Jump to content

Tncxp Çıktı!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

KARDEŞ BEN PROGRAMIN CD LERİNİ OLUŞTURDUM.BİLGİSAYARI CD DEN AÇTIKTAN SONRA SEÇENEKLİ EKRANI GELİYOR.BİRİNCİSİ, ORADAN KURMAK İÇİN HANGİ SEÇENEĞİ SEÇECEĞİM? İKİNCİ OLARAK HİRENBOOT CD SEÇENEĞİNİ SEÇTİKTEN SONRA PROGRAM AÇILIYOR FORMAT ATTIKTAN SONRA İLK KURUM DOSYALARI KURDUKTAN SONRA BİLGİSAYARI YENİDEN BAŞLAT İKAZI GELİYOR. VE PROGRAM YENİDEN BAŞLATILDIĞINDA YENİDEN SEÇENEKLİ EKRAN GELİYOR.KURULUM DEVAM ETMİYOR.AÇIKLAMA YAPARSAN SEVİNİRİM

tnctr farkı işte ;

bir arkadaşta görmüştüm bu sistemi çok beğenmiştim sonra ne olduğuna baktım TNCXP yazıyordu google da arama yaptım burayı gösterdi bana :rolleyes: bende üye oldum linkleri bi türlü indiremedim (kendi beceriksizliğimden) şimdi tekrar deniyorum..siteyi dolaştım çok süper bir site

Başarılarınızın Devamını Dilerim...ALLAH yolunuzu Açık Etsin...

KOLAY GELSİN....

Ellerine sağlık gerçekten güzel olmuş... ;)

arkadaslar cd çok güsel olmus fakat bi sorun var 1. cd de windows kurlulumu sırasında hata veriyor ve kurulum tamamlanmıyor bu sorunu bi çözebilirseniz çok güsel olucak

diğer bi ayrıntı ise 2. cd muhtesem olmus

paylasım için tesekkürler herkese emeğiniz çok güsel su sorunlarıda bi çözerseniz dahada güsel olur

• Administrator
arkadaslar cd çok güsel olmus fakat bi sorun var 1. cd de windows kurlulumu sırasında hata veriyor ve kurulum tamamlanmıyor bu sorunu bi çözebilirseniz çok güsel olucak

diğer bi ayrıntı ise 2. cd muhtesem olmus

paylasım için tesekkürler herkese emeğiniz çok güsel su sorunlarıda bi çözerseniz dahada güsel olur

Tncxp sorularını okursan sorununa çözüm bulacaksın.

bu kadar süredir tnc de yim. Ama hiç akıl edipte girmedim bu konuya :(

indiriyorum ya:)

dehşet manyak bişeye benzioo :(

Ama çok emek harcanmış bu çalışmaya.

Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Allah(c.c.) bu takımı başımızdan eksik etmesin.

• Administrator
bu ne yae kardeş link ölmüş yaw arkadaşl:clapping: :):) ar ben 20 daka bekledim olmadı rapidler çalışıyor

ben 1. cd nin 5 partını indirdim 6 yı indiremiyorum neden dersen 325 saat veriyor her zmn bekle bıraktım ve sana bu msjı yazmk istedim gözden geçirmen için

Linkler çalışıyor :)

valla bende 1cd ve 2.cd indirdim tek link alternatiflerden amma nero ile direkt olarak yazdırdım olmadı cd yi boot dan başlattığım zaman menü açılmıyor ...

sorun nerde olabilir ??

Burdan download ettim :

09/03/2007 Yeni Alternatif Tek Linkler

CD1

CODE

CD2

CODE

Please register to see this content.

Edited by askimsin2006

C:\ ye format atınca sorun yok ta D:\ ye format atınca temalarda falan hata veriyor.

Bunu nasıl düzeltebiliriz ?

Mesela c ye format attığımızda direk vista teması ve iconlar yükleniyor ama D de yüklenmiyor. bir kaç hata veriyor.