İçeriğe git

Tüm action figure fırsatları için tıklayın !

Resim

Elite Xp Gold Edition... Hayallerinizin Ötesinde..

xp windows windows xp elite elite xp elite xp gold hızlı xp görsel xp

• Please log in to reply
Bu konuya 97 yanıt gönderildi

#1 furkan6601

furkan6601

Azimli üye

• Üye
  • 98 İleti

Yazma tarihi: 28 August 2012 - 14:50

Ve işte beklenen sistem, beklenen performans, mükkemmel görsellik ve Elite XP nin kendine has YENİ Boot Ekranı, Temalar, Logon Ekranı Ve 50 Adet HD Walpaper.... Bütün bunların hepsi Elite XP Gold Edition da...

Bundan tam bir sene önce ilk sistemimizi çıkarttık ve tamı tamına Dünyanın her yerinden 27.000 indirilme sayısına ulaşmıştık bu sistemimizin ne kadar iddialı olduğunu göstermezmi Resmi ekleyen .. Hızlı olmasından dolayı çoğu Pc ye kuruldu.. Ve şimdi daha fazla hızıyla, mükkemmel görselligiyle beraber 2.Sistemimiz Elite XP Gold Edition karşınızda..

Bu arada sistem tam olarak güncel değildir.. Bunun sebebi güncelleştirmelerin sistemin performansını zayıflatması ve yük bindirmesinden dolayıdır.. Performans arttırmak amaçlanmıştır.. Bununla ilgili soruları lütfen sormayın

Hemen Hemen Tüm Sata sürücüleri ve temel sürücülerinizi otomatik olarak kurar. Internet Explorer 8 ve Windows Media Player 11'i içerir.

Güncellenen Sistem : Windows XP PRO SP3
ISO Boyut : 701 MB (CD'ye Yazılmaktadır)
Rar Boyut : 663 MB
Kurulum Çözünürlüğü : 1024x680 PX
Sıkıştırma :Rar / ŞİFRESİZ
Sunucu : Turbobit
Bileşen Silinme İşlemi : Yapıldı. Liste sunumda.
Program Entegresi : Yapıldı.(13.dakikada gerekli olan Winrar ve DirectX9 kurulur ayrıca Cd nin İçindeki WPI Dan seçmeli olarak programları bulabilirsiniz)
Sürücü Entegresi : Temel Driverlar kurulur. sürücüler görsel olarak sunumdadır.
Katılımsızlık Durumu : Full Katılımsızdır.Oturum Administrator Olarak açılır.(Bunun sebebi sistemi hızlandırmak, iki kullanıcı değilde tek kullanıcı üzerinden çalışarak daha yüksek sistem performansı)
Sata Raid Desteği : VAR

<==Eklenen Sürücüler==>

Resmi ekleyen

Temel Driverlar.. En son güncellenen pakettir.

<====Sistemden Görüntüler====>

Spoiler

<==WPI'daki Programlar==>

Resmi ekleyen
İstediğiniz programı eliniz değmeden kurabilirsiniz.(NOT: CD nin içindeki WPI dosyasından gireceksiniz)

Çıkarılan Bileşenler :

Diller Her ne kadar çok yer kaplasada çıkarmadım.. Bütün klavye türkleri mevcuttur.. Ve sistemde sorun çıkmaması için önemli bileşenleri silmedim.. Cd nin içindeki Value,docs vs.. gibi dosyalar silinmiştir.. ve sisteme yük yapan gerekesiz bileşenler silinmiştir.. Türkçe F klavye vardır..

!!!!!!!!Dikkat!!!!!!!!

Dosyalar alıntı olarak belirtildiği taktirde her türlü sitede paylaşılabilir.. Linklerin yeniden Upload Edilmesi yasaktır.. Sadece Verdiğim link üzerinden indirilebilir..... Çalıntı olarak yayınlanması yasaktır..

<===İndirme Linki===>

Resmi ekleyen

Lütfen linkleri görmek için Giriş Yapın veya Üye olun

İnderemiyorsanız eğer modeme res atmayı deneyebilirsiniz..

Turbobit Premium Link(indirmede sıkıntı yaşayanlar için.. Premium link öldügünde yerine yenisi eklenecektir)

Turbobit Premium Link Yapma:

Bu adrese girip Turbobit linkini yapıştırıp generate deyin. gelen linke tıklayın açılan sayfada downloada basın. Bu kadar..

Edit: Kurallara uygun düzenlendi.-Baslik düzenlendi

Konu furkan6601 tarafından 09 September 2012 - 19:15 tarih ve saatinde düzenlenmiştir

Tüm action figure fırsatları için tıklayın !

#2 digitall

digitall

TnC Silver

• Non-Activated
  • Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*
  • 700 İleti

Yazma tarihi: 28 August 2012 - 15:10

Direkt olarak link veriyorum.Adres çubuğuna yapıştırmanız yeterlidir.
NOT:Aynı linktir.

