Jump to content

Logon Ekranı Seçme

EKE58

Recommended Posts

Dün Skeyler Logon Screens adında bir projesini sunmuştu.Ben de logon ekranlarını ondan almak suretiyle, görselliğe biraz daha önem vererek, kullanışlı bir proje tasarladım.Addon olarak denemedim.Deneyenler sonucu yazabilirse iyi olur.

Ekran Görüntüsü

sshot1.png

Özellikler

# 5 Adet Logon Ekranı İçinde Bulunmakta

# Atla Butonunu Kullandığınızda Logon Ekranı 2 Seçili Olarak Gelir.

# Çık Butonunu Kullandığınızda Hiçbir İşlem Uygulamadan Çıkabilirsiniz.

# Önizleme Penceresinde Logon Ekranlarının Önizlemeleri Sırayla Değişecektir.

# Önizleme Penceresindeki Resmin Sağ Üst Köşesinden Kaç Numaralı Logon Ekranı Olduğunu Öğrenebilirsiniz.

# Logon Ekranlarından Herhengi birini İşaretlediğiniz Anda İşlem Gerçekleşecek, ve Pencere Kapanacaktır.

#İsteyen İstediği Gibi Dağıtsın, Nasıl Olsa Sağ Alt Köşeye Damgamızı Vurduk :download1:

Boyut : 12 Mb

63644180.png

Addon

LOGON EKRANLARI (KATILIMSIZ)

Aralarda 15 Dk beklemek İstemeyenlere Topluca ;

Logonları eklemen için elinde bunun ams kayıt dosyasının olması lazım ki oradan kodları ve radiobuttonları düzenleyebilesin.Ha buradaki tek exe halinde, mesela onu Universal Extractor ile çıkartıp Docs klasöründekilerden herhangi birinin dosya adıyla katılımsız logon ekranının dosya adını aynı yapıp oraya atarsan sonra onu tekrar bir exe halinde derleyebilirsen bunu da editlersin.Uzun iş bence uğraşmaya değmez.Ama dosya yapısı çok basit haberiniz olsun.

uu.r'un dediği gibi 13. dakikada (t13) çıkacaktır seçim ekranı.

• 3 ay sonra...
dostum bu xp yi kurdum fakat kurarken başında beklemediğim için programları kurma bölümünü atlamış tekrar nasıl kurabilirim? teşekkürler

bu sorunun cevabı su sekılde XP cd nı acıyosun I386 klasorunu acıyosun onun ıcersınde Svcpack adında bır klasor var onu ac onun ıcersınde ıse " Logon.Ekrani.Secme.exe " adında dosya var o dosya bu program  işte

Çalışmalarında Logon Ekranlarına İhtiyaç Duyanlar Buyrun Size Logon Ekranlarını İndirmek İçin Kullandığım Siteler:

http://browse.deviantart.com/customization/skins/windows/xplogon/
----------
http://www.themexp.org/listings.php?type=login
----------
http://www.belchfire.net/index.php?automodule=downloads&showcat=12[/CODE]

Bunları manuel olarak kurmak ıcın de :

Logon Loader:

[CODE]http://rapidshare.com/files/271455743/Logon_Loader_Setup.exe[/CODE]

programını kullanabılırsınız...

kardes bıraz bu konuyla alakalı olarak sormak ıstıyorum ornegın o lınke tıkladıgında kenarına nasıl onızleme verılıyo AIO da emegın ıcın tesekkurler cok guzel farklı bı calısma olmus

Önizleme penceresindeki resim sürekli olarak değişiyor.Ve her resmin sağ üst köşesinde kaç numaralı Logon'a ait olduğuna dair bilgi veren yazı var.(Resimde de görülüyor zaten)Yani sırayla oradaki resim değişiyor.

kardes bıraz bu konuyla alakalı olarak sormak ıstıyorum ornegın o lınke tıkladıgında kenarına nasıl onızleme verılıyo AIO da emegın ıcın tesekkurler cok guzel farklı bı calısma olmus

AIO da "New Project" Seçeneğinden Sonra Seçtiğin AIO menülerinde Araştırırsan Bunun Menüsüde Var Onu Editleyerek Böyle Çalışmalar Yapabilirsin...

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

BEN ADDON U NLİTE ENTEGRE ETTİM SANALDA DENİYORUM AMA XP NİN KLASİK "HOŞ GELDİNİZ" LOGON GELİYOR. ARKADAŞIM YARDIMINI BEKLİYORUM

ADDONU NLİTE İLE EKLİYORUM FORMAT SIRASINDA 13. DAKİKADA SORUYOR SEÇİMİ YAPIYORUM: FORMAT BİTİNCE XP NİN "HOŞGELDİNİZ" YAZISI ÇIKIYOR DEĞİŞMİYOR YANİ. BUNU DÜZELTİRSEN SEVİNİRİM KARDEŞ LOGONLAR GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL

>Flood yapmayın

>iletilerinizde küçük harf kullanın

Logonları editleyemedim ben içerisinden sadece birini denedim en altta bulunan windows 7 yazısı yerine xp sp3 yazısını ekledım ama kurlumdan sonra acılırken "parser message" başlığı altında "value creation failed at line 53" hatasını verıyor

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra...
BEN ADDON U NLİTE ENTEGRE ETTİM SANALDA DENİYORUM AMA XP NİN KLASİK "HOŞ GELDİNİZ" LOGON GELİYOR. ARKADAŞIM YARDIMINI BEKLİYORUM

ADDONU NLİTE İLE EKLİYORUM FORMAT SIRASINDA 13. DAKİKADA SORUYOR SEÇİMİ YAPIYORUM: FORMAT BİTİNCE XP NİN "HOŞGELDİNİZ" YAZISI ÇIKIYOR DEĞİŞMİYOR YANİ. BUNU DÜZELTİRSEN SEVİNİRİM KARDEŞ LOGONLAR GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL

>Flood yapmayın

>iletilerinizde küçük harf kullanın

tamam da bu mesajlara bi de bakan olsa çok iyi olacak
Dostıum bunların çalıştığına eminmisin veya gerek kurulu sistemde gerek adon olarak ayarlayabilen varmı bende 2 türlüde çalışmıyor.

Neden böyle bir şey oldu acaba? u.ur abi bir modifiyeli XP'sinde kullanmıştı halbuki...Ben deniyorum bende de sorun yok.Anlayamadım doğrusu...

Logonları editleyemedim ben içerisinden sadece birini denedim en altta bulunan windows 7 yazısı yerine xp sp3 yazısını ekledım ama kurlumdan sonra acılırken "parser message" başlığı altında "value creation failed at line 53" hatasını verıyor

Bence editleme yoluna hiçbir şeyde gitme.Kendin yapmaya çalış.Yani sorunlarla karşılarşırsın.

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...