Jump to content

Bilgisayar Kasası Tarih Oluyor

Recommended Posts

20090506112310_46103.jpg

Vestel All In One PC ile Bilgisayar Kasası Tarih Oluyor.

Vestel?in yeni ürünü All In One PC ile bilgisayar kasaları tarihe karışıyor. Kasa içindeki tüm parçaların LCD monitörün içine yerleştirildiği Vestel All In One PC, dahili TV kartı* sayesinde TV özelliğine de sahip. Vestel?in çevre dostu ürünlerinin en yeni örneği olan Vestel All In One PC, Intel Atom işlemci teknolojisi sayesinde bugüne kadar alışılagelmiş tüm bilgisayarlardan daha düşük enerji tüketimi sağlıyor.

w502.jpg

Kasanın kapladığı yerden tasarruf etme imkanı sunan Vestel All In One PC, tüm bilgisayar fonksiyonlarını 19 inç?lik LCD monitörü içinde sunuyor. Duvara monte edilme özelliği bulunan Vestel All In One PC, az yer kapladığı için ofis ve evlerde istenen her yere kolaylıkla yerleştirilebiliyor. Kompakt ürün, parlak siyah yüzeyi ile son derece şık bir görünüme sahip.

Her detayında kullanım kolaylığının gözetildiği Vestel All In One PC, kablosuz klavyesi ve faresi sayesinde bilgisayarın farklı uzaklıklardan kontrol edilmesine imkan sağlıyor. Ayrıca, sessiz tasarımı ile bilgisayarın çalışma sesi neredeyse hiç duyulmuyor.

Vestel All In One PC, TV kartı ile kablolu TV kanallarının rahatlıkla izlenmesini sağlıyor. Üründe bulunan 4 USB girişi çoklu bağlantı seçeneği sağlarken, çift dahili hoparlör sayesinde ayrı bir hoparlör sistemi bağlantısına ihtiyaç kalmıyor. Vestel All In One PC, Intel High Definition Audio teknolojisiyle yüksek kalitede ses çıkışı sağlıyor.

1440 X 900 çözünürlüğü sayesinde aynı anda birden fazla pencere kullanımıyla daha rahat çalışabilme imkanı sunan üründe Microsoft XP Starter Edition İşletim Sistemi ve Intel?in özel merkezi işlem ünitesi ATOM CPU bulunuyor.

Teknik Özellikler

? 19? WXGA Panel (49 ekran)

? Vista Starter Microsoft işletim sistemi

? 1440 X 900 Çözünürlük

? Intel® Atom? N270 İşlemci teknolojisi (512K Cache, 1.60 GHz, 533 MHz FSB)

? 1.60 Ghz İşlemci Hızı

? Orijinal Microsoft® Vista® Starter Edition Türkçe İşletim Sistemi

? Full Piyano Özel Parlak Siyah Gövde

? Parlak Özel Yüzey

? 1 GB DDR2 RAM

? 160 GB SATA Hard Disk (Sabit Disk) Kapasitesi

? TV kartı

? Bütünleşik Ekran Kartı

? 4 adet USB Girişi

? Antivirüs programı

? Ethernet (LAN) Girişi

? Dahili Entegre Hoparlör

? Wireless (kablosuz) Teknoloji

? Enerji Tasarruflu Çalışma Sistemi

? Kablosuz Klavye ve Mouse

? Sessiz Tasarım

? 12V DC Maksimum 70W

*TV tuner alıcısı özelliği sayesinde All In One PC ile kablolu yayınlar izlenebilir. Ayrıca, RF çıkışı olan tüm ürünler ile bağlantı yapılarak görüntü ve ses alınabilir.

_________

veteknoloji

çok pahalı olması gerekmiyen bir ürün aslında içerinde bulunan bileşenler eepc alt yapısından alınmış atom platformunu kullanıyor küçük olması ve az güç tüketmeside bu yüzden eğer bu pc ye 1500 tl den daha fazla fiyat biçerse çok satamaz sanırsam çünkü o paraya performanslı bir laptop alınabilir okadarda özel bir tasarım değil apple yıllardır yapıyor

çok pahalı olması gerekmiyen bir ürün aslında içerinde bulunan bileşenler eepc alt yapısından alınmış atom platformunu kullanıyor küçük olması ve az güç tüketmeside bu yüzden eğer bu pc ye 1500 tl den daha fazla fiyat biçerse çok satamaz sanırsam çünkü o paraya performanslı bir laptop alınabilir okadarda özel bir tasarım değil apple yıllardır yapıyor

katılıyorum

760 liraymış

Gerçi bu özelliklere göre normal

Please register to see this content.

Mac'ler gibi yapmaya çalışmışlar. Ama daha iyi performans verecek birşey yapsalarmış daha iyi olurdu. Yani çevre dostu olucak diye atom işlemci koymak gerekmiyor bence. Firmanın daha çok çalışması lazım bu model üstünde.

taş çatlasa 10 milyara alırsın.sonuçta bir server değil.

kardeş sen ciddimisin yoksa :)) 10 milyara arabamı alıyosun iMAC alırım ben 3.5 milyara bunuda kaça katlar bu nedir çoluk çocuk eğlendirmek için yapılan bi pc görünümlü oyuncak

anlamıyorum bu pc üreticileri atom n270 ilk çıkan işlemci ve tek çekirdek olduğundan performansı çok düşük bunun çift çekirdekli modelide çıktı baya önce ama kullanan bir tane pc firması görmedim oda n270 gibi anakarta birleşik satılıyo ve bundan performanslı olduğu kesin :) çif çekirdekli modeli atom A330

Please register to see this content.

bide buna bakın ben cok aradım ama turkiyede satısı yok. 999$ a var yurtdısında.

kardesim gercekten çok güzel. vesteli kaça katlayacagına siz karar verin ama pardon burası türkiye daha çok zaman geçmesi lazım. buraya geldiginde adamlar heralde ışınlı bişiler yaparlar:D:D:D

ya arkadaşlar giyidirebildiğine giydirecek adamlar :) Zamanında öğretmen kampanyası olayı vardı ordada laptopları giydirmişlerdi millete fiyat farkı bile başka laptoplardan farklı olmadığını görmüştük...Neyse teknoloji meraklısı çok.. alır kullanır sonrada sadece tv olarak devam eder :)

abiler 769 liraya bu alınmaz diye düşündüm. ama tabi zevk meselesi admlada bunu yaparken en iyi bilgisayar dememiş. sadece yer tasarrufu demiş. her kör satıcının kör alıcısı vardır. :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...