• tuykun, furkan6601 ve messages bunu beğendi

#3 katil006

katil006

TnC Bronze

• Üye
  • 260 İleti

Yazma tarihi: 28 August 2012 - 15:50

Direkt olarak link veriyorum.Adres çubuğuna yapıştırmanız yeterlidir.
NOT:Aynı linktir.

Birşey sorabilirmiyim.Turbobit linkini o linke nasıl çevirdiniz direk premium olarak indiriyorda Resmi ekleyen

#4 digitall

digitall

TnC Silver

• Non-Activated
  • Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*
  • 700 İleti

Yazma tarihi: 28 August 2012 - 16:02

@katil006

Adresini kullanarak çevirdim.

Konu digitall tarafından 28 August 2012 - 16:04 tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• caner_sago ve furkan6601 bunu beğendi

#5 NoobAccountant

NoobAccountant

TnC Platinium

• Emekli
  • 4512 İleti

Yazma tarihi: 28 August 2012 - 16:45

1-Resimlerini spoiler tagı içine taşımazsan
2-Konu linkini CODE ı içerisine almazsan
3-Konu içerisindeki üslubunu düzeltmezsen

konunu tekrar çöpe taşıyacağım.

#6 vagobandlover58

vagobandlover58

Yeni üye

• Üye
  • 45 İleti

Yazma tarihi: 28 August 2012 - 17:26

Güzel bir sisteme benziyor tam benlik hızlı olması. Paylaşım için teşekkürler.

#7 errorr

errorr

Yeni üye

• Üye
  • 26 İleti

Yazma tarihi: 28 August 2012 - 17:36

Arkadaşlar tarama sonuçları
Çıkan virüsler neyin nesi anlamadım

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Konu errorr tarafından 28 August 2012 - 17:44 tarih ve saatinde düzenlenmiştir

#8 failed

failed

AMS Hayranı

• Üye
  • 28 İleti

Yazma tarihi: 28 August 2012 - 18:36

yanlış anlamayın ama " Çalınması kesinlikle ve kesinlikle yasaktır. Çalıp kullanmak haramdır günahtır " yazısını gördüğümde ilk aklıma windows XP yi sizin kodladığınız geldi indirip kuracağımdan değil ama bu yazı biraz garip geldi
bu arada elinize sağlık güzele benziyor

#9 orionthor

orionthor

Aktif üye

• Üye
  • 144 İleti

Yazma tarihi: 28 August 2012 - 18:56

kardes sistem güzele benziyor görüntüler filan bir sprum var boytu 718 mb diyo bunu birazdaha küçültemezmisin cd ye sığmaz buşekil dvd ye cekmek sorun deilde bnmn dwd writer sorunlu sadece cd okumaya başladı sırf format atmak içinde dvd rom deiştirilemz heralde eğer boyutunu küçültebilirsen indireceğim sistemini

#10 furkan6601

furkan6601

Azimli üye

• Üye
  • 98 İleti

Yazma tarihi: 28 August 2012 - 18:58

Arkadaşlar tarama sonuçları
Çıkan virüsler neyin nesi anlamadım

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Şuna bakın
Resmi ekleyen
Antivir de virüs çıkmadı.. ve sen 14000 dosya tararken ben 61000 dosya taradım...

Bende Comodyla taradım buda sonuç..
Resmi ekleyen
ve benmki 40000 taramış ama bulamamış.. Seninki daha gelişmiş belki ondan bulmuştur orasını bilemem ama birde şuna bak..

Resmi ekleyen
Büyütmek için tıklayın.. virüslü dosyanın tekini tarattım özel olarak.. 41 antivürüs içinde bi tek Comodo virüslü olarak gördü.. garip :)

USSF.exe==> Bu katılımsız paremetre programı.. içinde bir çok parametre olduğundan görmüş olabilir..
wextract.exe==>

tsdiscon.exe==>

Birüslü olarak gözükmüyor.. Sen dosyaları actıgında bi ihtimal belki bulaşmış olabilir ..

#11 furkan6601

furkan6601

Azimli üye

• Üye
  • 98 İleti

Yazma tarihi: 28 August 2012 - 19:21

kardes sistem güzele benziyor görüntüler filan bir sprum var boytu 718 mb diyo bunu birazdaha küçültemezmisin cd ye sığmaz buşekil dvd ye cekmek sorun deilde bnmn dwd writer sorunlu sadece cd okumaya başladı sırf format atmak içinde dvd rom deiştirilemz heralde eğer boyutunu küçültebilirsen indireceğim sistemini

Tam emin olarak demeyim ama büyük ihtimalle yazılabiliyordu bir cd ye.. Ama emin değilim.. eğer cd ye cekilmiosa isoyu çıkart wpı içindeki bikaç programı sil sonra iso programıyla tekrar iso yap..(bu durumda cd boot ekranı çalışmaz)

yanlış anlamayın ama " Çalınması kesinlikle ve kesinlikle yasaktır. Çalıp kullanmak haramdır günahtır " yazısını gördüğümde ilk aklıma windows XP yi sizin kodladığınız geldi indirip kuracağımdan değil ama bu yazı biraz garip geldi
bu arada elinize sağlık güzele benziyor

Daha önce bu ekranı kimse kullanmadı sistemde.. Ve benim yaptıgım sistemden dosyaların alınıp degiştirilmesini istemiyorum.. Kastettiğim durum bu..

