Jump to content

2 Pc Ile Aynı Anda Yönetmek

WampirJicX

Recommended Posts

iyi günler ;

Beyler ben şöyle bir program arıyorm lütfen bulabilirseniz sevinirim

benm evde 2 tane pc var modem + swichimde var ağ bağlantılı ve ben bu 2 pcyi sadece bir pcden yönetmek istiyorm mesela 1nci pcde yazarken öbürüne geçip bu 1nci pcden yönetmek istiyorm onuda böyle bir program varmı sizce ? :(

arkadaşın dediği programlar hep internet bağlantısı isteyen programlar

1- Radmin kurabilirsin ama paralı

Sana tavsiyem ucretsiz olan uzak masaustunu acman

Piyasada krekli hali mevcut Radmin v2.1'i rahatlıkla kurup kullanabilir. Ayrıca bunun için ayrıca bir programa ihtiyaç olmaksızın uzak masaüstü ile de yapabilirsin. Fakat radmin daha pratik olur sanırım.

Piyasada krekli hali mevcut Radmin v2.1'i rahatlıkla kurup kullanabilir. Ayrıca bunun için ayrıca bir programa ihtiyaç olmaksızın uzak masaüstü ile de yapabilirsin. Fakat radmin daha pratik olur sanırım.

flood?

Alternatif olarak

Böyle bir Switch ile 2 kasayı aynı monitör, klavye ve mousela kontrol edebilirsin Scroll Lock ile geçiş yapabilirsin

http://urun.gittigidiyor.com/KVM-SWITCH-2PORT-AUTO-1-MONITOR-2-PC-KABLO-DAHIL_W0QQidZZ18268138[/CODE]

Please register to see this content.

Bu Program Guzel Tavsıye Ederım...

Aynı Klavye Mouse ile İki Bilgisayarı Ek Bir İşlem Yapmadan Kullanabilirsin..

Ama Crack Bulabılırmısın BIlmıorum.. (:

Logmein pc yi kasar Teamviewer gayet ii ama bu ikisi net baglantısı ister. Net bağlantısı olmadan VNC yada Radmin yada PcAnywhre (ucretli ) RDP uzak masaustu ise ucretsizdir.

Logmein pc yi kasar Teamviewer gayet ii ama bu ikisi net baglantısı ister. Net bağlantısı olmadan VNC yada Radmin yada PcAnywhre (ucretli ) RDP uzak masaustu ise ucretsizdir.

team viewer ' i Kullanabilmek İçin Net şart Deil...

Teamwiwere gerek yok radmin işini görür bende evde 2 pc kullanıorum gayet memmunum teamwiver o kadar kullanışlı diil ama radmin çok süper zaten cafecilerde genellikle radmin kullanıyolar. uzakMasaüstünde olmayan birsürü extra özelligi var radminin

team viewer ' i Kullanabilmek İçin Net şart Deil...

Al işte kalvyesi olan yorum yapıyor...

Teamviewer ın calışma prensibini biliormusun? Kapat bakalım modemini baglanabiliyormusun?

Teamviwer acılınca direk kendi serverına baglanır ve mac adresinize gore size bir numara oluşturur. Oluşturdugunuz bu noyu karsıya verince aranızda sanal bir baglantı oluşr. Yanlız baglantılar serverdan yada diğer pc den size değil sizden server a dır. O yuzden teamviewer firewall a takılmaz cunku o size değil siz ona baglanırsınız.

Arkaşım ne tavsiye ediosunuz hala anlamadım ya bırak team radmini falan onları bilgisziler kullanır.

RDP arkadasım ayrıca bu baglantılarda pc yi tek kişi kullanır. Uzak masaustunde sen karşı pc de işlem yaparken karşı pc calışmaya devam eder yani 1 pc yi 2 kişi kullanmış olur. Diğer baglantılarda karsı pcnin kalvye ve mousenu almış oluyorsunuz ve sizin ne yaptıgınız goruyor. Uzak masaustunde yok bole birşey

Al işte kalvyesi olan yorum yapıyor...

