Jump to content

EgeGrkn

Üye
 • Content Count

  640
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

EgeGrkn last won the day on July 3

EgeGrkn had the most liked content!

Community Reputation

425 Excellent

Profile Information

 • İstanbul
 • Sitemi Projelerimden Bulabilirsiniz

Recent Profile Visitors

5256 profile views
 1. 7 sene oldu ben bu kadar yanlış anlayan birisini görmemiştim, karışık bir anlatım yok. siz tersten okudunuz demekki listeleri vs aklınızda ilk okuduklarınız kalmış. 1) adı lite olan onlarca sistem paylaşılıyor sitede hiçbirisi buda dahil olmak üzere paralı değil? 700bin kullanıcıdan 1 kişi bile bu kadar yanlış anlamadı. abonelik sistemi ile çok daha özel projeleri kullanabilirsin veya ekstra özel sistem çalışması için hizmet alabilirsin. veya lite sürümü kullanırsın bu kadar basit? farklarıda listede yazıyor? normal iso dosyasını neden paylaşayım? sadece ayar dosyası yetse neden işletim sistemide yapıp paylaşayım? karmaşık bi anlatım yok mantık kuramamışsınız. 2) kullanıp görebilirsin ben içindeki on binlerce satır kodu nasıl açıklayayım sana şimdi. yüzlerce mühendis bu sistemlerin stabilitesi için çalışıyor çok başarılı olsalardı sizler bu sitelerde sistem aramazdınız bizde 7 senedir bu sistemleri editlemezdik. lite sürüme güncelleme eklemedim. görsel bir değişiklik win7de zaten olmuyor projenin ne işe yaradığını gerçekten anlasanız bu yorumu yazmazdınız bile.
 2. Bütün Programlar 20.07.2019 Güncellerdir. Kokteyl Piyasadaki Tüm İnce Ayar Yazılımları Ve Privacy Güvenlik Reklam Yazılımı Ayarlarını Bünyesine Katmıştır. Başka Hiçbirşey Kullanmanıza Gerek Yok. WinaeroTweaker - OOSU10 - W10Privacy - WPD - DoNotSpy10 Yazılımları İçerisindeki Bütün Ayarlar İncelendi Ve İşe Yarayan Bütün Kodlar Kokteyl'e Entegre Edildi. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- -20.07.2019 -Kokteyl Güncellendi Bug Düzeltmeleri Yapıldı Kokteyl Notifier Düzeltildi Kokteyl Artık Tekrar Uygulandığında Bilgisayar Adını Administratore Çevirmeyecek KokteylRefresh Artık Pencere Önizlemesini Geri Açmayacak KokteylRefresh Artık Bu Bilgisayar Klasörünü Masaüstüne Yerleştirmeyecek Tips&Tricks Açıldı Intel Nvidia AMD Sağ Tık Kısayolları Kaldırıldı (Denetim Masasından Zaten Giriliyor....) Intel Nvidia SystemTray Kapatıldı (Denetim Masasından Zaten Giriliyor....) (AMD'si Olan Varsa Söylesin Onunda System Trayına Göz Atmalıyım Teamviewerle Bağlanıp) Bug Düzeltmeleri Artık Kokteyl Tekrar Uygulandığında (Güncelleme Sırasında) KokteylRefreshde Ellemediği Gibi Gizli Dosya Klasör, Dosya Adı Uzantıları, Öğe Onay Kutuları Ayarlarını Ellemeyecek Klasör Önizleme Ve Ribbon Ayarlarını Ellemeyecek Taskbardaki Ikonları Sıfırlamayacak Language Bar Ayarlarını Ellemeyecek Screen Snip Ayarlarını Ellemeyecek Search Taskbar Ayarlarını Ellemeyecek TaskView Taskbar Ayarlarını Ellemeyecek StartIsBack -KMSVLALL Kokteyl Edition Güncellendi -Toolbox Güncellendi MPC Kurulmuyor Codec Ayar Güncellemeleri Flash Paketi -Sistem Hazırlama&Ofis Hazırlama Rehberi Güncellendi OEM ve Software Folder Güncellemeleri Ofis Tool Programı Güncellendi -AdobeTools Güncellendi Photoshop Ayarları Crack Güncellemeleri Sistemler (YAYINLANMADI-TEST EDİLİYOR-DÜZELTİLMESİ GEREKEN 2 BUG DAHA VAR NTLİTE BEKLENİYOR) Yeni Windows Eklemeleri WindowsUpdate Bug Düzeltildi OneDrive OneNote Ve Ofis Kalıntıları Kaldırıldı InternetExplorer Ve Windows Media Player Kaldırıldı Gereksiz Modern App APXler Temizlendi (Performans Sağlar) Multilang-AIO-Dart-NetFx3.5 Güncellemeleri ***Yeni Yazılım*** Nihai Performans Tweak'i Eklendi ***Yeni Program Eklendi*** VIP - Jarvis-Edith Sound Control - Marvel Filmlerindeki AI İle Bilgisayarınızı Sesiniz Kontrol Edebilmenizi Sağlar.
 3. Bütün Programlar 20.07.2019 Güncellerdir. Kokteyl Piyasadaki Tüm İnce Ayar Yazılımları Ve Privacy Güvenlik Reklam Yazılımı Ayarlarını Bünyesine Katmıştır. Başka Hiçbirşey Kullanmanıza Gerek Yok. WinaeroTweaker - OOSU10 - W10Privacy - WPD - DoNotSpy10 Yazılımları İçerisindeki Bütün Ayarlar İncelendi Ve İşe Yarayan Bütün Kodlar Kokteyl'e Entegre Edildi. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- -20.07.2019 -Kokteyl Güncellendi Bug Düzeltmeleri Yapıldı Kokteyl Notifier Düzeltildi Kokteyl Artık Tekrar Uygulandığında Bilgisayar Adını Administratore Çevirmeyecek KokteylRefresh Artık Pencere Önizlemesini Geri Açmayacak KokteylRefresh Artık Bu Bilgisayar Klasörünü Masaüstüne Yerleştirmeyecek Tips&Tricks Açıldı Intel Nvidia AMD Sağ Tık Kısayolları Kaldırıldı (Denetim Masasından Zaten Giriliyor....) Intel Nvidia SystemTray Kapatıldı (Denetim Masasından Zaten Giriliyor....) (AMD'si Olan Varsa Söylesin Onunda System Trayına Göz Atmalıyım Teamviewerle Bağlanıp) Bug Düzeltmeleri Artık Kokteyl Tekrar Uygulandığında (Güncelleme Sırasında) KokteylRefreshde Ellemediği Gibi Gizli Dosya Klasör, Dosya Adı Uzantıları, Öğe Onay Kutuları Ayarlarını Ellemeyecek Klasör Önizleme Ve Ribbon Ayarlarını Ellemeyecek Taskbardaki Ikonları Sıfırlamayacak Language Bar Ayarlarını Ellemeyecek Screen Snip Ayarlarını Ellemeyecek Search Taskbar Ayarlarını Ellemeyecek TaskView Taskbar Ayarlarını Ellemeyecek StartIsBack -KMSVLALL Kokteyl Edition Güncellendi -Toolbox Güncellendi MPC Kurulmuyor Codec Ayar Güncellemeleri Flash Paketi -Sistem Hazırlama&Ofis Hazırlama Rehberi Güncellendi OEM ve Software Folder Güncellemeleri Ofis Tool Programı Güncellendi -AdobeTools Güncellendi Photoshop Ayarları Crack Güncellemeleri Sistemler (YAYINLANMADI-TEST EDİLİYOR-DÜZELTİLMESİ GEREKEN 2 BUG DAHA VAR NTLİTE BEKLENİYOR) Yeni Windows Eklemeleri WindowsUpdate Bug Düzeltildi OneDrive OneNote Ve Ofis Kalıntıları Kaldırıldı InternetExplorer Ve Windows Media Player Kaldırıldı Gereksiz Modern App APXler Temizlendi (Performans Sağlar) Multilang-AIO-Dart-NetFx3.5 Güncellemeleri ***Yeni Yazılım*** Nihai Performans Tweak'i Eklendi ***Yeni Program Eklendi*** VIP - Jarvis-Edith Sound Control - Marvel Filmlerindeki AI İle Bilgisayarınızı Sesiniz Kontrol Edebilmenizi Sağlar.
 4. EgeGrkn

