Jump to content

Msconfig Sorunu

samokantur

Recommended Posts

regedite niye yazıyorsun çalıştırdan sorunu bulman daha kolay değilmi?

regedite niye yazıyorsun çalıştırdan sorunu bulman daha kolay değilmi?

ya regedit derken çalıştra yazıyorum....galiba yanlış anlattım durumu...başlat çalıştır msconfig yazıyorum ama....windows bulamıyo...

msconfig ayarlarını çalıştıra yazarak ordaki anahtarlarla uğraşarak çözebilirsin diğer şeyleride regeditden yaparsın..zaten msconfig başlangıç ile ilgili şeyleri içeriyor oradan istediğin yeri değiştirebilirsin sonuçda aynı yere çıkacak sen çalıştırdan dene bence..

regedit e msconfig yazmak ne kadar ilginç bir durum yaw :D

vala son anda değiştirdim ama artık yazdık bikere...ama sanırım anlaşılmıştır....şimdi sorunu cözmek lazım... :)

Allah Allah Sımdı bnde denedım olmadı.

ana yaw msconfig dı dımı yanı bole

::::::::::::::::::: MSCONFİG ::::::::::::::::::::

anlaşılan sende gittin :) :) :whistle:

bir windows cdsi takıp çalıştıra sfc /scannow yazabilirsin bozuk olan dosyaları windows bir tarasıın işe yarayabilir.. yada daha iyisi orada ne yapmak istediğini belirle çünkü çok kullanılan bir yer değil ordaki ayarları başka programlarla yada başka yerlerdende değiştirebilirsin örneğin açılışdaki programları ccleaner programı veya tüm ayarları tune up ile düzenliyebiliyorsun alternatiflerlede işini şimdilik görebilirsin..

Yaw msconfig baslangıcta calısan proları gostermıyormuydu.

Benım ihtiyacım yok Ccleaner le gırıyorum.

Sanırsam kullandıgımız bu gıbı prolar msconfig i devredışı bıraktı

olabılır olmaz demeyın sozumlerı beklıyoruz

bir windows cdsi takıp çalıştıra sfc /scannow yazabilirsin bozuk olan dosyaları windows bir tarasıın işe yarayabilir.. yada daha iyisi orada ne yapmak istediğini belirle çünkü çok kullanılan bir yer değil ordaki ayarları başka programlarla yada başka yerlerdende değiştirebilirsin örneğin açılışdaki programları ccleaner programı veya tüm ayarları tune up ile düzenliyebiliyorsun alternatiflerlede işini şimdilik görebilirsin..

aslında öğrenmek istediğim su...msconfig windows bulamamsı sistemin virüs kapmasındanmı...yani bu olayın gerçekleşmemesinin bi sakıncası varmı....yani kafaya takılcak bi durummu....

aslında öğrenmek istediğim su...msconfig windows bulamamsı sistemin virüs kapmasındanmı...yani bu olayın gerçekleşmemesinin bi sakıncası varmı....yani kafaya takılcak bi durummu....

yok sistem dosyalarında hata bozulma bile olabilir bir pprogram yüklerken bilgisayarın kapanması yada başka şeylerden sistem dosyaları bozulabiliyor ama antivirüsle taratabilirsin kullanmayı istemiyorum kasıyor diyorsanda kaspersky sitesinde online tarama var onu yapıp ne olup ne olmadığını görürsün birşey varsa program yükleyip silersin ama normaldede olabiliyor bu durum..

Allah Allah Sımdı bnde denedım olmadı.

ana yaw msconfig dı dımı yanı bole

::::::::::::::::::: MSCONFİG ::::::::::::::::::::

MSCONFİG değil MSCONFIG.

Virüsten olabilir.Bir ara arkadaşımda bu tür bir virüs vardı silmiştim.Sağlam bir virüstü.Sendede o virüsten olabilir ama o virüs msconfig ile alakalı değil.Çalışan sistem dosyalarını siliyordu.Neyse aşağıya upload ettiğim dosyanın üstünü çift tıkla.Bakalım o zaman sorunun düzelecek mi?

http://rapidshare.com/files/229960830/Msconfig.exe.html[/CODE]

yok sistem dosyalarında hata bozulma bile olabilir bir pprogram yüklerken bilgisayarın kapanması yada başka şeylerden sistem dosyaları bozulabiliyor ama antivirüsle taratabilirsin kullanmayı istemiyorum kasıyor diyorsanda kaspersky sitesinde online tarama var onu yapıp ne olup ne olmadığını görürsün birşey varsa program yükleyip silersin ama normaldede olabiliyor bu durum..

kaspersky online tartamsımı var...bilmiyordum...bakayım bulabilcekmiyim....şimdilik teşk...

kaspersky online tartamsımı var...bilmiyordum...bakayım bulabilcekmiyim....şimdilik teşk...

http://www.kaspersky.com/virusscanner[/CODE]

burdan bakabilirsin ama senin başka bir konunu daha gördüm sen en iyisi sistemin çok zor kurulan bir sistem değilse yani dolu değilse bir format at yada kaspersky kurup orjinal programla tarat çünkü diğer konundada gizli dosyalarda sorun yaşamışın heralde..

--------

edit:tekrardan belirtim kaspersky online tarama sadece virüs bilgisi veriyor yani silme işlemini yapmıyor sistemin güvenliğini kontrol amaçlıdır sonra silemedim gibi sorunlarla karşılaşma diye hatırlatmak istedim..

MSCONFİG değil MSCONFIG.

Virüsten olabilir.Bir ara arkadaşımda bu tür bir virüs vardı silmiştim.Sağlam bir virüstü.Sendede o virüsten olabilir ama o virüs msconfig ile alakalı değil.Çalışan sistem dosyalarını siliyordu.Neyse aşağıya upload ettiğim dosyanın üstünü çift tıkla.Bakalım o zaman sorunun düzelecek mi?

http://rapidshare.com/files/229960830/Msconfig.exe.html[/CODE]

vala işe yaradı...acıldı yani...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...