Jump to content

Özelleştirmeli Kurulum Konusu Hakkında!

Recommended Posts

bu konu ve bu gereksiz üye için konuşmalar yeterince uzadı..herkezin huzurunu ve ağzını bozan bir üye..3 aydır msn de koymadığım laf yok kavgada ediyo benle.ama 2 dk sonra logon ekranı nasıl yapcam diyo...bu böyle bişey işte..başka bi kelime varda yazmak istemiyorum..hani kanı olmayana denir...neyse........

sen devam et tikli.nasılsa senden ne bilgisayarcı ki bilgisayarcı bilgisayar satar.ne yazılımcı ne donanımcı ne teknik eleman ne servis yani bilgisayar teknolojileri alanından hiç bi kolda bi halt olmaz.

inadına devam et sen.belki biri façanı alır

Birde zeytinyağı gibi üste çıkmazmı o beni sinirlendiriyor.Dün insan gibi sebeplerini anlat diye konuşayım dedik yok ama aynı tas aynı hamam..

Tikli'ye yeni profil vursan Tikli yine Tikli, ne yaparsın :angry2:

yeter ya ben yorum yazınca herkes benden bahsediyor

blackman abi projen gerçekden müthiş olacak başarıların devamını dilerim...

vay kardeşim sen yaşıyon mu hala ya :D bende diyorum tiklim nerelerde gözükmüyor ortalarda,, ha senin sistem çalışmaları noldu bir kaç senedir devam ediyordu, hatta kimdi morningmiydi ona rakip olmuştun, ne zaman çıkıyor senin sistem artık bir tarih verde meraktan çatlamayalım, tam bitmediyse de sen beta sürüm olarak yayınla bir deneriz, meraktan çatlatma bizi B) ne diyimki dünyada 16 yaşında tek bilgisayarcı helal olsun sana yürü be koçum benim :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...