  Filehippo

  https://www.filehorse.com/ https://www.majorgeeks.com/
 5. programın arayüzünü anlatabileceğimi zannetmiyorum indirip baksan çözersin heralde
 6. telefon konuşmalarını alan mikrofon ile video kaydındaki mikrofon farklı. tıklı hoperlorler farklı olduğu gibi.
 7. Ufak bir bilgilendirme yapmak isterim; compact os özeliği windowsu ve içerisindeki herşeyi sıkıştırır. ve yüksek miktarda yer edinilmesini sağlar. daha fazla yere ihtiyacı olan pagefile gibi özellikleride kapatabilir. Compact os için; Kontrol: Compact.exe /CompactOS:query Aç: Compact.exe /CompactOS:always ancak compact os yerden kazanç sağlasa da negatif birkaç etkiside mevcut 1) sıkıştırma sırasında bilgisayarınız güç kaybına uğrarsa format atmanız gerekebilir 2) sıkıştırma işlemi sonrası gözle görülür bir performans kaybı yaşanmamış olasada bilgisayarı iş için kullananlar render alanlar veya aktif oyun oynayanlar için potansiyel bir sorun oluşturabilir. 3) dosyaların yazılması ve okunması daha uzun süre alabilir buda performans kaybı yaşatabilir.
×
×
 • Create New...