Jump to content

Tncxp Ile İlgili Sorular Buraya

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

arkadalar tnc xp 1. cd de gelen karsılama ekranındakı (1 den 6 ya kadar olan secenek kısmı) resmı nasıl degıstıre bılırım sakın yanlıs anlamayın bırıne suprız yapacagımda :):) eger yardımcı olursanız cok sevınırım tsk edrıyorum

• Administrator
SLM arkadaslar ben prg ilk indirip kuranlardanım benım sorunum

xp kurulduktan sonra ses cıkmıyor

yanı ses gelmıyor ses drv sorunu da olabılır

sorunu cozersenız sevınırım

ORDİ BABA

Evin adresini verin de bi gelelim.

• Administrator
ARKADASIM SORUNU ANLADINMI

1 CD XP KURDUKTAN SONRA SES DRV SORUNU VAR

YANI SESI TANIMIYOR BIZ KENDI DRV YUKLESEKTE GENE SES CIKMIYOR

SESI TANIMIYOR

Önce yazı yazmayı öğren. Caps lock tuşunu kapatarak yaz. Pcdeki ses sürücüsünü kaldır önce. Sonra kendi sürücünü kur. Yukarıda kendi sürücünü kurduğunu yazmamışsın ayrıca.

1.once soruyu anlamadıgın icin buyuk yazdım bıraz daha saygılı olmayı ogren?

2.hala soruyu anlamamışsın.

bak aynı veya yanı benzer soruyu forumda bır baskasıda sormus?

1.Şimdiye kadar 3 pc ye kurdum hepsindede windowsun acılıp kapanırken cıkan sesler cıkmıyor bunu nasıl hallederim?

2.arkadasım driverlerı sildim yeniden kurdum ekran kararması duzeldi ama sesi hala cozemedim ses driverini siliyorum orjinal cdsinden geri yukluyorum ama ses gelmiyor baska bir olu yokmu.

11 veya 12 sayfada

cevaplamısın ama olmamıs?

cevaplarsan sevınırım.

Edited by ordinaryus1905

• Administrator
1.once soruyu anlamadıgın icin buyuk yazdım bıraz daha saygılı olmayı ogren?

2.hala soruyu anlamamışsın.

bak aynı veya yanı benzer soruyu forumda bır baskasıda sormus?

Şimdiye kadar 3 pc ye kurdum hepsindede windowsun acılıp kapanırken cıkan sesler cıkmıyor bunu nasıl hallederim?

cevaplamısın ama olmamıs?

cevaplarsan sevınırım.

Size destek yok. Önce saygılı olmayı öğrenin.

Herkese Selamlar Emeklerinize Sağlık. Gerçekten büyük iş yapmışsnız tebrik ediyorum. Benim sorunum Kamerayı tanıtamadımm. Tekrar deneyeceğim ama yapamadım. Service Pack 2 ile ilgili bir sorun var sanıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim...

• Administrator
1.zaten bu konuda kımseye destek verememıssın?

2.zaten saygılı olsaydın kendınde forumda mıllete BUYUK harflerle yazarak cevap verdıgını gorurdun?

oyle deyecegıne buyuk harflerle yazmayın dıye soyleyebılırdın:

saygısı olmayanın itibarıda olmaz?

Forum kurallarına bakarak büyük harfle yazı yazı yazılmayacağını öğrenebilirsiniz. Saygıdan bahsediyorsunuz devamlı ama küstahlığı da eldsen bırakmıyorsunuz. Bu konuda yapılacak birşey yok. Sürücüleri tamamen kaldırıp kurmak sorunu çözer. Yapamadıysanız sizin sorununuz.

googlls aynı sorun bendede var dosya rar şeklinde çıkıyor rardan çıkart dediğimde ikinci ekran daki sdoyalar çıkıyor ama burda arkadaşımızın anlattıgı şekilde iso dosyası olarak çıkması gerekiyormuş onun nasıl çıkacagını anlamadım yardımcı olursanız sevinirim suphi1982Forumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com

googlls aynı sorun bendede var dosya rar şeklinde çıkıyor rardan çıkart dediğimde ikinci ekran daki sdoyalar çıkıyor ama burda arkadaşımızın anlattıgı şekilde iso dosyası olarak çıkması gerekiyormuş onun nasıl çıkacagını anlamadım yardımcı olursanız sevinirim suphi1982Forumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com

Üstadım öncelikle mail adresi wermek yasak forumda bide senin sorunun tam olarak ne anlamadım ama sana verebileceğim tek taktik winrarın sitesinden son sürümünü indiri onu kur ve indirdiğin rar dosyalardan birinin üstüne sağ tıkla ardından klasöre çıkart de we iso şeklinde kendisi çıkacaktır onuda nero yardımıyla diski kalıba yazdır de we bi cd yak bu kadar basit :)

arkadaşlar merhaba ben sorunsuz indirdim cdyede çektim bios boot ayarlarıda yapılı çünkü diğer xpyi boot ediyor ama anlamadığım tncxpnin ilk cdsinin bot edemedim nasıl yapılacak açıklamanız münkünmü acaba?

Arkadaşım cdye nasıl çektin açıklarmısın acaba?Normalde 2 üstteki postta dediğim gibi neroyla diski kalıba yazdır seçeneğiyle çekeceksin cd ye weya isobuster ile de oluyordu sanırsam

evet onun için keyboard driverlerını yükledinmi ayrıcana?

evet yğkledim. arada intelliprotype keyboard bir sorunla karşılaştı kapatılması gerekti diyor sonra yeniden başlatıyor uygulamayı ama hala kullanamıyorum özelliklerini

Arkadaşım cdye nasıl çektin açıklarmısın acaba?Normalde 2 üstteki postta dediğim gibi neroyla diski kalıba yazdır seçeneğiyle çekeceksin cd ye weya isobuster ile de oluyordu sanırsam

tmm arkadaşlar sorun bendeymiş düzellttim :)

_____

bu arada tnc gruba ve sek8er boi ye sonsuz teşekkürler gerçekten çok güzel bir çalışma olmuş bu site hiç bir zaman kapanmaması dileğiyle size kolay gelsin

__

ayrıca yunuss arkadaşımıaza da ilgilerinden dolayı sonsuz tşkler ederim :)