Jump to content

Majorshare RapidShare Downloader 4.16 Türkçe

powerktcbyreis

Recommended Posts

GÜNCELLENDİ!!!!!!!!!!!!

arkadaşlar bu bu programı 1 hafta önce buldum önce ben hiç hoşlanmadım ondan sonra rapidsharenin çoklu linklerini indirmek istedim hani varya part1,part2 böyle sıralı linkleri 7 partlı linkleri ekledim geceleyin bıraktım sabah bi baktım partlar sağlam şekilde inmiş

yani rapidshareden de sınırsız indirme yapıyor saniye bekliyor ama sınırsız neyse lafı fazla uzatmayayım kesinlikle tavsiyemdir

Tüm İşletim Sistemleriyle Çalışmaktadır

Üretici:MajorShare.com, Gürkan Dilmen

Sürüm:2.3

Ürün Adı:RapidShare Downloader v2.4

Türkçe Dil Mevcuttur

Sürüm Notları

"Server Down" hatası düzeltildi.

MSINET.OCX Hatası

Vista kullanıcılarının bu hata ile karşılaşmamaları için;

*Masa üstünüzdeki "RapidShare Downloader" simgesine sağ tıklayın ve programı yönetici olarak çalıştırın.

Artık linkleri eklemek çok daha kolay!

RapidShare linklerini programa iki fare hareketiyle ekleyebilirsiniz!

Bunun için sadece eklemek istediğiniz linkleri seçin ve sağ tıklayıp “Kopyala” ya tıklamanız yeterli.

Tüm seçili RapidShare linkleri indirme listenize otomatik olarak eklenicektir! İsterseniz bu özelliği “Ayarlar” bölümünden iptal edebilirsiniz.

RapidShare’de dosya arama!

MajorShare.com RapidShare Downloader’dan arama yapabileceksiniz!

On binlerce link arasında, aradıklarınızı anında bulabileceksiniz.

Bulunan RapidShare linklerini fare ile çift tıklayarak kolaylıkla indirme listenize ekleyebilirsiniz!

RapidShare’den dosya indirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı

MajorShare.com - RapidShare Downloader; RapidShare.com’dan kolay bir şekilde dosya indirmek için geliştirilmiştir.

RapidShare.com linklerini programa kopyalayıp yapıştırarak çok basit bir şekilde indirme listenizi oluşturabilirsiniz.

Dosyaları artık teker teker indirmek, sıradaki dosyayı indirmek için indirdiğiniz dosyanın bitmesini beklemek zorunda değilsiniz, indirmek istediğiniz linkleri sadece programa ekleyin, MajorShare.com - RapidShare Downloader indirsin.

Size de oyun oynamak, filmlerinizi izlemek, internette surf yapmak ve işlerinizle ilgilenmek kalsın.

Desteklenen Diller

English, Türkçe, Deutsch, French, Romanian, Portuguese, Swedish

http://www.majorshare.com/msrsd/download/setup.exe[/CODE]

indirin ve görün kolay gelsin ii indirmeler

• Replies 102
  • Created
  • Last Reply

indiriyorum denicem:) Cevap yazarım birazdan

Edit: Denedim calısıyor ama Yavas İndiriyor sn 12-30 kb arası iniyor fıtık ediyor beni size resim verim

rapidge5.jpg

Umarım FAydalı olmusumdur İndireyenler İçin Aletrnatif Link:

http://www.mediafire.com/file/jmgduzmwzot/RapidDownloader2.3.exe[/CODE]

Bende Free kullanıcıyım...

Yöntemimi kısaca yazayım...Sanırım işinize çok yarar....(çok partlı indirmelerde bu yöntemi kullanıyorum)

iMacros ve USDownloader programlarını kullanarak sorunsuz indirme yapıyorum.Tabi piyasada benzeri başka programlarda

var ama ben uzun süredir bunları kullanıyorum.

Şu şekilde;

iMacros programı ile bir defaya mahsuz kendi modemimize otamatik reset atacak şekilde ayar yapıyoruz.

İndirme linklerinin hepsini USDownloader programına yapıştırıyoruz.

Sonra USDownloader programının zamanlamasını ayarlıyoruz.PARTın biri indiği zaman iMacros programını çalıştırıp modeme reset attırıyor...

Sonra tekrardan ag baglanıyor ve USDownloader programı sıradaki partı indirmeye başlıyor...

Yani kısaca ayarları yaptıktan sonra tıkır tıkır ardı sıra partların hepsi iniyor...

Tabi aynı anda tek indirme...

Fakat sanaldada oturum açıp ip değiştirip ikinci, üçüncü vb. indirmeleri yapabiliriz.

Ama bu seferde indirme hızı düşeceğinden indirme süreleri uzayacaktır...

Kullandığım programlarla ilgili Forumda daha geniş açıklamaya ulaşabilirsiniz...

Şimdiden kolay gelsin...

• 3 hafta sonra ...

Program için teşekkürler. 15 gün içinde 30 gb indirme yaptım. Arasıra server down uyarısı çıkıyor ve o anda indirilen dosyanın linkini listeden siliyor ama indirdiği dosyalar sağlam. Bir yandan emule bir yandan bu program ile indiriyorum ve ben memnunum. Tavsiye ederim.

Bende Free kullanıcıyım...

Yöntemimi kısaca yazayım...Sanırım işinize çok yarar....(çok partlı indirmelerde bu yöntemi kullanıyorum)

iMacros ve USDownloader programlarını kullanarak sorunsuz indirme yapıyorum.Tabi piyasada benzeri başka programlarda

var ama ben uzun süredir bunları kullanıyorum.

Şu şekilde;

iMacros programı ile bir defaya mahsuz kendi modemimize otamatik reset atacak şekilde ayar yapıyoruz.

İndirme linklerinin hepsini USDownloader programına yapıştırıyoruz.

Sonra USDownloader programının zamanlamasını ayarlıyoruz.PARTın biri indiği zaman iMacros programını çalıştırıp modeme reset attırıyor...

Sonra tekrardan ag baglanıyor ve USDownloader programı sıradaki partı indirmeye başlıyor...

Yani kısaca ayarları yaptıktan sonra tıkır tıkır ardı sıra partların hepsi iniyor...

Tabi aynı anda tek indirme...

Fakat sanaldada oturum açıp ip değiştirip ikinci, üçüncü vb. indirmeleri yapabiliriz.

Ama bu seferde indirme hızı düşeceğinden indirme süreleri uzayacaktır...

Kullandığım programlarla ilgili Forumda daha geniş açıklamaya ulaşabilirsiniz...

Şimdiden kolay gelsin...

arkadaşım bu iMacros kullanımını ve nasıl yapıldığını açıkça yazıp bizimle paylaşırsan çok seviniriz. herhengibir partı indirdikten sonra aradai bekleme süresini ortadan kaldıralım. adamı asıl bu sinir ediyor.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...