Jump to content

Windows-10.1703.2166.enterprise Secure.edition |1.4 Gb| 20.10.2021|

polymorpha
 Share

Recommended Posts

tapfer, 48 dakika önce yazdı:

paylaşım için teşekkürler.emeğinize sağlık.media player eklenebiliyormu?

Ayarlar  > Uygulamalar  > Uygulama ve özellikler > İsteğe bağlı özellikleri yönet > Bir özellik ekle > Windows Media Player'ı ve Yükle'yi seçin.

• Like 2

bir hafta önce farklı bir win 10 ltsc kurduğumda  ( windows10.0-kb5003217-x64_92c969426f41f135f842dd232a64e6a461a848ca ) bu güncellemeyi yükledikten sonra ayarlara girememe sorunu vardı  sizin çalışmanızda bu güncelleme yüklümü değil mi onun için sormuştum.

• 2 hafta sonra ...

ltsc için windows store kurulumu yaptım bu sistem ustunde. fakat store ustunden indirdiğim windows kamera surekli siyah ekranda kalıyo ve çalışmıyor kamera ve microfon izinlerini vermeme rağmen. ama ltsb 2016 da boyle bir sıkıntı yok hocam. bu sorunu nasıl çözeriz

reloaded2023, 13.06.2021 - 21:11 yazdı:

ltsc için windows store kurulumu yaptım bu sistem ustunde. fakat store ustunden indirdiğim windows kamera surekli siyah ekranda kalıyo ve çalışmıyor kamera ve microfon izinlerini vermeme rağmen. ama ltsb 2016 da boyle bir sıkıntı yok hocam. bu sorunu nasıl çözeriz

merhaba tekrardan ,  uygulama ile ilgili sorun olduğunu düşünüyorum. farklı webcam uygulamaları ile test ettim bir sorun ile karşılaşmadım

• Like 1

polymorpha, 11 saat önce yazdı:

merhaba tekrardan ,  uygulama ile ilgili sorun olduğunu düşünüyorum. farklı webcam uygulamaları ile test ettim bir sorun ile karşılaşmadım

donanımı eski bir i5 laptop a sahibim hocam bu tarz sorunlarla cok karşılaşıyorum w10 için bios vs guncelledim ekran kartı ile ilgili skıntıyı giderdim ama sade bu sürümde kamera hatası aldım. sürücülerini vs tekrar kontrol edicem su an insider sürümdeyim yenii gelirse bu sistemin tekrar kurmak isterim ayrıca 1607 ve 1809 sistemlerinizin her ikiside performans odaklı bana kalsa windows update sistemden kazınmalı çünki her iki sistemde 3 5 güncellemeden sonra güncelleme hatası veriyo silinirse biraz daha boyut ve performans odaklı katkısı olur dusuncesindeyim cevabınız tesekkurler

reloaded2023, Bir saat önce yazdı:

donanımı eski bir i5 laptop a sahibim hocam bu tarz sorunlarla cok karşılaşıyorum w10 için bios vs guncelledim ekran kartı ile ilgili skıntıyı giderdim ama sade bu sürümde kamera hatası aldım. sürücülerini vs tekrar kontrol edicem su an insider sürümdeyim yenii gelirse bu sistemin tekrar kurmak isterim ayrıca 1607 ve 1809 sistemlerinizin her ikiside performans odaklı bana kalsa windows update sistemden kazınmalı çünki her iki sistemde 3 5 güncellemeden sonra güncelleme hatası veriyo silinirse biraz daha boyut ve performans odaklı katkısı olur dusuncesindeyim cevabınız tesekkurler

kamera için alternatif uygulama öneriyorum virtual kamera uygulamaları daha kararlı bana göre 
güncelleştirme için aynı kanıdayım fakat teslim iyileştirme ve netframework güncellemelerinden mahrum bırakmak istemiyorum 

• Like 1

• polymorpha changed the title to Windows 10 Ltsc.1809.adrenalin.edit |1.2 Gb| 25.06.2021
reloaded2023, 16.06.2021 - 21:24 yazdı:

• Netframework  3.0 alt yapisi aktif edildi winsxs deposu silindi.
  • Kamera sorunu giderildi
  • Thanks 1

Alternatif Linkler: (25.06.2021)

Hızlı Direkt Link (Gittiği Kadar):

Please register to see this content.

AnonFiles ve BayFiles linklerini de o API'lere her 1GB dosya uploadı 30 dakika aldığı için bu akşam veya müsait olamazsam yarın eklerim.

• Like 2

Bu paylaşımda, servislerde  "AKILLI KART" özellikleri duruyor mu? Duruyorsa da servis açılabiliyor mu?
Modifiye sistemlerin bir çoğunda AKILLI KART servisi kolayca gözden çıkartılıyor. Onun için sormak istedim. 

• polymorpha changed the title to Windows-10.1703.2166.enterprise Secure.edition |1.4 Gb| 20.10.2021|