Jump to content

Windows 10 9in1 AIO | 19044.1151 | Ağustos 2021 | X64

Emre028
 Share

Recommended Posts

Kısa sürede kurulduğu kanaatindeyim, deneme fırsatım oldu bugün seri bir şekilde masaüstü geldi. Söylememe gerek var mı bilmiyorum ama lütfen masaüstü açılana kadar İnternet bağlantısını kapalı tutun.

Emre028, 58 dakika önce yazdı:

Kısa sürede kurulduğu kanaatindeyim, deneme fırsatım oldu bugün seri bir şekilde masaüstü geldi. Söylememe gerek var mı bilmiyorum ama lütfen masaüstü açılana kadar İnternet bağlantısını kapalı tutun.

hocam ben kurulumda interneti bağladım kuruldu herşeyim yüklü yaklaşık 4-5 saattir bir sıkıntı olmadı kapalı tutmamak zararlı mıdır ?

20072011, Şimdi yazdı:

hocam ben kurulumda interneti bağladım kuruldu herşeyim yüklü yaklaşık 4-5 saattir bir sıkıntı olmadı kapalı tutmamak zararlı mıdır ?

Kurulum süresini kısaltmak için söylemiştim. Herhangi bir zararı yoktur ;) 

• Like 2

Emre028, 1 dakika önce yazdı:

Kurulum süresini kısaltmak için söylemiştim. Herhangi bir zararı yoktur ;) 

eyvallah hocam bi an tedirgin oldum :) çalışmaktan pek fırsatım olmuyor anca bugün boşluk buldum format için gayet akıcı sorunsuz şekilde tamamlandı eline emeğine sağlık birde nacizane bişey sorayım çok eski bi macbook air kullanıyorum özellikleri iş görecek kadar idare ediyorda hafızası 64 gb kurulumda az yer kaplayan lite bi sistem yapma düşüncen varmıdır sıkıştırma kodları falan denedim ama pek sağlıklı sonuç alamadım lite windows 10 arayışındayım aslında sadece 10 değil herhangi bi windows sürümü kullandığım sadece office müzik video film :) 

20072011, 24 dakika önce yazdı:

eyvallah hocam bi an tedirgin oldum :) çalışmaktan pek fırsatım olmuyor anca bugün boşluk buldum format için gayet akıcı sorunsuz şekilde tamamlandı eline emeğine sağlık birde nacizane bişey sorayım çok eski bi macbook air kullanıyorum özellikleri iş görecek kadar idare ediyorda hafızası 64 gb kurulumda az yer kaplayan lite bi sistem yapma düşüncen varmıdır sıkıştırma kodları falan denedim ama pek sağlıklı sonuç alamadım lite windows 10 arayışındayım aslında sadece 10 değil herhangi bi windows sürümü kullandığım sadece office müzik video film :) 

8.1 bing paylaştım onu deneyebilirsiniz :) 

• Like 2

karayell, 39 dakika önce yazdı:

eline emegine sağlık hocam sadece ram kullanımı fazla görünüyor gibi ayarlarla düşürülebilir 

teşekkür ederiz..

Sürücü kurulumları tamamlanmış bir makineden alındı ekran görüntüleri gayet normal bu rakamlar artık :) düşük RAM kullanımı için 1809 ve alt versiyonları kullanın.

• Like 1

cuneyt78, 4 saat önce yazdı:

windows10.0-kb5003791.cab dosyası ile 20h2 ve 21h1den 21h2ye geçiş yapılabileceği söyleniyor.

Please register to see this content.

Alıntı

dism /Online /Add-Package /PackagePath:"C:\Users\------\Downloads\windows10.0-kb5003791.cab"

indirdikten sonra ----- yazan yere kullanıcı adınızı yazıp cmd yi yönetici çalıştırıp kodu yapıştırın.

• Like 1

mustafakarasan, Bir saat önce yazdı:

bu 21h2 windows 11 değilmiydi.ondada aynı 21h2 yazıyor

Windows 11 de yüksek ihtimalle değişecektir o yazı şuan için 21h2 19044 versiyonu için geçerli :) 

• Emre028 changed the title to Windows 10 9in1 AIO | 19044.1151 | Ağustos 2021 | X64
Emre028, 27.07.2021 - 09:56 yazdı:

indirdikten sonra ----- yazan yere kullanıcı adınızı yazıp cmd yi yönetici çalıştırıp kodu yapıştırın.

ÜSTAD ÖZÜR DİLERİM cmd uygulayacak arkadaslara komutta -x64 eki yok ya x64 ekini silsinler yani böyle windows10.0-kb5003791 veya inen dosya orjinal böyle  windows10.0-kb5003791-x64 CMD Komutunu düzenlesinler yoksa hata alırlar benim gibi komut calısıyor Elinize emeginize saglık kolay gelsin

Hakk305Balg246meci, 8 saat önce yazdı:

ÜSTAD ÖZÜR DİLERİM cmd uygulayacak arkadaslara komutta -x64 eki yok ya x64 ekini silsinler yani böyle windows10.0-kb5003791 veya inen dosya orjinal böyle  windows10.0-kb5003791-x64 CMD Komutunu düzenlesinler yoksa hata alırlar benim gibi komut calısıyor Elinize emeginize saglık kolay gelsin

Komutla bir işimiz kalmadı. Sistem güncellendi.

• 2 ay sonra...
karayell, 1 dakika önce yazdı:

hocam emeginize saglik 

acaba x86-x64 birlikte tek iso uefi-legalcy yeni bir calisma yapmayi dusunuyormusunuz?

32 bit çalışma düşünmüyorum. LTSB 2015/2016 çalışmalarım var x86 olan onları değerlendirebilirsiniz. 

• Like 1

• 1 ay sonra...