#12 errorr

errorr

Yeni üye

• Üye
  • 26 İleti

Yazma tarihi: 28 August 2012 - 19:53

Şuna bakın
Resmi ekleyen
Antivir de virüs çıkmadı.. ve sen 14000 dosya tararken ben 61000 dosya taradım...

Bende Comodyla taradım buda sonuç..
Resmi ekleyen
ve benmki 40000 taramış ama bulamamış.. Seninki daha gelişmiş belki ondan bulmuştur orasını bilemem ama birde şuna bak..

Resmi ekleyen
Büyütmek için tıklayın.. virüslü dosyanın tekini tarattım özel olarak.. 41 antivürüs içinde bi tek Comodo virüslü olarak gördü.. garip Resmi ekleyen

USSF.exe==> Bu katılımsız paremetre programı.. içinde bir çok parametre olduğundan görmüş olabilir..
wextract.exe==>

tsdiscon.exe==>

Birüslü olarak gözükmüyor.. Sen dosyaları actıgında bi ihtimal belki bulaşmış olabilir ..

Bu farklılık normal çünkü sen antivirüsle tarama yapmışsın ben internet secrty sürümü ile tarama yaptım

#13 bozkurt.hilal

bozkurt.hilal

TnC Silver

• Üye
  • 410 İleti

Yazma tarihi: 28 August 2012 - 20:07

ben bi türlü indiremedim linki jdownloadere atıyorum 1 saat kaldı diyo ya

#14 furkan6601

furkan6601

Azimli üye

• Üye
  • 98 İleti

Yazma tarihi: 28 August 2012 - 20:17

ben bi türlü indiremedim linki jdownloadere atıyorum 1 saat kaldı diyo ya

Arkadaşlardan biri premium link vermişti ona bakabilirsin bide..

#15 caner_sago

caner_sago

Aktif üye

• Üye
  • 164 İleti

Yazma tarihi: 28 August 2012 - 20:45

Sistem güzele benziyor premium link vermiş arkadaş bunla indirsek cd ye yazsak sorun çıkarmı hocam sizde md5 bilgilerini verirmisiniz bi kontrol etsek indirdiğimiz isoyu.

#16 furkan6601

furkan6601

Azimli üye

• Üye
  • 98 İleti

Yazma tarihi: 28 August 2012 - 21:07

Sistem güzele benziyor premium link vermiş arkadaş bunla indirsek cd ye yazsak sorun çıkarmı hocam sizde md5 bilgilerini verirmisiniz bi kontrol etsek indirdiğimiz isoyu.

A8E5BC0650703959335C06CA109FF2DD md5 değeri bu.. bi sorun olmaz. dosya değişmiyo sadece premium olarak indiriyosun.. saygılarımla..
  • caner_sago bunu beğendi

#17 MesutÖzil

MesutÖzil

öмєя şєηєя

• Üye
  • 220 İleti

Yazma tarihi: 28 August 2012 - 22:18

Tam hayellerimdeki gibi süper görsellik

#18 beko28

beko28

Yeni üye

• Üye
  • 37 İleti

Yazma tarihi: 28 August 2012 - 22:33

furkan kardeşim ben herşeyi yaptım indirdim dosyaları cıkarttım cd ye yazdırdım biosdan yaptım fakat cd den ön yükleme yapmak icin bir tusa basın cıkmıyor ne yapmam lazım acilll :S

#19 furkan6601

furkan6601

Azimli üye

• Üye
  • 98 İleti

Yazma tarihi: 28 August 2012 - 22:55

furkan kardeşim ben herşeyi yaptım indirdim dosyaları cıkarttım cd ye yazdırdım biosdan yaptım fakat cd den ön yükleme yapmak icin bir tusa basın cıkmıyor ne yapmam lazım acilll :S

Resmi ekleyen

Böyle bir ekran cıkması lazım... eğer bu çıkıyorsa elite xp kur diyceksin yapıcaksın.. bilgisayar yenden başladıgında birinci diskten başlat diyeceksin

#20 beko28

beko28

Yeni üye

• Üye
  • 37 İleti

Yazma tarihi: 29 August 2012 - 00:00

böyle bir ekran cıkmıyor anlamadım herşeyide yaptım halbuki

Also tagged with xp, windows, windows xp, elite, elite xp, elite xp gold, hızlı xp, görsel xp

Yukarı