Teamviewer ın calışma prensibini biliormusun? Kapat bakalım modemini baglanabiliyormusun?

Teamviwer acılınca direk kendi serverına baglanır ve mac adresinize gore size bir numara oluşturur. Oluşturdugunuz bu noyu karsıya verince aranızda sanal bir baglantı oluşr. Yanlız baglantılar serverdan yada diğer pc den size değil sizden server a dır. O yuzden teamviewer firewall a takılmaz cunku o size değil siz ona baglanırsınız.

Arkaşım ne tavsiye ediosunuz hala anlamadım ya bırak team radmini falan onları bilgisziler kullanır.

RDP arkadasım ayrıca bu baglantılarda pc yi tek kişi kullanır. Uzak masaustunde sen karşı pc de işlem yaparken karşı pc calışmaya devam eder yani 1 pc yi 2 kişi kullanmış olur. Diğer baglantılarda karsı pcnin kalvye ve mousenu almış oluyorsunuz ve sizin ne yaptıgınız goruyor. Uzak masaustunde yok bole birşey

Anlaşılan Net'te Pekte Net Değilsin.. Egonu Ertelet Velet.. :D

Ben İnternet Diorum Sen Modemi kapat Diosunn..

Adamın Zaten Bir Networku Var . 2bilgisayarda Aynı Modeme Bağlı.. Team Viewer'in Extras/options Menüsünden Accept İncoming Lan Seçeneğini İşaretlersen İnternet Olmadığı zaman Team Viewer'in İnternet'teki Sunucuları Gitmez Bilgisayarın Local Ip'si İle Birbirine Bağlantı Kurar..

ki Bunu Yapabilmek İçin İnternet Olmamasıda Şart Deil. internet varken bile team viewer local network'te Bulunan Ip'sini Girersen Team Viewer'in Sunucularına Gitmes Direk Bağlanır..

Örende Gel Bilmediin şey'e Atlama.. :D

Anlaşılan Net'te Pekte Net Değilsin.. Egonu Ertelet Velet.. :)

Ben İnternet Diorum Sen Modemi kapat Diosunn..

Adamın Zaten Bir Networku Var . 2bilgisayarda Aynı Modeme Bağlı.. Team Viewer'in Extras/options Menüsünden Accept İncoming Lan Seçeneğini İşaretlersen İnternet Olmadığı zaman Team Viewer'in İnternet'teki Sunucuları Gitmez Bilgisayarın Local Ip'si İle Birbirine Bağlantı Kurar..

ki Bunu Yapabilmek İçin İnternet Olmamasıda Şart Deil. internet varken bile team viewer local network'te Bulunan Ip'sini Girersen Team Viewer'in Sunucularına Gitmes Direk Bağlanır..

Örende Gel Bilmediin şey'e Atlama.. :)

Doğru haklısın az once Teamviewer ın manul ini indirdim ve virtaul machinede denedim tum Tcp/ip kullanan bagdaştırcılarda beklemeye alıyor.( Bu arada bekleme sırasında firewall a zizin vermeniz gerekiyor bu durumda firewall a takılıyor.) Bilmemek değil ogrenmemk ayıp dostum.( ayrıca bende buyuk oldugunu sanmıyorum) 3.party yazılımı kullanamdıgım için ( şifresi kırılmış program kullanamıyorum şirektte ) teamviewer ı inceleyememiştim. NEt bağlantısı aynı yukarıdaki gibi yapaılıyor. İntranet baglantıda ip adresinden beklemeye alıyor yani trojan gibi calışıyor. Tekrar ediyorum En iyisi Remote desktop protocol dur. Zaman sınırı yoktur istediğin zaman kullancıyı kapatabilir, sınırlayabilir sure sınırı koyabilir, yazıcı ve surucelerini paylaşabilir ses ve goruntuyu alabilirsiniz. Teamviwer t.servislerde uzak baglantı kurmak için firewall a yakalanmadıgı için tercih edilir.RDP ise Local agda client ve server ların yontilmesinde kullanılır.Ayrıca microsoft un yazılımıdır ve ucretsizdir. Microsoft accountları yada AD ile calışabilir.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...