Jump to content

Nefes Türk Filmi Piyasada/nette Yok?

muselmansuffe

Recommended Posts

artık barış ve kardeşliği işleyen filmler istiyoruz.

gelecek nesiller için bu daha çok lazım

BENİM KANIMI DÖKEN BİR KARDEŞİM YOK!

Kaldıki böyle devamettiği sürece ne gelecek nede nesil olacak!

• Replies 65
  • Created
  • Last Reply

download linki veren kardeş o siteden film falan indirilmez bilip bilmeden download ediliyor diye link verme millete kendin indirdiysen eyvallah ama linklerin boyutundan belli zaten film olmadığı bu tür siteler nette çok karşıma çıkıyor ama bir işe yaradığını görmedim

Cuma günü gittim filme oldukça güzel bir film olmuş.Bu tür yapımların korsanlarını almak yerine onlara katkıda bulunmak daha yerinde olacağını düşünüyorum ..

Aynen katiliyorum kardesim. Sahsen ben bu filmi (bayaaaaaa indiren bir korsanci olarak) hayatta indirmem. Parasini verip orjinalini alirim, hic olmazsa TSK'lerine bir destegimiz olur. Bilmeyen arkadaslara duyurulur : bu filmin gelirinin bir kismi Turk Silahli Kuvvetlerine gidiyor!

Saygilarimla,

CCoder.

Sinemada izleseniz Türk Sinemasına katkı yapsanız daha güzel olur bence

Bir çok kişi aynı şeyi söylemiş ama yaşadığımız yerde sinema var mı yok mu soran yok..

Oturdugum şehir 43.000 civarı nüfusa sahip ama sinema yok ne yapayım ben şimdi en yakın sinema 50 km uzakta.

download linki veren kardeş o siteden film falan indirilmez bilip bilmeden download ediliyor diye link verme millete kendin indirdiysen eyvallah ama linklerin boyutundan belli zaten film olmadığı bu tür siteler nette çok karşıma çıkıyor ama bir işe yaradığını görmedim

orada yazan link boyutu değil indirme hızlarıdır.... :download1:

arkadaslar dun itibariyle ATV haberde öylediler bu filmden gelen gelirin bir kisımı TSKya yardm olarak yplcğı için bu filmin korsanı çıkmayacakmıs korsan çekim yapılmayacakmıs bunu korsan cdciler söyledi dün ATV ana hberde söylediler yani korsanı olmayacak

SEVGİLİ ARKADASLAR ISRARLA ARANAN VE BULUNAMAYAN NEFES FİLMİNİ BENDE SİZLER GİBİ ARASTİRDİM FİLMİN NETTE DOWNLOADİ VAR AMA 4 DOLAR ÜYELİK ÜCRETİ İSTENİYOR BU SADECE NEFES FİLMİ İCİN DEGİL DİGER TÜM YENİ ESKİ FİLMLERİ İNDİRMEK İCİN ALİNAN Bİ ÜCRET OLARAK TEKAMÜL EDİYOR BEN O PARAYİ ÖDERİM ÜYE OLUYRUM DİYEN SEVGİLİ KARDESLERİMİZE NEFES FİLMİNİN LİNKİNİ ÖNERİYORUM BUYRUN :
Please register to see this content.

Abi ne yaptın sen ya diyelimki 4 doları verdin sanki 4 dolar film yapımcılarına gidecek :) hem o gibi siteler sahtedir para verip üye bile olsanız hiçbirşey indiremezsiniz.

Nefes Filminin İnternete veya korsan alemine niye düşmediğini aşağıdaki linkteki haberden öğrenebilirsin.

081120091640583891358_2.jpg

Korsan insafa geldi

Güneydoğu'da terörle mücadeleyi anlatan film Nefes'in korsanu çıkmadı

Vizyona girmesinin üzerinden üç hafta geçen “Nefes: Vatan Sağolsun” filminin korsan VCD ve DVD’leri çıkmadı.

Yaklaşık 2 milyon kişinin izlediği ve dünyanın en önemli sinema sitesi imdb.com’da savaş-macera kategorisinde birinci sıraya kadar yükselen filmin korsanının olmaması hakkında çeşitli yorumlar yapılıyor. Korsancıların bu kararı almalarında filmden elde edilecek gelirin bir bölümünün Türk Silahlı Kuvvetlere gideceğini öğrenmelerinin payı var. Bir korsan film satıcısı, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Türk Silahlı Kuvvetleri’ne olan sevgi ve saygımızdan dolayı, Türk halkının bu filmi özellikle sinemalarda izlemesini istiyoruz. Böyle bir kararı genel olarak aldık. Kimse ‘Nefes: Vatan Sağolsun’ filminin VCD ve DVD’sini yapmıyor, yapmak istemiyor. Bu karara uymayan insanları ise önce biz engelliyoruz.”

Please register to see this content.

• 1 ay sonra...

Nefes DVD'de Geliyor

61355.jpg

'Nefes: Vatan Saoğlsun' isimli filmin DVD'si Tiglon etiketiyle 6 Ocak'ta çıkıyor.

Yönetmenliğini Levent Semerci'nin yaptığı ve 2 milyon 415 bin 344 kişi tarafından izlenen 'Nefes: Vatan Saoğlsun' isimli filmin DVD'si Tiglon etiketiyle 6 Ocak'ta çıkıyor.

İbrahim Aköz, Barış Bağcı, İlker Kızmaz ve Mete Horozoğlu'nun rol aldığı film, Güneydoğu'nun Irak sınırına yakın bir ilçedeki komando tugayında bulunan ve Karabal Tepesi'ndeki röle istasyonunu korumakla görevlendirilen 40 askerin öyküsünü konu alıyor.

Kaynak:

http://www.haberkapisi.com/haber/nefes-dvdde-geliyor-108342.htm[/CODE]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...