Jump to content

Kaspersky Ağı Kesiyor

samokantur

Recommended Posts

arkadaslar ben bu kasperskyi yğklediğimde ağ bağlantım kesiliyor...neden acaba....birde kaspersky ile arama yaptığımda zayıf noktalar diyo bazıları siliniyo ama korumalı dosyaları silemiyo bunun için bi cözüm varmı....bende bizzat dosya uzantısını bulup silmeyi deniyorum ama disk korumalı falan diyo....böle bi durum...

Kaspersky yerine nod32 deneyin sorununuz kalmaz

sorumu doğru okursanız cevabınıda ona göre verirsiniz...bizde biliyoruz nod kullanmayı ayrıca nod kullanıyoruz zaten....bilmiyorsanız yorumlamayın....lütfen...

kasperksy interneti kestiğini 2 kere görmüştüm ve yaşamıştım birincisi bilgisayara trojen bulaşmış olabilir yada çok güçlü bir virüs girdiyse ikincisi ise keyin günü dolduğu zaman hattı keser ama uyarıları takip ederseniz mutlaka sonuca ulaşırısınız galiba benim anladığım güçlü bir virüs yemişsiniz.. kolay gelsin..

kasperksy interneti kestiğini 2 kere görmüştüm ve yaşamıştım birincisi bilgisayara trojen bulaşmış olabilir yada çok güçlü bir virüs girdiyse ikincisi ise keyin günü dolduğu zaman hattı keser ama uyarıları takip ederseniz mutlaka sonuca ulaşırısınız galiba benim anladığım güçlü bir virüs yemişsiniz.. kolay gelsin..

bence mantıksız bi cevap güclü bi virüs yemis oılsam kaspersky tespit etmezmi ayrıca nod32 ve güvenlik duvarıda kullanıyorum....ayrıca yeni format atsamda aynı ahatayı veriyor..

arkadaşım,, zayıf nokta dedikleri sistem dosyalarında bulunan açıklar,, onlar zararlı dosya değiller,, sistem dosyalarının kendileri :Q ,, ağı sürekli olarak mı kesiyor yoksa bir süreliğine mi? ,, korumayı durdururken veya programı kapatırken ağı keser bu normal bir durumdur..

kaspersky için hocam birşey demişti, tahminim o duruma düştün sen de

sürekli kaçak key kullananlar, yani kullandığı key ler sürekli olarak blacklist e alınanların bilgisayarlarına update edilirken birşey indiriliyormuş ve pc nin internet bağlantısını kesiyormuş

kaspersky ı silmen gerekiyormuş internet için ama silmende probleme neden oluyormuş (nasıl bir problem tam hatırlamıyorum)

keylerin blackliste alınması güncellemelerle ortaya çıkıyor kaspersky onun dışında bir şey bilemez.. key aldıktan sonra güncelleme yapmazsanız süre bitene kadar blackliste girmeden kullanırsınız o keyi..

arkadaşım,, zayıf nokta dedikleri sistem dosyalarında bulunan açıklar,, onlar zararlı dosya değiller,, sistem dosyalarının kendileri :rolleyes2: ,, ağı sürekli olarak mı kesiyor yoksa bir süreliğine mi? ,, korumayı durdururken veya programı kapatırken ağı keser bu normal bir durumdur..

şöle cevap vereyim bhu soruya...normal bağlantım var...kaspersky yükledikten sonra yeniden başlıyor kurulum tamamlanıyor nete bağnamıyor...yani bağlanır gibi oluyo ama nete girmmiyo...mesela ekran altında google yazar gbi oluyor sonra olmuyor...bağlanmıyor.programı kapatmayı yada durdurmayı mdenemdim......internet kasperskyi kaldırdıktan sonra normale dönüyor...

arkadaşım kaspersky inin hangi sürümünü kullanıyorsun

ben normalde çok kastıgı ve net bağlantısı sorunu yarattığından dolayı kasperskyi kullanamıyorum ...sadece genel taramalar için yükleyip kaldırıyorum...ama bunlar içinde...tnc sitesinden aldığım programları kullanıyorum.şu an elimde..kav8.0.0.506tr.exe anti virüs 2009 var...

sürekli kaçak key kullananlar, yani kullandığı key ler sürekli olarak blacklist e alınanların bilgisayarlarına update edilirken birşey indiriliyormuş ve pc nin internet bağlantısını kesiyormuş

kaspersky ı silmen gerekiyormuş internet için ama silmende probleme neden oluyormuş (nasıl bir problem tam hatırlamıyorum)

güncelleme yapamıyorum zaten :rolleyes2: ama galiba dediğiniz mantıklı...bizdesonucta buralarda verilen keyleri kullanıyoruz sonucta tarama falan yapabiliyoruz ama galiba internete giremyoruz... :D

ben işyerindeki bilgisayarlara senin gibi tarama amaçlı kurup siliyorum..

ama virüs taraması yapacağım için internet security kurmuyorum..

6 sürümü yetersiz geliyor..8 sürümü ise çok problem çıkarttı..

bende trial reset le 7 sürümünü kullanıyorum şimdiye kadar bir problem çıkartmadı tavsiye ederim..

ben normalde çok kastıgı ve net bağlantısı sorunu yarattığından dolayı kasperskyi kullanamıyorum ...sadece genel taramalar için yükleyip kaldırıyorum...ama bunlar içinde...tnc sitesinden aldığım programları kullanıyorum.şu an elimde..kav8.0.0.506tr.exe anti virüs 2009 var...

kaspersky güvenlik duvarının hangi seviyede olup olmadıgına bakarsanız sorununuzun cozulecegını sanıyorum cunku ınternet baglantısını da bu sekılde kapatılıp acabılıyorsunu max. güvenlik ve ya min. güvenlik arasında bulunan sızlere ozel guvenlık kıplerı ile

Evet aynı sorunu bende yaşıyorum ve arkadaşın dediği gibi güncelleme sonrası bir anda bağlantı kesiliyor...

Kaspersky ilk yüklediğimde değil ilk black liste yakalandıktan sonra key değişiminden sonra bir kaç kez yaşadım sorunu...

kaspersky güvenlik duvarının hangi seviyede olup olmadıgına bakarsanız sorununuzun cozulecegını sanıyorum cunku ınternet baglantısını da bu sekılde kapatılıp acabılıyorsunu max. güvenlik ve ya min. güvenlik arasında bulunan sızlere ozel guvenlık kıplerı ile

Evet bu bnm de başıma geldi..

• 1 ay sonra...

Muhtemelen makinende zararlı bir yazılım var ve bu yazılım internet bağlantısını kullanmayı istiyor kaspersky bunu engellemek için neti kapaatıyor. interneti kapatın güvenli modda makinenizi taratın.Sadece kaspersky yetinmeyin normanı, ad-aware felan da deneyiniz. Saygılarımla Neffeno

Muhtemelen makinende zararlı bir yazılım var ve bu yazılım internet bağlantısını kullanmayı istiyor kaspersky bunu engellemek için neti kapaatıyor. interneti kapatın güvenli modda makinenizi taratın.Sadece kaspersky yetinmeyin normanı, ad-aware felan da deneyiniz. Saygılarımla Neffeno

vala sıfır format atıldığındada aynı durumu veriyo...ama artık vazgectim zaten)) baya kasıyo sadece aramayıı cok güzel yapıyo yoksa netle ilgili kullanmak istemiyorum...bi saatte bi dosya acıyo sonra...hafta<lık falan kullanıp silmek istiyorum....ama su key olayı halaten problm sanırım aylardır bi çözüm bulamadık)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...