Jump to content

Smart İnstall Maker Ile Katılımsız Kurulum

blackman12
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar bunuda dün gece saat 1 e yakın çektim birkaç yanlışlık olabilir mazur görün inanılmaz uykuluydum ama ancak o saatte fırsat bulabildim.

Anlatım:

http://www.mediafire.com/?rnx236a75c8wpyb
http://www.4shared.com/file/204206351/6ec928d8/smart_install_maker_anlatim_by.html[/CODE]

Programın 5.0.2 versiyonu senolsenol1 tarafından türkçe ve katılımsız:

[CODE]http://www.box.net/shared/iu8002bs9e[/CODE]

Serial:

Name : vipinrl

Serial: EBRRT-A6BIB-YOHWB-B36VI-81ZZ8

Edited by blackman12

• Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 2 hafta sonra ...
  • 1 yıl yıl...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

video da anlattığın gibi yapıyorum blackman12 ama bnm sorunum Smart İnstall Maker ile hazırlayıp bitirdikten sonra masaüstüne attığı kurulum a tıklıyorum biraz bekledikten sonra program files > company dosyasının içine katılımsız pro yapacağım falshget programınn setup ve uninstall objelerini atmış yani flashget pc ye kurulmuyo böyle bişey normal mi yoksa bn bi yerde hatamı yapıyorum yada katılımısız yapmak için başka programla mı deneyim

Kusura bakmayın siteyi iş yerinde olduğumdan şimdi inceledim ve daha önce de bnm gibi bi arkadaş aynı soruyu sormuş ordan programın nasıl çalıştığını anladım tekrar özür dilerim balackman12 :)

Edited by ali3587

ali3587, hiç önemli değil araştırman yeterli senden bir sonra ileti atan matahari218534 adlı arkadaş programın hala ne işe yaradığını anlamadığı için senin sorunada cevap veriyorum.

Arkadaşlar program ver setup ı crack i al katılımsızını şeklinde bir program değildir.Programı kurduğunuz serialini girdiniz bu sırada neyi nereye attığını öğrendiniz bundan sonra o dosyaları toplayarak alıyorsunuz bu programla katılımsız bir setup dosyası oluşturuyorsunuz.Ben dosyaları nereye attığını izlemek için thinstall programını kullanıyorum.Ama prism deploy da kullanılabilir.

blackman süper bir paylaşım daha.yaw ne yaptın bugün.k.k.d. bölümünde gövde gösterisimi yapıyorsun.nereye baksam senin ismin var.aman aman olsun sen yararlı şeyler veriyorsun.bilginin zararı olmaz.bu arada tekrar teşekkürler.işallah hergün böyle güzel paylaşımlar yaparsın. :|:);)

• 1 ay sonra...

biras daha detaya girerek anlatma imkanın varmı blackman abi katılımsız pro yapmak istiyorum başka program bilmiom önerirsen ayda bunu detaylı anlatırsan sevinirim örneğin firefox 3.06 versiyonu var en son çıkan onun kendi sitesinden dosyasını indirdik ama exe olduğu için dosya bölümüne nasıl ekleyeceğiz?bide crack key falan nasıl otomatik ekliycez

Edited by powerktc&byreis

biras daha detaya girerek anlatma imkanın varmı blackman abi katılımsız pro yapmak istiyorum başka program bilmiom önerirsen ayda bunu detaylı anlatırsan sevinirim örneğin firefox 3.06 versiyonu var en son çıkan onun kendi sitesinden dosyasını indirdik ama exe olduğu için dosya bölümüne nasıl ekleyeceğiz?bide crack key falan nasıl otomatik ekliycez

Senin biraz daha ekmek yemen lazım.

Daha temel bilgilere ihtiyacın var, katılımsız kurulum derslerini takip et.

arkadaşlar anlatım güzel uyguladım tamam bu programı elinizde kurulu olmayan programları kur yapabilirsniz

****veye katılımsız kurulum paketi hazırladım ama deep prize gibi bir programı entegre edemedin bunula kaketi hazırla program filese atar oradan alıp kurabilirsin*****

serial çalışmıyordu

• 3 hafta sonra ...
İşte arkadaşlar kendi yapmış olduğum videolu anlatım.Biraz daha kapsamlı olarak programın tamamını(bildiğim yerlerinin) anlattım.

İndir :

Please register to see this content.

link mezarda başımız sağolsun

• 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra ...
İşte arkadaşlar kendi yapmış olduğum videolu anlatım.Biraz daha kapsamlı olarak programın tamamını(bildiğim yerlerinin) anlattım.

İndir :

Please register to see this content.

link ölmüş galiba

bu programın lisans keyleri nereden girebilecegimiz ve crackleri nereden eklemeliyiz bu konuda bi yardım rica ediyorum simdiden tşk ler

• 3 ay sonra...