Jump to content

Kaspersky Ağı Kesiyor

samokantur

Recommended Posts

key problem değil forumda güncel key paylaşılıyor :D

Avira Premium Security Suiteyı denemeni öneririm esetten daha iyidir :)

türkce varmı....bilgisayarı kasarmı?..

burda varsa arayayım...yada belki zahmet olacak ama rica etsem bi link verebilirmisiniz...

türkce varmı....bilgisayarı kasarmı?..

burda varsa arayayım...yada belki zahmet olacak ama rica etsem bi link verebilirmisiniz...

Ben bir ara kurmuştum gerçekten güzeldi. Bİlgisayarını hiç kasmayacağına garanti verebilirim. Kasmamasına rağmen çok iyi. TR sürümü orjinal olarak yok fakat tr pack olabilir. aviranın webinden indirebilirsin. İndireceğin program Avira Premium Security Suite keyini forumda bulabilirsin :D Saygılarımla Neffeno

Senelerdir kaspersky kullanırım interneti ağını istemsiz kestiğini görmedim. Ama bunu yapabilecegin ayarlar var.

Örnek: İnternet trafigini engelle, guvenlik duvarını en ust seviyede kullanmak haricinde interneti ağını kesecegini düşünmüyorum. Eger ki sizde bu durumular mevcut degilse buyuk ihtimalle dns ayarları veya yuklediginiz baska bir program dolayısıyla olmus olabilir.(cakısan)

Bir de yanlıs mı okudum acaba nod guvenlik duvarıda kullanıyorum demişsiniz. Kaspersky ile beraber mi? Yoksa ayrıca kasperskyi silip nod kurarak mı kullanıyorsunuz?

İkisini beraber kullanıyorsanız bu sorun yaratır,sebepte bu olabilir. Ayrıca avira yı kimseye önermem(ben girecegim yeri bilirim, keyle ugrasmak istemiyorum diyenler haric)

kaspersky ile karsılastırmam bile.. Kaspersky kasar diyenler 2010 nunu kullandımı acaba?

Gerci sorunum çözüldü demişsiniz ama yine de cevap vermek istedim. Saygılar..

Senelerdir kaspersky kullanırım interneti ağını istemsiz kestiğini görmedim. Ama bunu yapabilecegin ayarlar var.

Örnek: İnternet trafigini engelle, guvenlik duvarını en ust seviyede kullanmak haricinde interneti ağını kesecegini düşünmüyorum. Eger ki sizde bu durumular mevcut degilse buyuk ihtimalle dns ayarları veya yuklediginiz baska bir program dolayısıyla olmus olabilir.(cakısan)

Bir de yanlıs mı okudum acaba nod guvenlik duvarıda kullanıyorum demişsiniz. Kaspersky ile beraber mi? Yoksa ayrıca kasperskyi silip nod kurarak mı kullanıyorsunuz?

İkisini beraber kullanıyorsanız bu sorun yaratır,sebepte bu olabilir. Ayrıca avira yı kimseye önermem(ben girecegim yeri bilirim, keyle ugrasmak istemiyorum diyenler haric)

kaspersky ile karsılastırmam bile.. Kaspersky kasar diyenler 2010 nunu kullandımı acaba?

Gerci sorunum çözüldü demişsiniz ama yine de cevap vermek istedim. Saygılar..

şimdi kısaca şöle cevap vereyim..

şimdi kaspersky kurarken zaten nodu silmenizi istiyo...izin vermiyo...nodla kaspersy kullanılmıyo bildiğim...ben sadece kaspersky iyi tarama yaptığı için tercih etmek istiyorum...defalarca denedim...normal xp format attıktan sonra kasperky kurduğumda kesinlikle internet bağlantım gidiyo....nete bağlanamıyorum ama diğer arkadaslar başka şeyler sölemişti işte duvarı kapat gibi bir iki tavsiyeli kurmamı sölediler ama.....artık istemiyrum vala...kaspersk sorunlarıyla uğraşmaktan bıktım...zaten yllardır nod kullanıyorum......türkce ve bana yetiyo...ama tarama olarak başka seyler kuruyorum...nası olsa ne yaparsanıoz yapın netin zararlarından korunamıyosunuz)))ilgilendiğiniz için teşk...ama artık kaspersk derdiyle uğraşmak istrmiyorum vala çok kasıyo makineyi...

Tabi ki tercih sizin ben de ugrasmamak için kaspersky kullanıyorum mesala :D Trial reset ile ayda bir sıfırlıyorum hiç problem yasamıyorum. Ama gerçekten ilginc geldi probleminiz onun için cevap vermek istedim. Yanlış uyguladıgınız birsey var kesin. Sorun degil gerci siz o sekilde kullanmak istemiyorum dedikten sonra..

Tabi ki tercih sizin ben de ugrasmamak için kaspersky kullanıyorum mesala :D Trial reset ile ayda bir sıfırlıyorum hiç problem yasamıyorum. Ama gerçekten ilginc geldi probleminiz onun için cevap vermek istedim. Yanlış uyguladıgınız birsey var kesin. Sorun degil gerci siz o sekilde kullanmak istemiyorum dedikten sonra..

işte o sorunlar yüüznden zaten bıkkınlık geldi...taraması muhtesem...silmeye gelince key sorunu..yani ben devamlı onumu takip edicem))...zaten bankalarla falan işimiz tyok...çoktehlikeli şeylerlede uğraşmıyorum....vala format atmak kaspersk den kolay geliyo...baktım başedemicem bişe var bas formatı))

• 2 hafta sonra ...

s.a hayırlı geceler ben bütün yorumları okudum herkes bişeyler söylemiş ama söylediklerinin hic biri deil

kaspersky internet security evet ilk kurdugunuzda ağ paylaşımını kesiyor eyer siz ayarlarını yaparsanızsa bir sorun olmaz kaspersky ayarlar bölümünde dns ayarlarını yapın yani iç ağ paylaşımına izin ver ozaman hiç bir sorun olmaz. bide eyer bir konu hakında bilginiz yoksa yorum yapmayın lütfen insanların zamanını calmayın//

kardes ben kaspersky 7 kullanırken birden modemden bi ses geldi takk diye sonra ogunden sonra baglantım aralıklı kesildi en sonunda modemi degiştim simdi sorun yok kasperskyde kullanmıyorum artık

• 3 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...