Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

slm öncelikle emeği geçenlere teşekür ederim .

benim sorunum şu 1cd kuruyorum. kurulum yaklaşık 50 dk sürüyor. Ve bilgisayar normal olarak açılıyor. 2cd yi hiç takmıyorum esc ile çıkıyorum. Bilgisayar normal olarak çalışıyo. ama benim sorunu şu bilgisayarı kapatığıp tekrar açtığımda "xp tam olarak yüklenmemiş lütfen kur yeniden çalıştırın" deyip bilgisayarı kapatıyo. 4 veya 5 defa denedim ama sorun hep aynı...

• Administrator
slm öncelikle emeği geçenlere teşekür ederim .

benim sorunum şu 1cd kuruyorum. kurulum yaklaşık 50 dk sürüyor. Ve bilgisayar normal olarak açılıyor. 2cd yi hiç takmıyorum esc ile çıkıyorum. Bilgisayar normal olarak çalışıyo. ama benim sorunu şu bilgisayarı kapatığıp tekrar açtığımda "xp tam olarak yüklenmemiş lütfen kur yeniden çalıştırın" deyip bilgisayarı kapatıyo. 4 veya 5 defa denedim ama sorun hep aynı...

Üzerine tema paketi vs kurmayın.

Hocam Benim Sorunum Şu ki Ben Cd leri İkisinide İndirdim Hemde Ne Ceffalar Çekerek Her Seferinde Modemi Resetle Filan Anca Biritebildim... Her İki Cdyide cdlere yazdım ama bir türlü kuramıyorum yoksa bir seyi yanlış mı yaptım... normal xp kurulumu gibi yapılamıyormu yoksa_? Arkadaşlar Birisi Yardımcı Olursa Sevinirim Yoksa İki Gündür Uğruna Okulumdan Geri Kaldığım İş Boş Çıkmış Olacak...

cd den başlatıp klavye ile kurma seçimini(3) yapmanız gerekiyor. sizde nasıl bir ekran çıkıyor?

Tamam Hocam Hallettim. cd 1 i Dosya Şekliyle Cdye yazdırmışım ondan yanlışlık oluyormuş. Kalıp Olarak Yazdırınca Sorun Kalmadı... İlginiz İçin Sağolun...

off ya tnc-xp yi kurarken bendede bu sorun çıkıyo

Please register to see this content.

ama bu mavi ekrandan önce

windows dosyalarını yüklerken

xxxx dosyası kopyalanamadı yeniden denemek için enter a bas

atlamak için esc ye bas diyor

bende bunları deniyom ve bir sure sonra mavi ekran çıkıyor

bunları da soylemesen olmaz diyer xp yi kurarkende aynı sorunlar çıkıyo( sevis pack1-2)

2 sinide denedim hep aynı sorun.

yardım pls.

Edited by goodlls

• Administrator
off ya tnc-xp yi kurarken bendede bu sorun çıkıyo

ama bu mavi ekrandan önce

windows dosyalarını yüklerken

xxxx dosyası kopyalanamadı yeniden denemek için enter a bas

atlamak için esc ye bas diyor

bende bunları deniyom ve bir sure sonra mavi ekran çıkıyor

bunları da soylemesen olmaz diyer xp yi kurarkende aynı sorunlar çıkıyo( sevis pack1-2)

2 sinide denedim hep aynı sorun.

yardım pls.

biostan ses kartınızı kapatıp kurmayı dener misiniz.

s.a arkadaşlar site site gezerken bunu buldum ve gerçekten çok beğendim görüntüyü ve içindeki programları felan hepsinin bir anda yüklenmesi çok güzel bişey ancak aklıma takılan bir soru var .... o cd 1 ve cd2 ikiside inecek mi yoksa sadece cd2 yeterlimi çünkü bir forum sitesinde gördüm cd1'e Windows Xp cd si yazılmış Cd2 ise sizin hazırladığınız cd ben şu an 2. indirmeye başladım. Tamamı ile hepsini indirmem gerekiyomu veya bunun tek part olanı var mı yani çünkü biliyorsunizki böle herkes için zor oluyordur. Modemi açıp kapatmak. Ama gerçekten büyük emek var bu işte gerçekten teşekkürler elinize sağlık.

Yani böle yazılmış iki cd nin de inmesi gerekirmi... :blink::D:D

DOWNLOAD CD1 bu xp cd si

DOWNLOAD CD2 buda programlar cd si

Edited by selim7124

• Administrator
s.a arkadaşlar site site gezerken bunu buldum ve gerçekten çok beğendim görüntüyü ve içindeki programları felan hepsinin bir anda yüklenmesi çok güzel bişey ancak aklıma takılan bir soru var .... o cd 1 ve cd2 ikiside inecek mi yoksa sadece cd2 yeterlimi çünkü bir forum sitesinde gördüm cd1'e Windows Xp cd si yazılmış Cd2 ise sizin hazırladığınız cd ben şu an 2. indirmeye başladım. Tamamı ile hepsini indirmem gerekiyomu veya bunun tek part olanı var mı yani çünkü biliyorsunizki böle herkes için zor oluyordur. Modemi açıp kapatmak. Ama gerçekten büyük emek var bu işte gerçekten teşekkürler elinize sağlık.

Yani böle yazılmış iki cd nin de inmesi gerekirmi... :blink::D:D

DOWNLOAD CD1 bu xp cd si

DOWNLOAD CD2 buda programlar cd si

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=9796

burayı dikkatlice okursanız sorunuzun cevabını alacaksınız.

Arkadaşlar ellerinize sağlık süper olmuş,fakat, ben 1.cdyi sorunsuz indiridim.cd ye kopyaladım.2.cd nin bütün partlarını indiridim.Buraya çıkart diyince partlarda sorun var uyarısı geliyor.Nerdeyse tüm partları en az 2 kere indirdim ama her seferinde aynı uyarı geliyor.Lütfen yardım edin bu kadar çaba boşa gitmesin.

• Administrator
Arkadaşlar ellerinize sağlık süper olmuş,fakat, ben 1.cdyi sorunsuz indiridim.cd ye kopyaladım.2.cd nin bütün partlarını indiridim.Buraya çıkart diyince partlarda sorun var uyarısı geliyor.Nerdeyse tüm partları en az 2 kere indirdim ama her seferinde aynı uyarı geliyor.Lütfen yardım edin bu kadar çaba boşa gitmesin.

Hata veren partı indirin. Flashgetle çekiyorsanız tek pat çekin.

• Administrator
Tekrar indirmeyi denedim.Bozuk parçaları enaz 2 kez indirdim her seferinde aynı yanıtı alıyorum.Flashget vb larıyla indirmiyorum.

Yapıcak birşey yok. Dosyalar rapidshare serverlerinde bozulmadı ya. 1 kere daha çekin.

• Administrator
Merhaba, 1.cd nin içinde 2 tane virüs yakaladı antivirüs programı :

not-a-virus:RiskTool.Win32.HideWindows (MNXP\PROGRAM\GHOST8\CMDOW.EXE)

not-a-virus:RiskTool.Win32.HideWindows (\$OEM$\$$\SYSTEM32\CMDOW.EXE)

iyi günler...

CMDOW dos pencerelerini gizlemek için kullanılan bir programdır. başında da yazıyor not-a-virus virüs değil diye.