Jump to content

Bilgisayar Kasası Tarih Oluyor

Recommended Posts

guc haynagı nasıl sıgmıs buna merak ettım bırde ıcerdekı sıcak havanın atılması ve bırıbırıne yakın olan parcalar cabuk ısınır butun fırmalar buyuk kasa uretımını artırırken vestel cıns cıns projeler cıkarıyo :)

Walla Teknolojiyle Baş edilmiyor:AL BİRİNİ VUR ÖTEKİNE.TABİ İLK BAŞLARDA BİRAZ PAHALI OLABİLİR ONDAN SONRA KDV İNDİRİMİ :jump:

ALDIGIMIZ YENİ ÜRÜNLER DESENE ÇÖPE ATILACAK

Ben bunu alacağım da Dünaya'nın Kaçıncı En Zengini olmam gerekiyor acaba?

zannetmen okadar pahali olacagini her urun gibi ilk ciktigi an el yakar ama stoklar ellerinde kaldimi fiat dip olur bence cunku okadar ustun ozellikte bir bilgisayar deil ve her kesime hitap etmeyen ozelliklere sahip yalnizca ofisler ve ev kullanicilarina hitap ediyor bu PC ile dogru durust bi oyun bile oynanmaz en azinda bu ozelliklere sahip bir PC de ev kullanicilari anca maillereine bakar muzik video ve internette sorf yapar

yaw ben bü beyaz eşya üreticilerini bir türlü anlayamadım neye rağbet olsa ona el atıyorlar yakında reklam olmasın ama yazmak zorundayım arçelik beko vestel uzay aracı yaparlarsa hiç şaşmayın neye rağbet olsa hemen o işe el atıyorlar her halde buzdolabı teknolojisi sandılar bilgisayar teknolojisini ben buna karşıyım ...

walla üst düzey kullanıcılar sümüğünü bile atmaz misal ben :jump: bu anca yeri çok müsait olmayan işyerleri kasiyer taksit alma gibi alanlarda kullanılabilir 1500 ytl değil 1000 lira anca yapar özelliklere göre yoksa gitsin leptop alsın 1125 tl ye canavar var 3gb ram 320 hdd full hd ekran hdmi çıkışı falanı filanı yoku yok

arkadaşlar.neden bukadar olumsuzsunuz ki.

türkiyede türünün ilk örneği olarak kabul etmek lazım.ayrıca okadar çok kişi varki sadece ofis programları ve internet için bilgisayar kullanan. onlar için gayet uygn bi makina. fiyatıda cazip.bu tutarsa firma değişik konfigürasyonları piyasaya sürecektir.

Normal Bir Kullanıcı İçin Gayet Şık ve Görünüşlü.İşyerlerinde Kullanılabilir Özellikte Bir Bilgisayar Olmuş.Fiyatıda O Kadar Pahalı Olmadığı İçin Firmalarda Zaten Birçoğu Bilgisayarı Ağır Şeylerde Kullanmıyor.Gayet Güzel.

• 4 hafta sonra ...

bence büyütülecek tarafı yok sadece kasa yerine monitör arkası kullanılmış yanlız cd okumada hatalar verir nasırım cd-rom monitörün ayakları kısmına biyere tasarlansa daha iyi olacak :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...