Jump to content

Tncxp Çıktı!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• Administrator
Günceldir:

Yayınlandığı güne kadar yayınlanan tüm Windows güncelleştirmelerini içerir.

Sonrasında güncelleştirme yapmazmı arkadaşım..

Biraz daha açıklamalı anlatırsan sevinirim

Tşkler..

O cümleden bunu nasıl çıkarttığınızı bilemedim. Hayır, güncellemeler sorunsuzdur. Güncelleme yapabilirsiniz.

İlk önce ellerine sağlık çok güzel görünüyor ben indirirken İdm kullanıyorum fakat download %98.45 donuyor sebebi nedir yoksa sunucu mu problemli

arkadaşlar hepinize söylüyorum ben indridm ve şimdi de kulanıyorum çok şağlam ve süper olmuşşş indirmenini tercih ederim ok ;) en büyük TNcTR

arkadaşlar hepinize söylüyorum ben indridm ve şimdi de kulanıyorum çok şağlam ve süper olmuşşş indirmenini tercih ederim ok :D en büyük TNcTR by wvenom-tuff_boy

Öncelikle Teşekkürler çok güzel bir çalışma ellerinize emeklerinize sağlık uzun zamandır sorunsuz bir şekilde kullanıyorum

Fakat merak ettiğim birşey var acaba bu sistemi USB bellekten boot edip kurmam mümkünmü acaba bu konuda yardımcı olabilirmisiniz....?

Şimdiden çok Teşekkürler

KARDEŞ TNC XP Yİ İNDİRDİM AMA KURARKEN WİNDOWS HATA VERİYOR DÖNGÜSEL VERİ HATASI GİBİ G/C DİYE BİŞE ÇIKIYOR NEDEN ACABA EKSİKSİZ OLARAK İNDİRDİM RAPİDDEN AMA BOŞUNA İNDİRDİM HERALDE AYAZIK EMEGİMEE... Bİ YARDIM EDERSENİZÇOK SEVİNİRİM BENİM BİLGİSAYAR İSE BAYA Bİ İYİ YANİ GÜZEL Bİ WİNDOWS GEREKİYOR =CORE2DUO 3.00GHZ 2 GBDDR3 RAM 512 MB ZOTAC 8800GTS EKRAN KARTI GİGABAYT P35C DS3R DDR3 DDR3 ANAKART 400 GB SAMSUNG HDD

Edited by soner_242

Arkadaşım ellerine sağlık, bu CD yi bi arkadaştan aldım ama memnunum, ayrıca bu siteden bi kaçtane daha XP indirmiş olmama rağmen, bi türlü HP Pavilion DV6640 et laptopa kuramıyorum devamlı raid hatası veriyo. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. İyi çalışmalar dilerim.. Teşekkürler...

• Administrator
Bunlar iyide :S Kurduktan sonra XP Normalden Çok yavaş çalışıyor Bilginize.. İçindeki Componentlerden kaynaklanıyor sanırım

Kime göre neye göre yavaş? Bende niçin orjinalden hızlı? Konuyu okursan arkadaşların hız konusundaki görüşlerini öğrenebilirsin.

Format atıyordum Syssetup.dl hatası verdi format yarıda kaldı :)

Bu sorun neyden kaynaklanıyor

Edited by DyNaMiTee

Maşallah...

Kuralı bugün 2. gün

Bir arkadaşımdan aldım TNCXP cd'lerini..

Orjinalden biraz daha hızlı, makina kasılmıyor.. Görüntü ve işlevsellik yönünden çok güzel ..

Allah yapanların ellerine zeval vermesin... Emeklerinize sağlık.. :)