Jump to content

2,5 Harddisk Tavsiyesi

canpolat11

Recommended Posts

arkadaşlar ben yazın başında bir harici hdd almayı düşünüyorum alacağım yer büyük ihtimal ki ordan istiyorum vatan computerden almak istiyorum sizden marka ve model tavsiyesi istiyorum benim baktığım bi smartdiskin 2,5 un 320 gb lık yada 500 lüğünü almayı ve western digitalin o passportunu düşünüyorum veya elements modelini bunların hızları performansları ısınmalara nasıldır ve başka model önerileriniz nelerdir yada onun yerine 3,5 smartdisk in harici 1 tb soğutuculu hdd sinimi alayım hem ucuz ama bilmiyorum nasıldur hızı gerçi usb hızı standarttır.evet arkadaşlar bana tavsiyede .bulunun birde kılıf almayı düşünüyorum içine flaş bellek belkide cd bule koyacak yer olsa süper olur.saygılar

WD 250 GB Pasaportu kullanıyorum 1 yıldır. Bence Gayet güzezl. Hafif Hızlı ve Isınma Problemi Yok. WD al derim.(WD ve Seagate arasında seçim sana Kalmış)

Favorim WD. 4 Tane wd hdd'm oldu şimdiye kadar. Hiç sorun yaşamadım. PC de sabit disk olarak seageta vardı. 3 ay sonra bozuldu. Garantiye gönderdim. Yenisi geldi. Ondada bir sorun yok 2 yıldır.

ben Harici Disk Alicakdim.Vazgeçtim.

Çünkü E-sata olmadığı sürece usb den verim alamazsin.Gerçekden Aktarım hızı Yavaş oluyor.

Şöyle Kasanın içine baktim yer var :)

Aldim WD 1Tb disk böldüm 2 ye Maşallah takır takır çalışıyor.

Arşiv yapiyorsan 1tb altini düşünme.

arkadaşlar tavsiyeler için sağolun şimdi bir tb istiyorum ama büyük onun taşıması adaptörü falan taşıması zor olur neredeyse yarım kilo bir hdd ağır yani bir pc parçasına göre ama o küçüklerde istediğimiz yere ******ürebiliyoruz adaptör istemiyo orası güzel zaten 320 yada 500 ama muhtemel 500 gb alırım vatada wd nin elements 500 gb modeli bana ucuz geldi onu alayımmı yoksa passport falan dahamı iyi seagate biraz pahalı ama dahamı iyidir o seagatelerde docking station ve kılıf var onlar ne işe yrıyor acaba evet arkadaşlar tavsiyelere devam.saygılar

SEAGATE tavsiye ederim

Please register to see this content.

500 gb görüntü desen muhteşem fiyat iyi

ee daha ne duruyosun :whistle:

çok sağol arkadaşım güzel fakat biraz pahalı ama alabilirim inşallah bakalım araştırıyorum haziranın ortasında almayü düşünüyorum e araştırmadan almamak lazım tavsiyelere devam.saygılar

arkadaşım sağolda model belirtmemişsin ben şu anda 3 marka arasında kaldım smartdisk wd ve seagate de kaldım seagatinin free agentinin incelemesini okudum gayet güzel ama birazda pahalı vatanda belkide fiyatı normaldir bilmiyorum karar veremedim tavsiyelere devam.saygılar

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...