Jump to content

Tncxp Çıktı!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

evet bende sorunsuz şekilde indirdim vede kurdum sistem gayet stabil hızlı kurulum 10 dkk sürdü hiç bi sorun çıkmadı vede benden onaylamamı istediğim hiçbişe sormadı bi baktım windows hazır gerçekten güzel bir çalışma yanlız systemde exporer 6 ve media player 9 var ama olsun gerçekten güzel çok memnun um herkeze tavsiye ederim şuan tncxp den yazıyorum.önceki yazılardaki arkadaşların deiği sorunların hiç biri çıkmadı. ha bide arada balkıyorum cpu kullanımı inip azalıyo neyse onuda çözeriz teşekkrüler

-- evet kurlumdan 10 dkk sonra direk tncxp.com sayfasına girdim vede yorum yazdım yorumu yazdıktan sonra bellek read olamadı die hata verdi exporer hatası vede explorer kapandı off yaa :warning:

Edited by bybilal

Süper bi XP ayrıca 2.ci cd de istediğimiz herşey var.. internetten program inidrmekten ve sürücü yüklemekten kurtarıyor bizi... ellerinize sağlık...süpersiniz valla.. ancak linkler çok fazla tek link veya 2 link olabilirse daha iyi olurdu..

Edited by thuran

arkadaşlar benim bir sorunum var lütfen yardım edin tnc xp de vidoe izlerken belli bir zaman sonra video görüntüsü yeşil oluyor tamamen media player da ama ses geliyor .

yani video görüntüsü yok ama ses var devam ediyor.görüntü penceresi tamamen yem yeşil oluyor lütfen acil yardım :yahoo:

arkadaşlar bu çok süper bi işletim valla ben çok ama çok beğendim bu yeni çıkan mı eskimi arkadaşlar onu anlayamadım indirecem ancak tedirginim saygılar :)

Edited by onurx

Üstad,

Emeğin ve paylaşımın için teşekkür ederim. Fakat ben hazır yemeyi sevenlerden değilim. Kendim bir şeyler yapmak istiyorum. Hem boş zamanlarımı değerlendiriyor, hem de bir şeyler öğreniyorum. Ancak şu Hotfix'leri Nlite programı ile XPCD ye entegre etmeyi başaramadım. Forum da bazı açıklamalar gördüm. Fakat her bir açıklama da bir şeyler eksik.

Söz gelimi bir programla ilgili" Buradan indirebilrsiniz" diyor ama sayfada o programla ilgili link yok. Hadi programı Google'dan aradık bulduk diyelim... "Kendinize uyan komutları seçin" demiş. Komut nasıl hazırlanır bilmediğim için hangisinin uyduğunu da bilemedim. Arkadaşlar sağolsunlar. Emek çekip yazmışlar ama, bunları sadece kendileri gibi işi bilenler anlar.

Biraz da acemiye göre daha detaylı bir anlatım hazırlasanız.?!

Çin atasözünü çok severim.

"Bir insana her gün bir balık getirmeyin. İyilik yapacaksanız, ona balık tutmayı öğretin."

Saygılarımla.

Edited by lordx

Ya arkadaşlar tamam da bu
http://www.yastorage.com/download.php?id=141374&key=68c686787d6f81dcd88c65n788cc5g5g

bu linklerin çalıştığına eminmisiniz!

Ben bir türlü indiremedim.Link Görünmüyor

arkadaşım

linki açtığında karşına yeşil sayfa gelir. sol üst tarafta "Request Download Link" yazısını Request bölümünün üstüne gel OK İŞARETİ el şeklini aldığını gördüğünde tıkla.. sonra açılan sayfanın sağ üst tarafında "Downloading File" yazan kısmın FİLE yazısının F harfine tıkla.... ve sonra kaydet

pratikte kolay yazılımda uzunmuş (:

kolay gelsin

olmassa tekrar yapmaya çalışırız

Sevgili kardesim TNCXP yı daha once 2 pc ye kurdum hıcbır sorun cıkarmadan ama şimdi yüklerken WİNDOWS yükleme sayfacına gectiginde önemli hata diye bir hata mesajı gelıyor ayrıntı olarak

:D kur devam etmesini engeleyen bir hata ile karıstı

Windows kurumu devam etmesi için bir bileşen yüklenemedi

yanlış işlev

aYRINTI: E:\I386\asms YANLIŞ İŞLEV

yeniden Download etım yıne aynı hatayı verdı bu sorunu nasıl hallederım şimdiden teşekürler. :)

arkadaşım hdd biraz eski ise bat sector olma ihtimali var bukadar kişi içinden sende bu sorun çıkması cdlerde sorun olduğu anlamına gelmez.

bence donanımsal bir problemin var denemek için istersen hdd yi partlara böl ve c ye değil de d ye kurmayı dene eğer başlangıçta batsector varsa d ye rahatlıkla kuracaktır.