Jump to content

Sivrisinek Kovucu Program

duhalala

Recommended Posts

Ya arkadaşlar sinekler sesten kaçsa belediyeler belediyeden yayın yapardı sinek pisliğe gelir

bi atasözü var bununla ilgili

sinek taze boka konar diye

sinek istemiyorsanız offf sıkın ben denedim gelmiyorlar zaten bende bir bozukluk var herhalde bana gelmiyorlar sexi değilim herhalde :) ayrıca bir program vardı mosguito diye çok sinir bozucu ince bir ses çıkıyor ama sineklerden başka herşeyi kaçırır yani buda kesin ondandır...

S60 uyumlu bir telefounum varken, Bu programın S60 lar için uyumlu olanını kurmuş denemiştim.

Güya, insan kulağının duyamayacağı ama Sivri Sineklerin rahatsız olacağı bir frekansta ses dalgaları yayarak Sivri Sinekleri rahatsız ! ediyor ve onların size yaklaşmasına mani oluyormuş.!

Kurduğum sıralarda Kış mevsimiydi, Sivri Sinek bulamadımki test edeyim :), yazında telefonu satmıştım, bu nedenle işe yarayıp yaramadığı konusunda kesin bir tecrübem yok :p

:) ben denemiştim nispet yapar gibi sinekler başına üşüşüyordu telefonun ;)

Ama raid sinek kovar [Elektrolikitler] takıyorum prize yatıyorum terasta ne sinek geliyor ne de başka birşey. . .

aynı elektrolikitlerden 2 priz dolusu kullanıyorum, yüzsüz sivriler bağışıklık kazandı artık sanırım, gece raid elektrolikidin üstüne konup demleniyorlar :p fotosunu çekip raide yollamak için ışığı yaktım uçtu ayyaş sivri. yoksa paylaşmak içten bile değil :)

ya arkadaşlar sadece sineklerin duyabilecegi bir frekansı hoparlör nasıl versin zaten haporlorler genelde kaliteli için soyluyorum 20hz - 20khz arasınadki sesleri cıkarabilir insan kulagıda zaten bu aralıkları duyar kulagın duyamacagı sesi hop. cıkarmaz programın işe yaracagını bilsem indircem güya bende butun mahalledeki sineklri kovacak ses sistemi ( 2*100W RMS THD %0,1 30cm*2 woofer 3way speaker 4* sonsuz tweeter ) var:D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...