Jump to content

Tncxp Çıktı!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

Cd Sadece İyi Niyetle, Kullanıcılarına Zaman Faydası Sağlaması İçin Yapılmış Bir Çalışmadır Siz Lisanslı Ürünlerin Lisans Sahibi İseniz Kullanabilirsiniz Aksi Takdirde Doğacak Zarar ve Çeşitli Kayıptan Ne Yapımcı Ne De Sitemiz Sorumlu Değildir. Lisanslı Kullanıcı Değilseniz Bu Ürünlerin Kurulumunu Yapmamanız Önerilir...

ben formatı Hiden Boot İle atıyorum Partion Tools ile Magic Partion Tools ile atarsan daha sağlıklı olur ve kurar ken sorun yaşamassın

Nero ile yazdırdım cd e :lol: Yada İso Busterı indir onunla yazdır

Arkadaşım hiden boot ile nasıl atabileceğimi bilmiyorum :D yardımcı olablirmisinzi acaba?

Teşekkürler Harika bir şeye benziyor

yalnız ben kuramadım

makinam P IV 2.4

yalnız kurunca birinci kurulumdan sonra bios makinayı 3.2 mHz olarak görüyor.

ve kurmuyor.

bunu nasıl düzeltebilirim.

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

• Administrator
Teşekkürler Harika bir şeye benziyor

yalnız ben kuramadım

makinam P IV 2.4

yalnız kurunca birinci kurulumdan sonra bios makinayı 3.2 mHz olarak görüyor.

ve kurmuyor.

bunu nasıl düzeltebilirim.

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

tncxp biosunuza müdahale edemez.

"tncxp çıktı" konusuna böyle bi msj atmıştım ,yanıt gelmedi, yarrdımcı ol sk8er boi . senin yaptıgın xp yi kullanmıştım bi ara, 2sene felan oldu, bunun yapımındada senin emeğin geçmiş galiba, bunun da güzel oldugu muhakkak, lütfen yardımcı ol.

yaww yardımcı olunn.

madem ilgilenin . millet indirmiş, oraya açıyoz cevap yok buraya acıyoz cevap yok, cevap vermiceksen kimseyle paylaşmicaksan bilgini bosuna dil dökmüşüz demektir. böyle küfreder gibi cevap vercegine direk banlasaydın.

madem ilgilenin . millet indirmiş, oraya açıyoz cevap yok buraya acıyoz cevap yok, cevap vermiceksen kimseyle paylaşmicaksan bilgini bosuna dil dökmüşüz demektir. böyle küfreder gibi cevap vercegine direk banlasaydın.

neyin kavgasını ediyosunuz ki?

linkler ilk postta var herkes indirmiş bi tek siz indirememiş bulamamışsınız linkleri biraz dikkatle bulmak çok kolay olduğu halde aramayı bile zul görüyosunuz tepki gösterilince de alınıyosunuz, her şeyi başkasından beklemek hoş bi davranış değil...

• Administrator

Neden bahsediyorsunuz? Linkleri verdik paylaştık daha ne paylaşacağız?

yaww, vallaha aradım, bi arkadaş vardı onadan hesap no istedim ,2sefer msj attım, gelmedi yanıt, kendisi atmıstı ilk mesajı bana ben istek yapınca, hala cewap yok,

linklere gelince , bulamadım dogru,, 2.cd linki yoktu, 1.nci de link silinmiş die silmişlerdi komple, yalansam yalan deyin, e napiim ben şimdi, 1haftadır cewap bekliyom, sonra bağırıyonuz.. şimdi baktım orada, ama yoktu ,,gerçekten yoktu, belki de bende bi kazmalık var, orada duran kocakoca linkleri görmedim....

Edited by abisi

• Administrator
yaww, vallaha aradım, bi arkadaş vardı onadan hesap no istedim ,2sefer msj attım, gelmedi yanıt, kendisi atmıstı ilk mesajı bana ben istek yapınca, hala cewap yok,

linklere gelince , bulamadım dogru,, 2.cd linki yoktu, 1.nci de link silinmiş die silmişlerdi komple, yalansam yalan deyin, e napiim ben şimdi, 1haftadır cewap bekliyom, sonra bağırıyonuz.. şimdi baktım orada, ama yoktu ,,gerçekten yoktu, belki de bende bi kazmalık var, orada duran kocakoca linkleri görmedim....

İlk verdiğim linkler silinmişti ve sadece 1 gün yoktu. o da cdnin ilk çıktığı günlerdi. şu anki rapid linkleri en az 1 aylık. ve o zamandır oradalar.

:blink::D:D

Bu kadar olur bir tek sey diyebilirim ellerinize saglik ve inanin cok guzel bir calisma olmus cd 1 i kurup bilgisayarimi az once o cd den kurdum ve diyebilecek sey bulamiyorum ancak bu kadar olabilir inanin ne kadar sizlere tesekkur etsek az simdi sira da 2 cd var onu da indirip kuracagim eminim o da bu cd kadar guzel olmustur tekrar tekrar tesekkurler :D

arkadaşlar ben 1 haftadir bekliyorum bende indirmek ve cafemde kurmak istiyorum birisi bana dowloand linkini verirse cok makbule gecer rapidden inmiyor makine kasiyor ve hata veriyor 1 haftadir deniyorum ama halada indiremedim yardim edn lutfen bu konuda bana simdiden tesekkurler..

• Administrator
arkadaşlar ben 1 haftadir bekliyorum bende indirmek ve cafemde kurmak istiyorum birisi bana dowloand linkini verirse cok makbule gecer rapidden inmiyor makine kasiyor ve hata veriyor 1 haftadir deniyorum ama halada indiremedim yardim edn lutfen bu konuda bana simdiden tesekkurler..

Rapidden başka indirme linki yok maalesef.

elinize sağlık arkadaşlar şu ana kadar kurduğum makunalarda herhangi bir soruna rastlamadım, o kadar çok makinaya kurdumki elimde ki tek yükleme cd si çizildi :-) çalışmalarınız da başarılar, özellikle sk8er_boi ye teşekkürler.

Emeği geçen herkese teşekkürler.

Fakat bir türlü kuramadım. Biosa girip cd den boot editorum. C: yi formatlıyor ve gerekli dosyaları kopyalıyor. Fakat kurma işlemine başlarken kurmayı iptal ediyor ve "önemli bir hata oluştu ve kurma işlemi iptal edildi" cinsi bir yazı çıkıyor.

Sorun nedir, nasıl halledebilirim? Cevap veren olursa sevinirim..

Makinem:

AMD Athlon 3200+

Abit s939

512 MB DDR

256 MB 16X Gforce 7200

Çalışmalarınızda başarılar dilerim...