Jump to content

Nasil Bİr Ekran Akrti Almaliyim!?

kralturka

Recommended Posts

:D

Sistem özelliklerim böyle!

İşletim Sistemi

Microsoft Windows XP Professional SP3

5518.jpg

CPU Türü

DualCore Intel Pentium D 820, 2800 MHz (14 x 200)

5511.jpg

RAM

2048MB DDR2

Şimdiki ekran kartım!

ATI Radeon X300/X550/X1050 Series (256 MB)

5506.jpg

SON çıksan Tüm oyunlrı açabilen arıza vermeyen fiiyatı uygun kaliteli güçlü bir ekran kartı lazım bana yardımcı olurmusunuz_?

PARDON bunu sormayı unutmuşum bide bu ekran kartları iki çeşitmiş ben hangi çeşidini alıcam acaba?

AGP

PCI-E

Çeşitleri yukarda sölediklerim heralde?

bence ati alma bende ati x1550 var güzel kart biçok oyunuda açıyo ama çok ısınıyo ati lerin genelde karşılaştığım ilkproblemi ısınma tabi bu ısınma sorunu nvidia nın bazı modellerindede var örnek gf 8800 biçok bu serisinde çok şikayet var bu konuda bence nvidia al ben ati aldığıma pişmanım yardımcı olabildiysem ne mutlu bana he bide alırsan gf9800gt bak bi fiyatıda uygun :p

bence ati alma bende ati x1550 var güzel kart biçok oyunuda açıyo ama çok ısınıyo ati lerin genelde karşılaştığım ilkproblemi ısınma tabi bu ısınma sorunu nvidia nın bazı modellerindede var örnek gf 8800 biçok bu serisinde çok şikayet var bu konuda bence nvidia al ben ati aldığıma pişmanım yardımcı olabildiysem ne mutlu bana he bide alırsan gf9800gt bak bi fiyatıda uygun :p

x1550 ile 4850 yi nasıl karşılatırıyosunda cevap veriyosun acaba.

4850yi şiddetle tavsiye ederim her oyunu rahatlıkla oynarsın

Bu dediginiz ürünlere nerden bakabilirim acaba?

Büyük alış veriş magzalarının sitelerine baktım ATI markasaını görmedim?

Bu dediginiz ürünlere nerden bakabilirim acaba?

Büyük alış veriş magzalarının sitelerine baktım ATI markasaını görmedim?

http://www.hepsiburada.com/his-ati-hd-4850-iceq-4-turbo-512mb-256bit-gddr3-dual-dl-dvi-tv-hdcp-pci-e-x16-2.0-ekran-karti-01-his-016-00231/productDetails.aspx?CategoryId=204&productId=bd52123[/CODE]

dostum şu an kullandığın kart agp sanırım. tam emin değilim ama emin olabilmemiz için anakart modelini yazman gerekir

ve arkadaşların sana tavsiye ettiği kartların hepsi pcı-xpress

bu saatten sonra ekran kartı alcaksan agp tavsiye etmem mecburen anakartını dadeğiştirmen gerekiyo gibi.

ama tabi emin değilim anakartının modelinide yazmalısın

dostum şu an kullandığın kart agp sanırım. tam emin değilim ama emin olabilmemiz için anakart modelini yazman gerekir

ve arkadaşların sana tavsiye ettiği kartların hepsi pcı-xpress

bu saatten sonra ekran kartı alcaksan agp tavsiye etmem mecburen anakartını dadeğiştirmen gerekiyo gibi.

ama tabi emin değilim anakartının modelinide yazmalısın

Anakartım özellikleri bu heralde bi bakarmısın kardeş.

3271.jpg

Hayır bu değil...

Sürücülerinizi everest yazılımından öğreniyorsanız anakart sekmesi var zaten orada görürsünüz...

Everestten alıyorumda bilgileri anakartın adı yazmıor

Soldaki Seçeneklerde Anakart Sekmesi olması lazım biraz dikkat edip incelersen görürsün...

Anakart Adı bilinmiyor diyor kardeş.Ama az önce çantamı kurcalarken şu adı buldum bir kulanma klavuzunun üzerinde ankartın adı herlade.

775DUAL-VSTA

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...