Jump to content

muski

Üye
 • Posts

  110
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Recent Profile Visitors

1779 profile views

muski's Achievements

 1. @KiNGHaZe.Verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim.
 2. Merhaba. Birde şunu deneyiniz. Başlat/Ayarlar/Hakkında/Gelişmiş Sistem Ayarları/Performans/Ayarlar/Görsel Efektler/Simgeler Yerine küçük Resimler Göster tikini işaretleyin. Belki yüksek performans için bu tik kaldırılırmış olabilir.
 3. Büyük ihtimalle ondandır. Eğer sistem geri yükleme çalışıyorsa oradan sürücü güncellemeden önceki hale geri çevirmeyi deneyin.
 4. Bende de aynı hatayı verdi.Bu hata penceresini kapadım.Sonra açık olan pencereyi kapatınca ilk kurulum ekranına geri döndü, yeniden başlatmadım ve bu sefer hatasız tamamladı.Şu an bunu kullanıyorum.
 5. İnşaAllah öyledir.O zaman iş kolay.Eğer bios çökmesi ise iyi bir usta bulmasını tavsiye ederim. Benim cihaz mahvoldu iş bilmez bilgisayarcılarda.
 6. Bu aygıtla anakartı sökmeden bağlantı aparatı ile masaüstü bilgisayarla yazdım. https://m.n11.com/urun/usb-bios-flash-eeprom-programlayici-ch341a-soic8-sop8-test-klip-28291322
 7. Arkadaşlar. Bu modelin biosunu gören var mı içinizde. Ben kullanıyorum bu cihazı. Maalesef belirttiğiniz seçenek biosta mevcut değil.
 8. Sevgili kardeşim bende aynı cihaz var.Aynı şeyi yaşadım.Uyku modunda kalma filan yok.Direk bios uçmuş.Benim N56VZ cihazın ekran kartı 4Gb olduğu için uygun bios dosyası bulup yazamadım. Bende 2GB olanı yazdım. Bilgisayar açıldı. Çalışıyor şu an kullanıyorum. Fakat Nvidia 650Gt ekran kartım çalışmıyor.İntel HD4000 ile idare ediyorum.Onun için herşeyi dene fakat sonunda seni buna götürecektir.Bu modellerde olan bir hata bu.
 9. Eğer bunlara rağmen açılmıyorsa tahminim biosnunuz gitmiş olabilir. Bu durumda işin ustası olan birisi tarafından bios çipi sökülüp yeniden doğru bios dosyasıyla yazılmadan açılmaz.
 10. sayin bensuslu bu Suboxos Windows yukledim.Fakat windows update calismadigi icin guncelleme yaparak dil yukleyemedim.klavyeyi turkcelestiremedim.Bunlari yapma ihtimalim var mi Su an cok iyi ve hizli calisiyor.Eger dil ve klavye sorununu halledersem zannimca kullanabilirim.
 11. Hocam arkadaşın laptopu Wifi4 destekli. Yani sizin önerdiğinizi, soket yapıları farklı olduğu için takıp çalıştıramaz.
 12. 2 programla bu işi sıkıntısız yapabilirsin.1. MiniTool Partition Wizard 2.Explorer++ .Bu linkten gereken bilgiye ulaşabilirsin.Efi de yalnızca kali yazan klasörü sileceksin.Windows açıldıktan sonra minitool ile kali için ayırdığın alanı silebilirsin.Bu şekilde kendi bilgisayarımda bir çok linux versiyonunu kurup kaldırarak denedim. Uygulama sonucunda oluşabilecek olumsuzluklar tamamen size aittir.
 13. Hocam benim bilgisayarda en çok nox'tan memnun kaldım. Fakat Bluestacks ta iyidir. Her ikisini de kurup deneyin derim.
 14. Pili bitmiş olabilir.Pilini değiştirip deneyin.
×
×
 • Create New...