Jump to content

Nefes Türk Filmi Piyasada/nette Yok?

muselmansuffe

Recommended Posts

• Replies 65
  • Created
  • Last Reply

filmi sinemaya gidip izlemeyi çok isterdim ama şuan bulunduğum yere en yakın sinema yaklaşık 300 km uzakta:( o yüzden tek çare nete düşmesini beklemek. Ama sinemaya gitme şansı olanlar gidip orda izlesin destek olsunlar kıytırık amerikan filmlerine gitmek için sıraya geçenler asıl yerli filmlere destek olsunlar

SEVGİLİ ARKADASLAR ISRARLA ARANAN VE BULUNAMAYAN NEFES FİLMİNİ BENDE SİZLER GİBİ ARASTİRDİM FİLMİN NETTE DOWNLOADİ VAR AMA 4 DOLAR ÜYELİK ÜCRETİ İSTENİYOR BU SADECE NEFES FİLMİ İCİN DEGİL DİGER TÜM YENİ ESKİ FİLMLERİ İNDİRMEK İCİN ALİNAN Bİ ÜCRET OLARAK TEKAMÜL EDİYOR BEN O PARAYİ ÖDERİM ÜYE OLUYRUM DİYEN SEVGİLİ KARDESLERİMİZE NEFES FİLMİNİN LİNKİNİ ÖNERİYORUM BUYRUN :

Please register to see this content.

SEVGİLİ ARKADASLAR ISRARLA ARANAN VE BULUNAMAYAN NEFES FİLMİNİ BENDE SİZLER GİBİ ARASTİRDİM FİLMİN NETTE DOWNLOADİ VAR AMA 4 DOLAR ÜYELİK ÜCRETİ İSTENİYOR BU SADECE NEFES FİLMİ İCİN DEGİL DİGER TÜM YENİ ESKİ FİLMLERİ İNDİRMEK İCİN ALİNAN Bİ ÜCRET OLARAK TEKAMÜL EDİYOR BEN O PARAYİ ÖDERİM ÜYE OLUYRUM DİYEN SEVGİLİ KARDESLERİMİZE NEFES FİLMİNİN LİNKİNİ ÖNERİYORUM BUYRUN :

Anlatırmısın arkadaş nasıl indiricez bu flimi 4 dolar bişey değil

Anlatırmısın arkadaş nasıl indiricez bu flimi 4 dolar bişey değil

VERDİGİM LİNKE GİRİYOSUNUZ FİLMLERİ İNDİREBİLMEK İCİN LÜTFEN ÜYE OLUN DİYO.ÜYE OLMAK İCİN FORMU DOLDURUYOSUNUZ 2 Cİ ASAMADİ RUMUZ SİFRE İSİM SOYİSİM KREDİ KARTİ NUMARASİ vb SEYLERİ VERDİKTEN SONRA SON OLARAK ÜYELİK ONAYİ İCİN MAİL ATİLİYOR VE MAİLİ ACİP ONAYLİYOSUNUZ HERSEY BUNDAN İBARET SEVGİLİ KARDESİM HADİ SANA KOLAY GELSİN

VERDİGİM LİNKE GİRİYOSUNUZ FİLMLERİ İNDİREBİLMEK İCİN LÜTFEN ÜYE OLUN DİYO.ÜYE OLMAK İCİN FORMU DOLDURUYOSUNUZ 2 Cİ ASAMADİ RUMUZ SİFRE İSİM SOYİSİM KREDİ KARTİ NUMARASİ vb SEYLERİ VERDİKTEN SONRA SON OLARAK ÜYELİK ONAYİ İCİN MAİL ATİLİYOR VE MAİLİ ACİP ONAYLİYOSUNUZ HERSEY BUNDAN İBARET SEVGİLİ KARDESİM HADİ SANA KOLAY GELSİN

Üye oldum giriş yapıyorum nefes flimini bulmuyor ama başka bi flimi buluyor çıkış yapıyorum nefes flimini buluyor :s bu yüzden indiremiyorum

Ben bunun gibi güzel yapımların desteklenmsi için sinemada izlenmesi grektiğini düşünüyorum.

