Jump to content
TNC-TR

EgeGrkn

Üye
 • Content count

  279
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

EgeGrkn last won the day on December 10 2018

EgeGrkn had the most liked content!

Community Reputation

198 Excellent

About EgeGrkn

 • Rank
  LastPust - Kokteyl

Profile Information

 • Male
 • İstanbul
 • Blog Sitemi Projelerimden Bulabilirsiniz.

Recent Profile Visitors

1355 profile views
 1. teşekkürler brave ile ücretsiz destek olabilirsiniz infosu yazıyor heryerde iyi kullanımlar en iyi sistemi kullanıyorsunuz.
 2. rocket dock program ayarlarından başlangıçta çalışmayı açınız. freeceli windows storedan hemen indirebilirsiniz hocam. toolbox kurduysan benim sistemime format sonrasına gerek yoktu hocam bu arada.
 3. EgeGrkn

  Windows 10 Donma Ve Kasma Problemi

  windows 0.1den beri çıkan herşey güncellemedir. aynı mentalite üzerinde gelişen herşey güncellemedir. adam microsoft yaparken ios gibi bir farklı sistem çıkartsa ona güncelleme demem anca. intel hd graphics 3000 le windows 10 kullanıyorum bu arada
 4. EgeGrkn

  Windows 10 Donma Ve Kasma Problemi

  evet inanıyorum normal microsoft vanilla isolardada hatta benim yaptıgım sistemlerde 6 senedir çökmüyor. hiçbir windowsda asla sorun yaşamadım. kullanan insanlarıda yaşatmadım. sırf bu forumda 100bin kişiye ulaşmışım. hiçbiriside gelip ege dostum sisteminde şöyle donma böyle yavaşlama güncelleme sonrası şöyle hata alıyorum driver yüklenmiyor bilmemne demedi. win10 kurdurcaz demiyor güncellemeleri vericez diyor. hiçbir firma eski yazılımıyla uğraşmak istemez. yenisini her zaman dayatırlar. iosdada böyle androiddede, chrome os dada, linuxdada microsofttada sen o şartları çoktan kabul ettin kurarken. benle neyi tartışıyorsun aç oku dostum yalan söylemiyoruz. gidin okuyun bu kadar basit
 5. EgeGrkn

  Windows 10 Donma Ve Kasma Problemi

  valla sen satın alırken ve bilgisayarına yüklerken sözleşmeyi kabul ediyorsun. orda bu yakındığın herşey hepsi yazıyor. kabul edilen şeylerden sonrada böyle konuşmanın anlamı yok hocam. böyle yapıyorlarpolitikalarını böyle belirlemişler. birazda hak veriyorum win7-8 satmamaları gerekki win10dan para kazansınlar. ayrıca güncellemeye zorlamak zorundalarki sorunsuz sistemle devam edin güvenlik açığı olmasın fidye yazılımları sizi hedeflemesin.
 6. EgeGrkn

  Windows 10 Donma Ve Kasma Problemi

  hayatımda hiçbir windowsla ilgili en ufak sıkıntı yaşamadım. uyumsuzluk sorunu yaşamanız windows 10 yüzünden değil donanımınızın eski veya sorunlu olması ile ilgili.
 7. EgeGrkn

  Windows 10 Donma Ve Kasma Problemi

  ayrıntılara gir. donanım kimliklerini seç. ordaki yazıyı ctrl c yap ve google'a yapıştır. direkt olarak çıkacak hangi driver olduğu. windowsunu her zaman son sürüm ve en son güncellemeleri yaparak kullan. driverlarınıda tek tek kendi sitelerinden indirmeni tavsiye ederim.
 8. kokteyli yazılımları kurmadan önce uygulayınız. bu kadar basit. - Sadece bu forumda 100bin görüntülenmeyi geçmiş bulunmaktayız. herkese ilgisi için teşekkür ederim. destek olursanız projelere (ücretsiz bir şekilde-brave) sevinirim.
 9. hocam ayarlardan türkçe yapılabiliyor. çok teşekkür ederim destek olduğunuz için projelerime kullanabilirsin ancak sistemlerim ve kokteyl yazılımı birbirini tamamlayacak şekilde üretilmekte. tavsiye etmiyorum kokteylsiz herhangi bir sistem ancak size kalmış tabiki.
 10. şurayı tam anlamadım. ancak anladığım kadarıyla anlatıyım. diske kaydet dediğinizde birşey olmuyor hocam. ve yandex disk uygulamasını falan indirmiyorsunuz öncelikle bunu belirtiyim. tek yapmanız butona basmak daha sonra çalışmam rar dosyası olarak bilgisayarınıza inecektir. normal indirme methodunuzla (idm veya direkt chrome ile) ve sonra rar dosyasını winrarla açtığınızda iso dosyası içerisinde olacak
 11. Hocam hep aklımda, daha iyi ekran görüntüleride çekeceğim ancak vaktim yok. yapıcam yakında konuyu düzenleyeceğim tşk... hocam buradan yandexe hesap oluşturun site türkçe, normal üyelik açar gibi bir üyelik açın. zaten otomatik giriş yapmış olacaksınız hesap oluşturduğunuzda. daha sonra konuya geri gelip linke tıklayın ve diske kaydet butonuna basın. indirme otomatik başlayacaktır https://passport.yandex.com.tr/registration/mail?from=mail&require_hint=1&origin=hostroot_homer_reg_tr&retpath=https%3A%2F%2Fmail.yandex.com.tr%2F&backpath=https%3A%2F%2Fmail.yandex.com.tr%3Fnoretpath%3D1 sorun indirme limitine ulaşılması ve insanları hesap oluşturmayı başaramaması çünkü bazılarımızda site rusça açılıyor malesef. bu linkin türkçe olması gerekiyor .com.tr li link https://passport.yandex.com.tr/registration/mail?from=mail&require_hint=1&origin=hostroot_homer_reg_tr&retpath=https%3A%2F%2Fmail.yandex.com.tr%2F&backpath=https%3A%2F%2Fmail.yandex.com.tr%3Fnoretpath%3D1
×