouda kaydetmesini kapatarak kayıt altına almaya çalışın. Bir kaç örnek atıyorum onları görünce çok net anlayacaksınız.

Dipnot : Uzun yıllardır bu işlerin içinde olan birisi olarak naçizane tavsiyem bir iş sizi daha basit yoldan sonuca ulaştırıyorsa ya paralıdır ya ücretsiz ama başka amaçlara hizmet etmektedir. Sakın aklınızdan çıkartmayın iyi günler cümleten.

Aşağıda verdiğim bağlantılar binlerce kayıttan sadece bir kaç tanesi.

Edited by Senkron2
  • Like 6
  • Thanks 2

Resim upload siteleri içinde buna benzer şeyler görmüştüm. Her kullanılan program da dikkatli olmak lazım. Resimdeki kişiler bu konuyla alakalı bir sorun yaşadıklarında hesap sorabilecekleri kimse de yok. Sonuç olarak yazılımların sözleşmeleri var. Ve kimse okumuyor...

• Like 1

Django, 23 dakika önce yazdı:

prtsc varken böyle ne idüğü belirsiz programları kulanmak bana her daim enteresan gelmiştir. boş yere yük ve yer kaplamaktan başka işe yaramaz.

Bir kullansanız böyle demezsiniz. 🙂 Seçtiğiniz yeri ister kaydedin, ister paylaşın, ister yazdırın, isterseniz de üzerinde bir şeyler karalayıp istediğiniz şekilde kullanın. PrtScn'de sadece kaydet.

otuken, 6 dakika önce yazdı:

Bir kullansanız böyle demezsiniz. 🙂 Seçtiğiniz yeri ister kaydedin, ister paylaşın, ister yazdırın, isterseniz de üzerinde bir şeyler karalayıp istediğiniz şekilde kullanın. PrtScn'de sadece kaydet.

bunların hepsini prtcsc ile de yapabiliyorum ihtiyac olursa. maksimum ekran görüntüsü alıp kesip yazıl veya herhangi bir logoyu silip paylaşmam maksimum 10-15 saniye. 16 saniye olmaz. kişiden kişiye değişiyor demek ki.

• Like 2

Django, 3 saat önce yazdı:

bunların hepsini prtcsc ile de yapabiliyorum ihtiyac olursa. maksimum ekran görüntüsü alıp kesip yazıl veya herhangi bir logoyu silip paylaşmam maksimum 10-15 saniye. 16 saniye olmaz. kişiden kişiye değişiyor demek ki.

Tartışmak istemiyorum ama 3.parti programlar niye var? Microsoft'un kulağı öbür taraftan göstermeye çalışmasına karşılık daha kestirme yoldan işi halletmek için...Ben de biliyorum 10-15 saniyede halletmeyi.

• Like 2

otuken, 15 saat önce yazdı:

Tartışmak istemiyorum ama 3.parti programlar niye var?

3. parti programlarından doğru düzgün kullanıcı mahremiyetini kullanmayanlar haric tutulmak üzere bunun için var özellikle ücretsizler @Senkron2 tarafından cevabı verilmiş zaten.

Senkron2, 21 saat önce yazdı:

Durumun özü şu ki; Ligtshoot Screenshot ve benzeri programlar bilgilerinizi cloud üzerinden çatır çatır çalıyor siz siz olun önemli şeylerinizin görüntü kaydını alırken ya microsoftun kendi printscreen özelliğini kullanın veyahut telefonlarınızın fotoğraflarını clouda kaydetmesini kapatarak kayıt altına almaya çalışın. Bir kaç örnek atıyorum onları görünce çok net anlayacaksınız.

Dipnot : Uzun yıllardır bu işlerin içinde olan birisi olarak naçizane tavsiyem bir iş sizi daha basit yoldan sonuca ulaştırıyorsa ya paralıdır ya ücretsiz ama başka amaçlara hizmet etmektedir. Sakın aklınızdan çıkartmayın iyi günler cümleten.

Bunun için var. 

dip not: ayrıca bir rus atasözü de der ki "bedava peynir sadece fare kapanında olur"

• Like 1

otuken, 16 saat önce yazdı:

Tartışmak istemiyorum ama 3.parti programlar niye var? Microsoft'un kulağı öbür taraftan göstermeye çalışmasına karşılık daha kestirme yoldan işi halletmek için...Ben de biliyorum 10-15 saniyede halletmeyi.

Dostum ben backdoor ifşası yaptım sizin iyiliğiniz için forumda herkesi dost gördüğüm için. İstediğini istediğin şekilde kullanabilirsin tercih tamamen kendinize ait.

• Like 1

• Senkron2 changed the title to Lightshot Screenshot Backdoor Ifşası Forum Arkadaşlarım Için.