Bu şekilde izleme sayıları ve maddi açıdan yapımcı desteklenmiş olur ki başka yapımcılar içinde teşvik edici olur.

Abuk subuk filmlerle seyirci rekoru kırılmaması için bu filmi mutlaka sinemada izleyin...

ya boşa aramayın bi tek sinemalarda var ben gittim gerçekten müthiş bir film hatta bütün avrupa da vizyonda film izlenme rekorları kırıyor süper bir film yani anlatmakla bitmez....

'Nefes' dünya listelerinin tepesinde!

Bir Türk filmi ilk kez böyle bir başarı yakaladı

Yönetmenliğini Levent Semerci'nin üstlendiği, 16 Ekim'de vizyona giren Nefes filminden bir rekor daha.

İki haftada 814 bin kişi tarafından izlenerek bu sene en iyi izleyici performansını elde eden Nefes filmi, dünyanın en önemli sinema sitesi imdb.com'da Savaş, Macera filmleri kategorisinde birinci sıraya yükseldi.

İzleyicilerden aldığı puanlamaları değerlendiren imbd sitesinde Nefes filmi 10 üstünden 9 puan elde ederek Schindler'in Listesi, Kıyamet, Zafer Yolları, Arabistanlı Lawrence gibi önemli savaş filmlerini geride bıraktı.

Macera dalında ise yine 9 puanla Star Wars, Yüzüklerin Efendisi, Matrix filmlerini geride bıraktı.

fragman için :

4 dolar aşağı yukarı bir sinema bileti kadar ediyor,indireceğim diye uğraşacağınıza gidebilme şansınız varsa sinemada izleyin derim..

şimdi bir süredir bu siteye üyeyim ama ilk yorumum buraya kısmetmiş. bu film için sinemaya gidip hem o atmosferi yaşamak hem de sinemanın gelirinin hayırlı bir işe gideceği sebebiyle buna katkıda bulunmak önemli..ayrıca korsan cd üreticileri bu filmin korsanını çıkarmama konusunda anlaşmışlar o yüzden korsanını bulamayabilirsiniz ...beklemeniz boşuna olabilir.. :download1:

kendime gelince ben sinema salonu ortamını pek sevmiyorum zaten en son sinemaya gideli bi kaç sene olmuştur..sanırım dvdsi varsa onla yetinmek zorunda kalırım ya da tvden verilmesini beklemek zorunda kalırım.. :download1:

Bugün arkadaslarla gittik filme. tek kelime ile mükemmel olmus her Türk evladının izlemesi gereken bir film çok güzel yapmışlar. Sinemada çok güzel oluyor yasıyorsun sanki o anı. gidebilecek durumda olanlara kesinlikle tavsiye ederim. Nete de yakında düser büyük ihtimal birisi düşürür...

size şöyle bi özetliyim:

Korsanı neden çıkmıyor?

Vizyona girmesinin üzerinden üç hafta geçen ?Nefes: Vatan Sağolsun? filminin korsan VCD ve DVD?leri çıkmadı.

Yaklaşık 2 milyon kişinin izlediği ve dünyanın en önemli sinema sitesi imdb.com?da savaş-macera kategorisinde birinci sıraya kadar yükselen filmin korsanının olmaması hakkında çeşitli yorumlar yapılıyor. Korsancıların bu kararı almalarında filmden elde edilecek gelirin bir bölümünün Türk Silahlı Kuvvetlere gideceğini öğrenmelerinin payı var. Bir korsan film satıcısı, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: ?Türk Silahlı Kuvvetleri?ne olan sevgi ve saygımızdan dolayı, Türk halkının bu filmi özellikle sinemalarda izlemesini istiyoruz. Böyle bir kararı genel olarak aldık. Kimse ?Nefes: Vatan Sağolsun? filminin VCD ve DVD?sini yapmıyor, yapmak istemiyor. Bu karara uymayan insanları ise önce biz engelliyoruz.?

nefesfilmafis9591e.jpg

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...