Jump to content

Windows 7 Temaları

NeC

Recommended Posts

Buyur ilk benden olsun

Tam 10 Renk Şablonu (Twilight (Default), Graphite, Leaf, Ruby, Slate, Lavender, Sky, Frost, Chocolate, Taupe)..

Görev çubuğuyla, başlat menüsüyle, görkemli butonlarıyla tam bir dönüşüm!

Screen_Logo_01.png

Windows7beta_theme.jpg

Windows_7_Style_For_XP.jpg

Download_Logo_02.png

http://rapidshare.com/files/232251637/Windows_7_Beta_Style_For_XP_By_Neffeno.rar[/CODE]

Lütfen bir teşekkürü çok görmeyiniz.

merhaba

paylasım icin tesekkür ederim

resimlere baktım cok güzel bir tema gibi gözüküyor.yanlız bende yuklenmedi.

buyuk olasılıkla benden kaynaklandı bu olay.

acaba bu verdiginiz dosya yı ne yapmam lazım. cift tıklayıp kurulucaksa olmadı. eger baska bir islem daha yapılacaksa onuda soylermisiniz rica etsem.

cunku bir degisiklik olmadı pc de benim.

hocam öncellikle bu temaları uygulayabilmek için uxtheme yaması olması gereklidir.

2. olarak ben dosyaları indirmedim ama çıkan dosyaları C:\WINDOWS\Resources\Themes dizini içine atman yeterli.Sonra sağtık temalardan seçebilirsin.

oluyor arkadaşlar UngooD arkadaşımızın dediği gibi çıkan dosyaları C:\WINDOWS\Resources\Themes dizini içine atmanız yeterli sonrada fareye sağ tıklayıp özelliklerden seçebilirsiniz temanızı ... iyi forumlar...

Uxtheme pack yaptıktan sonra rardan çıkan dosyları

"C:\WINDOWS\Resources\Themes\" at daha sonra masaüstü boş bir yerde özellikler de oradan görünüm sekmesinden Pencere ve düğmelerden bu temayı seç uygula tamam de

Güle güle kullan

Saygılarımla Neffeno

Sidebar isterseniz buyrun

Vista Sidebar Türkçe [Orjinal]

Vista_Sidebar_01.jpg

Info_Logo_03-1.png

Vista Sidebar, baştan programlandı ve eski versiyonlara göre daha stabil hale geldi. Vista Sidebar, aygıt ayarlarını kaydediyor ve başlangıçta hatırlıyor. Herşeyi kayıt defterinde saklıyor. Vista Sidebar, longhorn kabuklarını ve önceki versiyondaki kabukları da içeren daha çok ara yüz seçeneğine sahip. Daha fazla saat ve diğer aygıtlar var.Docking özelliği sayesinde artık aygıtları organize emek daha kolay...

Download_Logo_03-1.png

http://rapidshare.com/files/234655900/Vista_Sidebar_Turkish_By_Neffeno.rar[/CODE]

Bir teşekkürü çok görmeyiniz. Katılımsızdır.

yeni bir modifiye yapacaksin sanirsam Nec <_<

İyi teşhis :blink: ÖSS'nin geçmesini bekliyorum. Bir haftaya kadar "Aktif Üye" olacağım...

Bu arada ÖSS'ye girecek arkadaşlara başarılar diliyorum...

İyi teşhis :D ÖSS'nin geçmesini bekliyorum. Bir haftaya kadar "Aktif Üye" olacağım...

Bu arada ÖSS'ye girecek arkadaşlara başarılar diliyorum...

basarilar dilerim. ayrica oss yi cok buyuk bir sinav olarak gormeyin. asil hersey universitede basliyo. hatta universite bitse de bir yenisi basliyo. hayatımız sınav ya :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...