Jump to content

Nefes Türk Filmi Piyasada/nette Yok?

muselmansuffe

Recommended Posts

4539005fw8.jpg

IMDB
» Nefes (2009)

Tür: Adventure,Drama,War,Adventure,Adventure

Süre: min

Kadro (ilk 5): , , , ,

IMDB: http://imdb.com/title/tt1171701/

Arkadaşlar, Antalya'da çekilen Nefes filmi ne nette ne de dvd satış sitelerinde bulunmuyor..

Onu bırakın Youtube'a bile düşmemiş part part..

Bilginiz var mı?

Çok güzel bir asker filmi sanırım, fragmanlarını izledim aylar önce..

Ama filmden hala eser yok..

• Replies 65
  • Created
  • Last Reply

film hakkında kısa bilgi için

youtube da:

metacafe de bazı videoları mevcut

Please register to see this content.

umarım yardımım dokunmuştur. Bu arada herkesin 29 Ekim 2009 da bu filmi sinemalarda izlemesini tavsiye ederim. iyi forumlar.

• 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...

Ne 29 Ekim'i yahu? Ben askere gelmeden fragmanlarını izledim sinemada. 28 Şubat'ta Sinemalarda diyordu. Acemi birliğini bitirdiğimde sinemalarda vizyona girecekti. Ben 1 yıllık asker olacağım yakında. :S Nasıl piyasada yok anlamıyorum. DVD'cilerde de yok. Nette de yok. Anlamadım.

• 1 ay sonra...

Bu kadar açılımın yapıldığı günlerde böyle bir konuda film çekenlere gerekli desteği yapmak için

korsanı yerine ya gidip izlemeli yada piyasaya çıkınca vcd ' den izlemek gibi bir açılım yapmak gerek

diye düşünüyorum normalde bende hep kopya bakarım ama bu ülkenin haklarını aramak sadece şehit ailelerinin , gazilerin

meselesi olmadığı konusunda tavır olması bakımından bütün TÜRK vatandaşların bir şekilde açılım

yapması gerek diye düşünüyorum. Saygılarımla...

KARDESLER BU FİLM VİZYONDAN KALKTI BİLE AMA BENDE ARIYORUM BULAMADIM EYER BULABİLME İMKANINIZ VARSA ÇOK İYİ OLUR SİMDİDEN TESEKURLER

kardes ne kalkması yahu sende takıp etmıosun sallıosun da mantıklı salla kusra kalma ama 16 ekımde vızyona gırdı daha fılm

bence gıdıp sınemada ızlemek gerekıyo ve bu hafta ıcı gıtcem kesın cıksa bıle camrıp olarak duser pıyasaya sımdılık

Film 2007 den beri fragmanları dönen bi film ama bu sene vizyona girdi

Sanırım askeri bi film olduğu için incelemeden falan geçti.Çünkü askerliği ve askerlik ortamının yanlış anlatılmaması için bu işler çok sıkı denetimde ilgili kurumlar tarafından.

Geçen hafta vizyona girdi evet.yani kalktığı falan yok.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...