Jump to content

EgeGrkn

Üye
 • Content Count

  946
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

EgeGrkn last won the day on July 3 2019

EgeGrkn had the most liked content!

Community Reputation

583 Excellent

About EgeGrkn

 • Rank
  KokteylTweaks

Profile Information

 • İstanbul
 • kokteyltweaks

Recent Profile Visitors

7482 profile views
 1. https://forums.mydigitallife.net/threads/bypass-windows-7-extended-security-updates-eligibility.80606/
 2. Anlatıma göre yüklemiyorsunuz demekki hocam additional editionsu okuyun lütfen siz okuyup doğrusunu yapmadıkça ben ne dersem boş. Çünkü anlatım orada.
 3. Hocam anlatımda yazıyor hepsi, adım adım bakabilirseniz doğru seçenekleri seçeceksinizdir.
 4. EgeGrkn

  Lumion 9 Pro

  Konunun yeri biraz garip olmuş birde lumion 10 çıktı
 5. Ryzen 7 RTX2060lı olanın ram mhzsını yükselt. ve onu seç. amd sistemler ram ne kadar performanslıysa o kadar iyi olurlar. 3200 az. 3600 iyi olacaktır. birde rami seçerken anakartın modelinin sitesine gir ve uyumlu olduğu ram markalarına bak
 6. Sorunsuz, Kaliteli Ve Güvenilir Kokteyl Edition Sistemleri Aralık Ayında Güncellenecektir :) Sorunsuz Dual Boot ve Dual Lang Desteğimiz Her Zaman Devam Ediyor. Kokteyl Ve Toolbox Uygulamayı Unutmayın. Milyonlarca Reg Dosyasıyla Zaman Kaybetmeyin.

  1. kacaksevgilim

   kacaksevgilim

   Bekliyoruz usta, peki aero özelliştirmeleri olacak mı önceden lite sürümlerinde vardı

 7. KMS VL ALL AIO ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Aktivasyon Yöntemi Desteklenen Sürümler Aktivasyon Periyodu ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Digital License - Windows 10 - Sonsuza Kadar (Home SL'de Çalışmaz) KMS38 - Windows 10 / Server - 2038 Yılına Kadar Online KMS - Windows / Server / Office - Maksimum 180 Gün, Home SL'de 45 Gün. Sonsuza Kadar Yenileyebilirsiniz, Görev Zamanlayıcısı İle Otomatik Yenileme Görevi Oluşturabilirsiniz. Veya Script İçinden. Veye Gerekli Olduğunda Manuel Olarak Çalıştrabilirsiniz ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Daha fazla detay için programı inceleyebilir veya ReadMe dosyasını okuyabilirsiniz. Program sadece ufak bir script olmasına rağmen yüzlerce mblık toollardan daha fazla şey başarabilmektedir. Script olmasına rağmen içerisinde extract edebileceğiniz dosya ve klasörler mevcuttur ki buda başlı başına taktir edilesi bir şey. Script diğer paylaşımım olan Microsofft Activation Scripts'e benzer, ancak official KMSVLALL yapımcısı tarafından yapılmıştır ve sadece KMS metodunu içerir. Yapımcının konusu içerisinden AIO çalışma yerine geleneksel KMS'ye ayrıca ulaşabilirsiniz. Download RarŞifresi: 2019 Proje gerçekten kaliteli olup aynı zamanda alıntıdır. Yapımcının konusu buradadır. Tüm credit proje sahibine gider. Teşekkürler.
 8. 1) hayır değil tabiki 2) HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\CurrentVersion\PushNotifications NoTileApplicationNotification u silin.
 9. işlemcinin kendi fanı var kasanın kendi fanı var anakart ryzen 3000 chipsetine uygun 1660ti maks baskıda 120watt enerji harcıyo işlemci ondanda az. 400watt power suppy yeterde artar o yüzden bunun dışında monitor en ucuzunu seçtim 144 hertz istersen 1200tlye var itopyada.... 24 inch klavye mouse kombo seçtim gaming değil ancak logitech sağlamdır 400tllik bir bütçe artıyor. ben olsam onu ssd ye yatırırdım (xpg nin 2000mb okumalı 250gblık bir ssdsini takardım) birde psuyu corsair marka 500watt alırdım uzun seneler kullanılabilsin diye. ram 8gb 3200mhz ancak 16gba çıkartadabilirsin... monitör ve klavye mouse seti hariç bu bahsettiğim upgradeleri ilerde yapmanı veya bekleyip para biriktirip öyle almanı tavsiye ederim
 10. Kokteyl işletim sistemi değil, kokteyl yazılımı; sizin için ayarları yapar servisleri vs ayarlar. Ancak sanal pcde deneyin önce beğenmezseniz geri alınmıyor işlem (çünkü yazmadım geri alma kodlarını sadece uygulatma kısmını yazdım)
 11. Birleştirme işlemi dediğiniz kısmı azaltmak için esd ve güncelleme temizliğini yapmayabilirsiniz. (denemeler sırasında) Listeden 18362 yerine 18363 seçtiğinize eminmisiniz? Çünkü 18362.476 da var 18363.476da var. 18362yide güncellediğinde 18363 oluşturabilir denemedim... Ancak istenilen şey yazmayabilir. Neyse ben size bir tane veriyorum bunu deneyin. sorunsuz oluyor bende bu dosya ile (ek olarak sadece scriptini koydum sendekilerle değiş) Home Pro x64 TR ESD Güncellemeler ekli ve temizlik dahil... %temp% klasörünü temizleyiniz, eski scriptleri temizleyiniz. klasörde eski dosyalar olmasın. SadeceScript.rar
 12. Şöyle bir liste gelmişti elime blackfridayda telefon alıcak birisi hazırlamış isteyenler baksın Telefon.xlsx
 13. 1909 daha güncel hali windowsun, son çıkan buildi. Son versyonu kullanıyoruz tabiki neden eskisini kullanalımki... Sonuçta bir sürü bug düzeltiliyor yeni özellikler ekleniyor hatta bazen performans bile artabiliyor. Karşılaştırma için şuraya bakabilirsiniz http://www.serhatakinci.com/index.php/windows-10-surumleri-karsilastirma-ozellikler.html Ben home sürüm kullanıyorum her zaman. En sade olanı.
×
×
 • Create New...