Jump to content

Emre028

Üye
 • Content Count

  1222
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  30

Emre028 last won the day on August 19

Emre028 had the most liked content!

Community Reputation

1362 Excellent

5 Followers

About Emre028

 • Rank
  Best Unattended Maker

Profile Information

 • Male
 • Giresun / KEŞAP

Recent Profile Visitors

5671 profile views
 1. Şirket Avira Antivirus'le anlaştı. Sonuç : yG6kDN.png

  Arkaplanda çalışmayan yok.

  1. furopebelu

   furopebelu

   Bilgisayarı antivirüs mü yavaşlatsın yoksa virüs mü ikilemi

  2. Emre028

   Emre028

   ESET NOD32 vardı önceden egui.exe ve ekrn.exe adlı 2 dosya ile yapıyordu ve çok az RAM tüketiyordu. Kalabalık bir dosya klasörü aömaya kalktığımızda beklemeye başladık.

 2. Allah(c.c) razı olsun kardeşim. Sistemleri test etmeden paylaşmıyorum hiçbir zaman, beni forumda yakından tanıyanlar bilir. Bulunduğum şehirde kurulum aktivasyonculara teknik desteği ben sağlıyorum. Tüm şehirde kendi hazırladığım(güncellediğim diyeyim sistemi sanki sen yapıyorsun diyecekler olmasın) sistemler kuruluyor. Bazen @casper0007 @ByOs @köylü ve @MOTUN ustalarımın yaptıkları sistemleri de veriyorum. Allah(c.c) onlardan da razı olsun. Hatalı yada sorunsuz kurulum yapan varsa geri dönüş alıyorum düzeltme yada direk ISO'yu siliyorum. Ayrıca elimden geldiğince Windows 10 konusunu aylık güncel tutmaya çalışcam. 32bit düşünmüyorum şuan için en azından Windows 7 desteği bitene kadar. Ama zamanım çok müsait olur yapmaya bir işim olmaz Windows 10 x86-x64 AIO paylaşırım. Nasip kısmet bu işler. Selametle hayırlı forumlar..
 3. Hayırlı geceler bende yeni geldim eve daha, sistem gerçekten akıcı ve stabil gerçek makinelere kurmadan paylaşmıyorum zaten ayrıca sizinde elinizin altında kurulum yapmaya makine olması gerçekten güzel bir olay.
 4. Şuan için alternatif düşünmüyorum. Ek olarak Paylaşımdan Rufus linki kaldırılmış olup ( Bu demek değildir ki Rufus'la yazdıramazsınız tercih sizin. ) USB'ye yazdırmak için ; @awengers44 yapımı Vadi E-Spor Multiboot BOOTMGR ile ister UEFI ister LEGACY yazdırabilirsiniz. Sadece dosya ismini BOOTISOX64.ISO olarak değiştiriniz. Veya kendiniz ikinci tıkda değiştirebilirsiniz. ***********************************************************************************************
 5. Allah razı olsun kardeşim, konularıma desteğin ve onca çaba ile yaptığın araçları bizlerle paylaştığın için. Kurulum yine sorunsuz ve akıcı bir şekilde gerçekleşecektir.Konuya ekliyorum bu iletiyi. Yarın denemesini yapar konu hakkında geri dönüş sağlarım . Hayırlı geceler dilerim.
 6. * Windows Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme ve Defender güncellemesi eklenmemiştir! * .Net Framework 3.5 aktif edilmiştir. * ESD sıkıştırma yapılmıştır. * Aktivasyon eklenmemiştir. * 17 Ağustos 2019 tarihiyle günceldir, sıfır güncelleme çıkar. * Sistem DISM ile hazırlanmıştır. * 3.parti herhangi bir yazılım kesinlikle kullanılmamıştır. ( NTLite, Dism++ vb. gibi. ) Windows Update'den kurulduktan sonraki ekran görüntüsü *********************************************************************************************** Tek Link *********************************************************************************************** USB'ye yazdırmak için ; @awengers44 yapımı Vadi E-Spor Multiboot BOOTMGR ile ister UEFI ister LEGACY yazdırabilirsiniz. Sadece dosya ismini BOOTISOX64.ISO olarak değiştiriniz. Veya kendiniz ikinci tıkda değiştirebilirsiniz. *********************************************************************************************** Ayrıca indirdiğiniz dosya Vadi E-Spor Usb Multiboot uyumludur. Kullanıcılar inen dosyayı arşivden çıkararak ister NTFS ister UEFİ bölümüne kopyalayabilir. Teşekkürler @awengers44 *********************************************************************************************** Ağustos ayı içerisinde herhangi başka bir çalışmam olmayacaktır. x86 sürüm isteyecek arkadaşlara duyurulur. TNC Team by Emre028 ***********************************************************************************************
 7. Konu başlığından da anlaşılacağı üzere x64 sürümdür.
 8. Şahane haberler vermeye devam ediyorsun kardeşim yine Başarıların daim olsun, emeğine sağlık.. Allah(c.c) razı olsun.
 9. Herşey hazır.. Tek link upload başladı, en kısa sürede sizlerle olacaktır.. Sistemi indiren arkadaşların içinde Vadi E-Spor Usb Multiboot ( @awengers44 ) kullanan varsa , RAR'dan çıkan dosyayı direk UEFİ yada NTFS bölümüne sürekleyip bıraksın sistemle birebir uyumludur. Yeni konu açılacaktır. Upload tamamlandığında buradan bilgi verilecektir.
 10. Önce testlerimiz bitsin, 1-2 makineye kurulum yapalım bakalım. Oralar basit
 11. Sürprizzzz, hazırlanıyoruz... Güncel AIO hemde UEFİ'li hee bide ESD'li.. Haa unutmadan 3.parti değişik yazılımlar (NTLite, MSGM Toolkit, Dism++) kullanılmamıştır, kullanılmadı,kullanılmayacak.
 12. Acaba Pro x64 mü Pro x86 mı ? Kim bilir belkide Home ?
×
×
 • Create New...