Jump to content

Dj_MeRo

Üye
 • Posts

  32
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Male
 • Bursa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Dj_MeRo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

6

Reputation

 1. Üstad USB kurulumu gerçekleştirdim, şöyle bir sorum var, ben içerisinden istemediğim Linux, MacOS, Windows XP gibi ürünleri çıkartmak istiyorum, sadece Windows 7, 8, 10, 11, ve diğer araçlar kalsın istiyorum, buna göre grafik menüsünü ve dos menüsünü nasıl düzenleyebilirim? birde içerisinde windows kurulum wim dosyalarını atacağım için yer sıkıntımda var tabi, yardımcı olabilirseniz sevinirim.
 2. hocam sağolasın ancak bana full olanı lazım
 3. hocam linkler silinmiş, uzun süredir senin bu sunumunu kullanıyorum, çok işime yaradı, geçenlerde diskpart ile diski formatlayayım derken yanlışlıkla disk 0 yazacağıma disk 1 yazarak usb yi formatlamışım, tekrar senin bu sunumuna ihtiyacım var, senin bulutta bir yerlerde varsa bana tek link verebilirsen süper olur.
 4. Merhabalar, Windows Güncelleme:Windowslarınızı güncellemek için Multiboot içinde bulunan Windows klasörünün içinde mevcut win klasörlerine hangi windows'unuzu güncelleyecekseniz; iso'nuz içindeki source klasörü içindeki Install.wim veya Install.esd dosyalarını atarak güncelleyebileceksiniz… Örnek : win10 iso'su diyelim içine giriyoruz Soruce içindeki / Install.esd yi alıyoruz multi bootta bulunan Windows/.WIN10/esd/sources içine kopyalıyoruz.. ( tabii ilk önce Windows/.WIN10/esd/sources içindeki Install.esd yi siliyoruz.. ) demişsiniz ancak sistem esd desteklemediği için esd dosyayı wim dosyaya dönüştürüp attım sıkıntısız şekilde yeni versiyon Windows 10 kuruldu, teşekkür ederim yardımlarınız için.
 5. hocam selamlar, usb içerisindeki windows 10 versiyonunu nasıl güncelleyebiliriz? 2004 versiyonu eklemek istiyorum, mümkün müdür acaba?
 6. hocam yıllardır senin sunumlarını takip ediyorum süpersin gerçekten, senden hem UEFİ hemde Legacy bir multiboot bekliyorum açıkçası, bu şekilde olmasa bile bu sistemin UEFİ versiyonu bile olsa 2 USB yaparım biri bu sistem, biri de UEFİ li bu sistem o kadar iyi olur ki büyük hayır duamı zaten almıştın daha da dua ederim senin için... ALLAH razı olsun senden, bu sistemlerle sayende çok ekmek yedim.
 7. hocam tek uefi menüsü çıkıyor HP bilgisayarlarda, onda da yukarıda paylaştığım yerde kalıyor ekran, Flash diskim 64 GB Samsung
 8. hocam full yapılmış hali yok mu link atsaydınız, windows 7, 8.1 ve 10 dosyaları eklenmiş hali
 9. Merhabalar Hocam, benim de özellikle HP bilgisayarlarda UEFİ olarak başlattığımda aşağıdaki ekranda kalıyor, ilerlemiyor, yardımcı olursanız sevinirim.
 10. peki sen bu sistemi güncelleyecek misin hocam? yeni güncel versiyon yayınlar mısın? Uefi Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10 1903
 11. hocam kolay gelsin, USB içerisindeki Windows10 sürümünü nasıl güncelleyebiliriz? 1903 yapmak istiyorum
 12. Valla tam aradığım çalışma olmuş, ellerine sağlık hocam, bana sadece UEFI lazım, o yüzden GPT formatlıyorum, elimde legacy usb çok var.
 13. Merhabalar arkadaşlar, yeni linkleri veriyorum https://userscloud.com/y27zelfwfm8m https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZ8BOzZh79qrw78l70QXFtS19rzPSFJ19q7
 14. Usb Multiboot 2015 Uefi Acronis Recoveryedition 2

  linkler silinmiş hocam, bakabilir misin lütfen?

 15. Merhaba Köylü kardeşim, linkler silinmiş, yardımcı olabilirmisin lütfen? @köylü
×
×
 • Create New...