Jump to content

Kendiğilinden Kapanıyo

Recommended Posts

Slm arkadaşlar demin live 09 msn i indirip kurdum ama acıldıktan sonra 2 ve ya 3 sn gecıyo hemencık kapanıyo başka kurudm yıne aynı yıne aynı sizce sorun nedendır ?

live mesenger 09 da genelde öyle sorunlar oluyor düşük versiyon kullanmak istiyorsan

önce live 09 u tamamen sisteminden kaldır program files a bak klasörü duruyorsa onuda sil

öyle başka versiyon kur uninstall bazı programların program files taki klasörünü silmez içinde bazı doyalar kalır bunlardan dolayı hatayı almaya devam edersin

ya şimdi oturumu acıyo hemencık kapanıyo program filesteki klasörleride sildim regedittende sıldım sonra yıne kurdum ama bı fayda etmıyo :)

ya şimdi oturumu acıyo hemencık kapanıyo program filesteki klasörleride sildim regedittende sıldım sonra yıne kurdum ama bı fayda etmıyo :(

program ekle kaldır da eklentileri vardı onlarıda kaldırmı benimkide kapanıyodu sana dediğim işlemleri yaptım sorun düzeldi başka bir sorunmu var acaba birde şöyle yap

uninstall yaptıktan sonra yerel disk c de arama yap bak başka birşey çıkarsa onlarıda sil

allah yardımcın olsun aklıma birşey gelirse yazarım format at diyecem ama pire için yorgan yakmaya benzer

• 2 hafta sonra ...

bi arkadaşın başına geldi savas ın dediği gibi virüsden kaynaklanmış flashdiskten bulaşan bi virüs genelde onlarda yaygın :p kaspersky la taratıp temizledik öyle düzeldi .. bilginize

Virüsten kaynaklanabilir ama bildiğim kadarıyla 9.0 msn vista işletim sistemine göre siz xp kulanıyorsanız sorun bundan kaynaklanabilir. Msn 8.5 kurup deneyin.Kolay gelsin...

bildgm kadryla 9,0 64 bitlik bi program eger sistemnz 32 bi ise .exe yi calstrr ama işlevsel olarak calsmaz yani .dll doyalarnı okumaz. bu yuzden alt surum msn programlarnı deneyın bide eger sorun devam edrse bizi bılgılendırın.

By_aLiX

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...