Jump to content

muski

Üye
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

1 Follower

About muski

 • Rank
  Yeni üye

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Arkdaşım.Sitede filmi açtıktan sonra filmin alt sağ tarafında beyaz kare içine aldığım yere tıkladığındaki üzerine mouseyi getirince download video yazıyor.Ona tıkla.Açılan sayfada 10 saniye bekletiyor.Ondan sonra istediğin kalitede indirebilirsin.Denedim download başladı.
 2. https://www.hdfilmcehennemi.io/ https://www.fullhdfilmizlesene.com
 3. Merhaba. İli şeye dikkat etmen gerekir.Birincisi kablo bağlantısı yani pin adedi.İkincisi ise inverter beslemesi yeterlimi? Bu ikisi uyarsa değiştirebilirsin.Sıkıntı yaşamazsın.
 4. İlginizden dolayı teşekkür ederim.Fakat elimde ilk bios mevcut değil.
 5. Sevgili Dostlar. Elimde Asus N56VZ -S4400D model 4Gb Ekran kartlı laptop var.Buna windows kurmak için biostan ayarı usb 'ye getirdikten sonra kaydet ve başlat yaptım.Ekran gitti ve bir daha açılmadı. İnternet'te yaptığım araştırmalarda bu model asus laptopların biosunda bu şekilde bir hata olduğunu ve biosunun çökmüş olduğunu öğrendim.Bulunduğum ilde bir bilgisayarcı arkadaşa verdim,biosunu yeniden yazması için.Yazdı ve bilgisayar çalışıyor.Fakat bu modelde hem intel hd 4000 hemde hemde Nvidia gt650m 4gb ekren kartı var. İntel düzgün çalışıyor.Fakat Nvidia 'yı görüyor fakat bir türlü tam olarak tanıtılamıyor.Bununda nedeni yazmış oldukları biosun aynı model fakat 2gb ekran kartlı olanının olması.Ne asus yetkili servisi(Merkez) biosunu veriyor nede piyasada bulunamıyor.Onlarda 2 gb olanı yazmışlar.Zannımca ekran kartı cipi'de 2gb olanından farklı.Bana şimdi elinde birebir bu modelden olan bir arkadaşın 8mb boyutunda olan backup'u yada orjinal biosu lazım.Kendi sitesinde verdikleri update olduğu için olmuyor. İlgilenecek ve yardımcı olacak arkadaşlar şimdiden teşekkür ediyorum.
 6. Hasan Bey Kardeşim Teşekkür ederim.Vermiş olduğun keyle problemsiz etkinleşti. Hatta kms auto ile etkinleştirmiş olmama rağmen oradan çıkarıp gelen keyle etkinleştirdim. Yeniden teşekkür ediyorum.
 7. Teşekkür ederim The_Undertaker usta. Win 7 olarak hangi isoyu tavsiye edersin? Elimin altında bulunsun.
 8. Tamamdır Hasan Bey. Etkinleştirme gerçekleşti.Fakat arkadaşlar sanırım şundan dolayı yapamıyorlar. W.Emb.8.1 Etkinleştirme Yapmak klasöründeki anlatımda güncellemeleri kurduktan sonra yeniden başlatılmalı ve ilk iki komuttan sonra yani slmgr.vbs /upk bu komuttan öncede yeniden başlatılmalı.Bende bu şekilde çalıştı.İlk iki komuttan sonra bu slmgr.vbs /upk komutta hata verdi.Windows üzerinden yeniden etkinleştirmek istediğimde bana yeniden başlatmam gerektiğini yazdı.Yeniden başlattıktan sonra slmgr.vbs /upk komutu ve diğerleri çalıştı.Şu anda etkinleşmiş sistemimden yazıyorum.Her şey için teşekkür ederim. Alıntı
 9. Reg kayıtları ile ilgili link uçmuş. Yenileyebilir misiniz?
 10. Çok Teşekkürler İşe yaradı.Gecenin bu  vaktindeki yardımınızdan dolayı tekrar teşekkür ederim.
 11. Arkadaşlar bu  ıd nin karşılığını verebilecek var mı? Windows 8.1 Pro vl   BJDNY-F2D9R-WW964-WJD2G-QYGVD       1677841 2267123 3710526 6102893 1818271 5372725 7790476 9102475 8968882
×
×
 • Create New...